Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

580 achievement points παίρνει κάποιος μόνο αν κάνει τα "casual" του campaign

 

καλά δεν το εχω τελειώσει ακόμη το campaign και δεν εχω ασχοληθεί καθόλου να παρω achievs απλα οτι τύχει να παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι να τα κάνουμε τα achievements ρε παιδιά? Αφού το starcraft δεν έχει armory σαν το wow. Το epenis μας είναι ορατό μόνο στους γνωστούς μας. Πφφφφφφ για 5 - 10 άτομα που ήδη ξέρουν τι gosas (:P) είμαι θα λιώνω?

 

Starcraft armory nao \0/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το epenis μας είναι ορατό μόνο στους γνωστούς μας.

 

To προφιλ σου μπορουν να το δουν ολοι in game, αμα π.χ. ξεπατωσεις καποιον στο MP θα ριξει ενα ματι σιγουρα :D .Οπως και στα forums οταν ποσταρεις. Εχει και το showcase για τα πιο ''shinny'".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για μενα οποιος εχει τα λεφτα να το αγορασει και το παρει απο τον θειο..ειναι ξεφτιλας. Αυτα τα games πρεπει να ειναι η αποδειξη πως οταν υπαρχει ποιοτητα σε ενα τιτλο....η πειρατεια να πα να **μηθει

 

+1. Συμφωνω 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά πολλά ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ παράπονα ακούω. Μερικοί βάζουν μέσα το LAN (ώπα κοπέλια, μπορείτε άνετα μέσω Battlenet να παίξετε σε στιλ αλα LAN... μήπως "άλλος" λόγος σας καίει που δεν έχει καμία απολύτως σχέση με το lag; Λέω... μήπως; ), άλλοι λένε ότι έχει μέτρια γραφικά (μέτρια; ΜΕΤΡΙΑ; Τυφλοί είστε να δείτε τα εκπληκτικά realtime cut-scenes; Τέτοιους χαρακτήρες και το κυριότερο, φωτισμό, ζηλεύει ακόμα και το Crysis), άλλοι λένε για την διάρκεια (παρόλο που είναι πολύ μεγάλο για strategy game). Δηλαδή βλέπω μια τάση μερικοί να ΘΕΛΟΥΝ να παραπονιούνται γιατί νομίζουν ότι είναι της μόδας; Ότι τους κάνει πιο μάγκες; Ότι τους κάνει πιο hardcore gamers; Whateva!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το τελείωσα και γω... Πολύ καλό και δεμένο το σενάριο του campaign αλλά μέχρι εκεί. Το καθεαυτό παιχνίδι ήρθε με γραφικά παρόμοια με το age of empires III, και γενικά δεν είχε κάτι που να δικαιολογεί όλο αυτόν τον ντόρο, εκτός και αν όλο το ζουμί το βρίσκετε στο online οπότε πάω πάσο αφού προσωπικά δεν με προσέλκυσε ποτέ το multi κανενός παιχνιδιού...

 

Για μένα πάντως που μου αρέσει το SP, μπορώ να πώ πως ήταν μια απογοήτευση. Δέν ήρθαν τα γραφικά που περίμενα, unoptimized, δεν ηρθαν οι καινοτομίες στο gameplay που θα περίμενε κανείς μετά από τόσα χρόνια, γενικά το SCII δεν είναι αντάξιος συνεχιστής του SC που ουσιαστικά έμαθε στον κόσμο να παίζει strategy games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα τα μονα μου παραπονα εχουν να κανουν με το ατελες ακομα BNet, δηλαδη chat channels και clan support θα επρεπε να υπαρχει ρε γμτ, ειναι λιγο community unfriendly το παιχνιδι ακομα, απ'οτι εχουν πει ομως θα μπουν σε πατσακια οποτε ολα οκ. Για το LAN δεν με απασχολει, δεν ειμαι αμερικανος να συμμετεχω σε LAN parties οποτε παντα μεσω BNet θα επαιζα ουτως η αλλως.

 

Για το SP δεν εχω να προσαψω τιποτα, απλα αψογο. Τα challenges εχουν πλακα επισης, μου βγηκε η Παναγια να κανω gold ολα τα Basic, τα επομενα εχουν πολυ πλακα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα σε εμενα σε παλιο σχετικα συστηματακι που εχω το παιχνιδι σερνεται....Και λεω σερνεται σε low ρυθμισεις και αναλυση 1024χ768

Συγκριτικα για να καταλαβαιτε το Crysis 2 το επαιζα μια χαρα σε high ρυθμισεις με 1920χ1080. Το τελευταιο Command & Conquer πετουσε. Ειναι δυνατον ενα strategy να εχει παραπανω απαιτησεις απο ενα FPS???ΕΛΕΟΣ

Αν και απο οτι καταλαβαινω μαλλον φταιει η λιγη RAM που εχω (2GB)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προφιλ σου καπου ειπωθηκε μπορουνε να το δουνε ονλινε με ολα τα achievement που εχεις κανει και τα leauge που συμετεχεις ...

 

http://eu.battle.net/sc2/en/

Καντε login εκει...και μετα κλικ στο ονομα σας

 

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/170304/1/LuNaTiC/

Αυτο το βλεπετε εσεις η μονο εγω επειδη ειναι δικο μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...