Προς το περιεχόμενο

Dragon Age: Origins


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Dragon Age review: "RPG of the decade"

 

The first Dragon Age: Origins review has arrived via PC Gamer magazine, which brands the BioWare game "RPG of the decade" in its 94% review.

 

"Thus begins Dragon Age, one of the most enormous and astonishing of games," it says. "Were the difficulty levels not so enormously silly, it would require sheer pickiness to find a major fault with this game."

 

PC Gamer calls Origins' gigantic environment "the most enormously detailed game world I've experienced, its history stretching back thousands of years, its cultures vivid, beautiful and flawed, the battles enormous, the humour superb.

 

"I've not only been to huge cities, but I've learned their past, their present, and been involved in shaping their future," it says. "This hasn't felt like passing through a series of checkpoints, but having experienced a world.

 

"Roleplaying games now have a great deal to live up to," it concludes.

 

You can read the full review in PC Gamer UK issue 207, which is on sale now.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι λίγο περίεργο που το πλαίσιο δεν έχει καν το παιχνίδι στο site του?

 

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως αν δεν υπάρχει στο site τότε δεν ξέρουν τπτ :P

 

Εν τω μεταξύ,το e-shop λέει κάτι για 9 του μήνα,το παιχνίδι δεν έρχεται 6 κανονικά?

 

6/11 βγαινει το παιχνιδι. Το Πλαισιο το εχει χασει το παιχνιδι στα games εδω και καιρο αστον. Δες το απο αλλου.

 

EDIT....εκανα καποια τηλεφωνα βασικα σε καταστηματα που παω για ψωνια, και Παπασωτηριου, Metropolis, Media Markt, Saturn, μου ειπαν θα το φερουν. Για την συλλεκτικη επισης που ρωτησα, μου ειπαν οτι θα ερθει και αυτη αλλα σε λιγοτερα κομματια, και οποιος προλαβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με σβησανε καποιοι καλοι κυριοι...

 

το μονο που ειχα γραψει ήταν μια βαθια κριτικη στο απο πανω review...

 

απλα να πω (χωρις πλεον να φαινεται σα τρολαρισμα) οτι οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
με σβησανε καποιοι καλοι κυριοι...

 

το μονο που ειχα γραψει ήταν μια βαθια κριτικη στο απο πανω review...

 

απλα να πω (χωρις πλεον να φαινεται σα τρολαρισμα) οτι οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι...

 

Ε ενταξει, και εγω δεν παιρνω τιποτα της μετρητοις αν δεν το παιξω και εγω ο ιδιος ενα παιχνιδι αλλα η πλαστιγκα γερνει ποιο πολυ σε αυτα που λεγονται γιατι εχει και μια σωστη εταιρια (και κυριως developers) απο πισω απο το παιχνιδι.

Επεξ/σία από ikaruga24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφηστε πρωτα να παιξουμε/δουμε το παιχνιδι και μετα αποφασιζουμε και λεμε ετσι με κερασια κτλ. Οσο ομως δεν εχουμε δει κατι hands on, ειναι αδικο να κακοχαρακτηριζουμε και spamarουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ξυπνήσανε που σε ολο το κόσμο δίνουν έξτρα αντικείμενα για preorder κ στο πλαίσιο μας έκαναν τη χάρη απλά να το φέρουν.Σε λήθαργο βρίσκονται ακόμα.Να ναι καλά το play.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...