Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

vago δεν υποστήριξα κάτι τέτοιο! Και οι δύο ξέρουμε που βρίσκουμε links, σωστά;

 

αagoraki δεν είχαν parts oi ταινίες που κατέβασες; Αν είχαν μπορεί να μην βάζεις σωστό κωδικό(αν κατάλαβα καλά το πρόβλημά σου).Εμένα οταν δεν βάζω σωστό κωδικό μου λέει corrupted το winrar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά, δεν έβαλα emoticon και παρεξήγησες...; ;)

 

Φυσικά και είναι ευπρόσδεκτο σαν site... και είμαι σίγουρος πως όλοι μας ξέρουμε πώς να βρίσκουμε links ... :-D

 

agoraki_23, ούτε εγώ κατάλαβα το πρόβλημά σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vago δεν υποστήριξα κάτι τέτοιο! Και οι δύο ξέρουμε που βρίσκουμε links, σωστά;

 

αagoraki δεν είχαν parts oi ταινίες που κατέβασες; Αν είχαν μπορεί να μην βάζεις σωστό κωδικό(αν κατάλαβα καλά το πρόβλημά σου).Εμένα οταν δεν βάζω σωστό κωδικό μου λέει corrupted το winrar.

 

όχι ΄χι στάνταρ έβαλα το σωστό κωδικό και μου βγαλε φιλεσ 1 2 και 3 corrupted όχι πχ και τα 4,5,6,7.

Αλλά ρε γαμώτο όλα έτσι τα κατέβαζα και δεν είχα πρόβλημα μέχρι τώρα πουθενά.Σου μιλάω για ταινίες με ίδιο password που η μία ήταν corrupt και η άλλη μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο ακριβώς μου κάνει και μένα παιδιά! Ξεζιπάρει ένα μέρος και βγάζει corrupt τα υπόλοιπα. Δεν νομίζω να ναι πρόβλημα του uploader, μου το χει κάνει σε διαφορετικά αρχεία. Καμμιά ιδέα γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως ο uploader έκανε ο ίδιος ή ο server κάποια χαζομάρα και δεν ανέβηκαν σωστά τα αρχεία...Δε νομίζω ότι φταίμε εμείς αφού συμβαίνει σε αρκετούς αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το error με τα corrupted files είναι συχνό φαινόμενο,και το συναντούσα συχνότερα όταν κατέβαζα με το Rapidget.

To αστείο/περίεργο είναι,πως αρκετές φορές τα αρχεία δούλευαν σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιότερα και με το rapget γινόταν αυτό.Έχεις δίκιο.

Το αστείο είναι ότι τα κατέβασα με το FlashGet με το οποίο κατέβασα και όλα τα άλλα αρχεία που δούλεψαν κανονικά.

Άρα δεν είναι θέμα το πρόγραμμα το FlashGet είναι κορυφή στο να μη κατεβάζει corrupted files,το χρησιμοποιώ χρόνια πριν το rapidshare

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ξεκινήσω από το Υ/Γ σου που έχεις απόλυτο δίκιο...

 

Ωστόσο δεν είναι ίδια υπηρεσία και το έμαθα κι εγώ λίγες μέρες πριν...

 

Θέλω να σας ρωτήσω και κάτι άλλο... Αν κάνω λογαριασμό τώρα στο de, θα μπορώ με την ειδική υπηρεσία να κάνω και το κατάλληλο login ως Premium Member στο com...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ξεκινήσω από το Υ/Γ σου που έχεις απόλυτο δίκιο...

 

Ωστόσο δεν είναι ίδια υπηρεσία και το έμαθα κι εγώ λίγες μέρες πριν...

 

Θέλω να σας ρωτήσω και κάτι άλλο... Αν κάνω λογαριασμό τώρα στο de, θα μπορώ με την ειδική υπηρεσία να κάνω και το κατάλληλο login ως Premium Member στο com...;

 

Ρε Βαγγέλη λογικά πάρτο.

Αν ήταν να κάνεις τώρα στο de και σου διναν και στο com γιατί να λέγονται διαφορετικές υπηρεσίες?όλοι στο de θα κανανε και αυτόματα θα είχαν και στο com!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλακεία αυτό γιατί ουσιαστικά το com έγινε λόγω μη ύπαρξης χώρου στο de , επομένως δεν θα έπρεπε να θεωρούνται διαφορετικές.

Δε ξέρω με το φτωχό μου το μυαλό το λέω αυτό.

Τέλος πάντων αφού όλα από δω και πέρα θα αποθηκεύονται στο com μόνο στα παλιότερα αρχεία θα υπάρχει ένα προβληματάκι...

 

απο οτι ξερω το rapidshare.de έχει πρόβλημα με την γερμανική νομοθεσία για αυτό και το rapidshare.com τα περι γέμισμα δίσκων νομίζω είναι φούμαρα

το rapidshare.de θα είναι ok εως το τέλος Ιανουαρίου του 2007 και μετά θα αρχίσει να σβήνει αρχεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Βαγγέλη λογικά πάρτο.

Αν ήταν να κάνεις τώρα στο de και σου διναν και στο com γιατί να λέγονται διαφορετικές υπηρεσίες?όλοι στο de θα κανανε και αυτόματα θα είχαν και στο com!

 

Άρα τι μου απαντάς...; :???:

 

Δες το απλά και λογικά, διότι εγώ... δεν... :roll:

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αρπάζεσαι...

 

Σε ρωτάω αν μπορώ να γίνω Premium στο .de ακόμη ώστε να μπορώ να κατεβάζω ως Premium από αυτό. Αλλά αυτό που θέλω να μάθω είναι αν θα ίσχυε ότι και στους παλιούς που είχαν Account στο .de και μετά ήρθε το .com μου τους έλεγε ότι πορούσαν να πάνε στο .com με τον ίδιο λογαριασμό και με τους ίδιους Premium Points που είχαν μαζέψει στο .de ...

 

 

Σορρυ αν φάνηκα λίγο απότομος πριν αλλά δεν κατάλαβα την απάντηση που μου έδωσες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...