Προς το περιεχόμενο

Dragon Age: Origins


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εγώ αυτό σκέφτομαι , αλλά win στο mac; ότι κοροϊδεύουμε θα κάνουμε; :P

πέρα απο τη πλάκα, έχω να παίξω game της εταιρείας από το never winter nights. ελπίζω να είναι τέτοιο διαμάντι και το dragon age. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πληροφοριακά από ότι άκουσα θα βγουν σε dvd versions τα Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape Torment σε πολύ καλές τιμές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω για επίπεδο Baldur's Gate 2 & Planescape Torment και όχι Neverwinter Nights :o

 

Καλα ηταν τα NWN αλλα BG και planescape σιγουρα δεν ειναι ουτε κατα διανοια. Τυπου Bioshock VS System Shock. Αψογο το Bioshock αλλα μπροστα στο system shock απλα....

 

Ετσι και τα NWN (τα οποια εχω και original οπως και το BG2 saga και IWD collection). Ελπιζω παντως το "review" του UK PC gamer να ειναι ακριβως οπως τα λεει γιατι εχω -αναγκη- ενα νεο RPG που να ειναι τουλαχιστον κοντα στα παλια αυτα αριστουργηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
πληροφοριακά από ότι άκουσα θα βγουν σε dvd versions τα Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape Torment σε πολύ καλές τιμές...

 

Ω, ναι. Παράδειγμα, Planescape, link προπαραγγελίας από το amazon:

 

[ame]http://www.amazon.co.uk/Plane-Scape-Torment-PC-DVD/dp/B002TOKQIG/[/ame]

 

Το "πολύ καλή τιμή" ενδεχομένως να είναι συζητήσιμο, αλλά για το Planescape, όποιος δεν το έχει, αξίζει.

 

offtopic τα παραπάνω, αλλά μιας και συνδέονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

Τα Icewind, που κάπου δάνεισα τα original o αφελής και χάθηκαν (...μέγιστη ανοησία, καλά να πάθω) τα πήρα από περιοδικό και έτσι καλύφτηκα.

 

Και, φυσικά, αξίζουν. Γι' αυτό, άλλωστε, είπα "παράδειγμα" το Planescape :P

 

 

Έρχεται το συλλεκτικό από Αμερική. Ελπίζω να μην κλαίω τα χρήματά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οριστικά δεν ξέρω, γιατί έγινε μέσω συγγενών και θα έρθει χέρι με χέρι, οπότε δεν τίθεται και θέμα μεταφορικών κτλ. Θα κάνουμε τη μετατροπή δολαρίου σε ευρώ, θα μου πούν πόσο τους χρέωσαν (έγινε από Αμερική και η παραγγελία, επειδή σε κάρτα που εκδόθηκε εκτός ΗΠΑ κάπου κολούσε). Γύρω στα 65-70 δολάρια από ό,τι μου είπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...