Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή όποιος θέλει να κατεβάσει από .de και είναι premium στο .com δεν μπορεί ως Premium ??? :shock: :shock: :shock:

 

 

:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι θεωρουνται διαφορετικες εταιριες, απλα ως προσφορα επετρεπε σε οσους ειχαν ηδη καποιον λογαριασμο σε .de να γινει δωρεαν premium και στο .com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι θεωρουνται διαφορετικες εταιριες, απλα ως προσφορα επετρεπε σε οσους ειχαν ηδη καποιον λογαριασμο σε .de να γινει δωρεαν premium και στο .com

 

Βλακεία αυτό γιατί ουσιαστικά το com έγινε λόγω μη ύπαρξης χώρου στο de , επομένως δεν θα έπρεπε να θεωρούνται διαφορετικές.

Δε ξέρω με το φτωχό μου το μυαλό το λέω αυτό.

Τέλος πάντων αφού όλα από δω και πέρα θα αποθηκεύονται στο com μόνο στα παλιότερα αρχεία θα υπάρχει ένα προβληματάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκου-γκου....η ανυπαρξια χωρου στο de, νομιζεις οτι ηταν κατι "τυχαιο" και λυθηκε μολις εμφανιστηκε το com? Οι τιμες των δισκων εχουν πεσει σε γελοια επιπεδα και αυτοι οι τυποι εχουν ολοκληρες στοιβαδες ετοιμες για επεκταση και υποστηριξη (replace) των υπαρχoντων...

 

Δε νομιζω να ηταν πραγματικο αυτο που εγινε, απλα δημιουργησαν μια κατασταση ωστε να εμφανιστει το .com και να αρχισει να εχει κοσμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

asmilon , αυτό όμως που δεν καταλαβαίνω είναι για ποιο λόγο να παραπέμπεσαι στο com από το ίδιο το de, αν είναι απλά ένα κόλπο...? Πού στηρίζεις την άποψή σου...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε γινει συζητηση πιο παλια οταν ειχε βγει το com και βγηκαν ενδιαφεροντα συμπερασματα... Σκεψου οτι διαχωριζοντας τα αρχεια σε 2 site θα μπορει να παιρνει διπλη συνδρομη απο τους χρηστες που τα χρειαζονται.

 

Δε ξερω κατα ποσο μπορει να ισχυει αυτο ή οχι, παντως οι τυποι στο rapidshare ειναι τσακαλια και δε κανουν τυχαιες κινησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το .de είναι ακόμη με "γεμάτους" δίσκους...

 

Πιστεύω πως το de κάποια στιγμή θα πάψει να υπάρχει... Απλά ήθελαν έναν "ψιλοανώδυνο" τρόπο να μεταφέρουν τον κόσμο στο .com...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος να δω τη βαση δεδομενων του ραπιντσεαρ?

Θελω να πω,πως ειναι δυνατον να πληρωσω για να αγορασω λογαριασμο στο ραπιντσεαρ χωρις να μπορω να ξερω αν εχει πραγματα για κατεβασμα που με ενδιαφερουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ εύκολο να βρεις υλικό που να σε ενδιαφέρει...

 

Όσο για εξερεύνηση της database είναι λίγο δύσκολο... Αν υπήρχε, δεν θα ήταν νόμιμη σαν υπηρεσία, αλλά απλά άλλο ένα site γεμάτο με παράνομο υλικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα κάτι ταινίες από rapidshare 3 συγκεκριμένα και από εκεί που δεν υπήρχε πρόβλημα( τις κατεβάζω με Flashget) prin, μου βγάζει άποια αρχεία corrupt πάντα...Είχαν πρόβλημα τα αρχεία ή έκανα εγώ κάτι λάθος?Μιλάμε για 3 διαφορετικά αρχεία ,όχι 1 πχ...που έχουν 7-8 rar το καθένα...

Περίεργο μου φάνηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ tonypapadovic : Εννοώ ότι το www.rapidshared.org είναι απλά προφανές ότι δεν είναι μέρος του της εταιρείας rapidshare... :mrgreen: [ no offence φυσικά... ]

 

@ agoraki_23 :

 

Ετοιμάζω νέο μέρος στον οδηγό, που θα αφορά το downloading χρησιμοποιώντας download managers

Επίσης θα λέει περισσότερα για παράκαμψη του downloading ticket... [ οι 3 χαρακτήρες που εισάγουμε ]

Επίσης έχω βρει κάποια πραγματάκια σχετικά με free-premium downloading...

 

Μάλλον θα είναι ενδιαφέρον... Με την πρώτη ευκαιρία, θα το δοκιμάσω και θα σας πω...

 

Προς το παρόν, απραξία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...