Προς το περιεχόμενο

The Da Vinci Code


Snolly

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Σιγουράκι μπλοκμπάστερ και γιατί όχι' date=' εδώ μας πρήζουν στην διαφήμηση με πολύ χειρότερα (βλέπε Χόστελ).

 

[/quote']

 

Μεγάλη πατάτα το Hostel......:evil: :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 362
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Καλα μην τρελενεσαι' date='παπαρια βρηκες,το πολυ να ενιωσες ενας μικροσκοπικος Νταν Μπραουν,το να παραθετεις 3-4 παραγραφουν που θες να τις φαμε αμασητες για αποδειξεις προφανως δεν ειναι τις καθιστα και αποδειξεις ετσι?

Επιλεον ειναι ασφαλως αφελεστατο εκ μερους σου να ζητησεις να βρουμε εμεις αποδειξεις σε μια θεση που θες να τεκμηριωσεις εσυ,δεν νομιζεις?[/quote']

Παπάρια; Πιπέρι! Είναι φανερό ότι είσαι εντελώς ανεπαρκής για οποιαδήποτε κουβέντα. Η προσφορά σου, δε, στη συγκεκριμένη, είναι ΜΗΔΕΝΙΚΗ. Θα ήμουν ευτυχής να έβρισκες ακόμα και "παπάρια", όπως είπες, της αντίθετης άποψης αλλά ούτε αυτό δεν έκανες. Δεν έχεις καν ΘΕΣΗ. Ούτε καν την άνευ αξίας άποψή σου σε αυτά που λέει το άρθρο του link το οποίον ανακάλυψα εντελώς τυχαία σε 2 λεπτά (προφανώς υπάρχουν και άλλα). Να πεις βρε αδερφέ ότι στο Νο2 επιχείρημα δεν συμφωνώ γιατί έτσι γουστάρω, θα το δεχόμουν έστω και αυτό. Ούτε καν αυτό δεν έκανες. Δεν έχεις τίποτα! Προφανώς σου αρκεί το τίποτα. Μου αρκεί και μένα. Αν, παρ' ελπίδα φιλοτιμηθείς να απαντήσεις επί της ουσίας, σε άλλο θέμα, με pm, με γκράφιτι, όπως θες, θα το διαβάσω με ενδιαφέρον, σε αντίθεση με άλλους. Αν όχι, τότε είσαι μόνο κούφιες προκλήσεις ("περιμένω σοβαρές αποδείξεις"...αναρωτήθηκες αν είσαι εσύ αρκετά σοβαρός για οποιαδήποτε κουβέντα;...), λαϊκιστί, μαγκιά, κλανιά και κουραφέξαλα!!! Το μπαλάκι, είναι στη δική σου πλευρά! Χαιρετώ...και τέλος το οφτόπικ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ηρεμία!!Άν ήμουν moderator μόνο και μόνο για τις βρισιές θα σας είχα ρίξει ban(που λέει ο λόγος έτσι??Μην την πληρώσω εγώ τώρα...:oops:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ναι τις κριτικές από τις Κάννες διάβασα κι εγώ σήμερα και είπα να σας πω αλλά με πρόλαβες αγαπητέ...

 

Το γεγονός ότι ξέσπασαν σε γέλια στην πιο δραματική σκηνή της ταινίας οι δημοσιογράφοι ....

ΆΑΑΑντε μωρέ, ξενέρωτοι :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βιβλίο μου άρεσε πάρα πολύ! Θέλω πολύ να δω την ταινία αλλά αυτή η υπερ-διαφήμιση με έχει κουράσει ειλικρινά! Τις προάλλες μπήκα σε έναν συρμό του μετρό ο οποίος ήταν γεμάτος (πιο πολύ δε γίνεται) με αφίσες της ταινίας. Το έχουν κουράσει ειλικρινά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...