Προς το περιεχόμενο

Dragon Age: Origins


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά, η γραμματοσειρά σε 1920 x 1080 σε 40" TV είναι απαράδεκτα μικρή, όπως και τα Icons του Interface.

 

Καμια λύση έχετε βρεί σε αυτό η να ρίξω την ανάλυση;

 

Ακριβώς σε τέτοιο μέγεθος κι εγώ, είναι όντως πολύ μικρή η άτιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασα να ρωτησω, χθες που ημουν για πρωτη φορα στο Camp (εκει που ειναι και τα dwarf με το enchantment) ηταν και ενας τυπος που μου ελεγε για τον Soldiers Peak. Ακριβως σε εκεινο το σημειο ειχε και σε παρενθεση (dowloadable content). Τι παιζει με αυτο? Αν το κανουμε τωρα (με του θειου την εκδοση) θα αντιμετωπισουμε προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To site του multirama δεν δουλεύει? Γιατί προσπαθώ να κάνω login και μου βγάζει συνέχεια άκυρο κωδικό, μετά δεν μου στέλνει email όταν επιλέγω ότι ξέχασα το password και τέλος δεν μπορώ να δημιουργήσω άλλον λογαριασμό με νέο email γιατί δεν στελνει ποτέ το email επιβαιβέωσεις...

Γμτ νομίζω δεν θα μπορέσω να πάρω ποτέ τον κολέκτορα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To site του multirama δεν δουλεύει? Γιατί προσπαθώ να κάνω login και μου βγάζει συνέχεια άκυρο κωδικό, μετά δεν μου στέλνει email όταν επιλέγω ότι ξέχασα το password και τέλος δεν μπορώ να δημιουργήσω άλλον λογαριασμό με νέο email γιατί δεν στελνει ποτέ το email επιβαιβέωσεις...

Γμτ νομίζω δεν θα μπορέσω να πάρω ποτέ τον κολέκτορα..

 

εμένα έκανε κανονικά Login

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 12:59 ----------

 

Μήπως υπάρχει καμιά επιλογή να γυρνάς την κάμερα χωρίς να χρειάζεται να πατάς το δεξί κλικ; Μόνο με το ποντίκι δηλαδή

 

εγώ παίζω βασικά με A,S,D,W (A,D γυρνάει κάμερα)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 12:59 ----------

 

Όταν σε μία μάχη σκοτωθούν όλοι όσοι σε ακολουθούν, υπάρχει τρόπος πριν σκοτωθείς κι εσύ να 'αναστηθούν';

 

λογικά θα παίρνεις αργότερα κανένα μαγικό ή φίλτρο ανάστασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία...

άλλα τουλάχιστο να μην πληρώναμε την έξτρα υποστήριξη DLC!

θα ήταν μια δίκαιη "ανταλλαγή" :o

Συμφωνα με ενα προσφατο Q&A session στο Kotaku θα υπαρξουν και δωρεαν DLC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά θα παίρνεις αργότερα κανένα μαγικό ή φίλτρο ανάστασης.

 

Κάτι το οποίο βοηθάει (όχι και πολύ στο σημείο που είμαι και δεν μπορώ να σκοτώσω έναν μάγο, με τίποτα) είναι στα tactics να βάλεις σε κάθε έναν από το party σου εντολή, όταν το life του φτάσει πχ. το 20%, να πιει φίλτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι το οποίο βοηθάει (όχι και πολύ στο σημείο που είμαι και δεν μπορώ να σκοτώσω έναν μάγο, με τίποτα) είναι στα tactics να βάλεις σε κάθε έναν από το party σου εντολή, όταν το life του φτάσει πχ. το 20%, να πιει φίλτρο.

 

Αυτό το έχω κάνει ;)

 

Επίσης πειραματίζομαι ακόμα με την επιλογή παικτών και βρήκα αρκετά βολικό να στέλνω μπροστά τα γομάρια μου ενώ εγώ κοντρολάρω

ως κύριο χαρακτήρα τη μάγισσα (του σεναρίου) από ασφαλή απόσταση.

Ίσως σε βοηθήσει κάτι τέτοιο μιας και θα έχεις μια παραπάνω ευκαιρία για health spell στους αντιστοίχους παίκτες που κινδυνεύουν.

 

Ανάλογα και τη class έχεις βέβαια (εγώ παίζω με human warrior οπότε βολεύει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...