Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατέβασε την τελευταία έκδοση του Universal Share Downloader... Τα έχει όλα μέσα και τα κάνει μόνο του...

 

Απλά αν θέλεις να κατεβάζεις το ένα αρχείο πίσω από το άλλο, πολύ απλά κάνεις restart το router σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βρει τρόπο να κατεβάζω από το rapidshare ασταμάτητα και χωρίς premioum account, χωρίς restart το router, και επίσης χωρίς περιορισμό GB.

Μην τολμήσει και ρωτήσει κανείς ή να μου στείλει pm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω να μην είναι ένας ακόμα downloader που κατεβάζει ένα link και τα υπόλοιπα είναι corrupted...

 

 

Αυτο το κανω και τωρα χωρις καποιο προγραμμα.Για να μην χρειαζται να το κανω ψαχνομαι.Το Universal Share Downloader τι ακριβως κανει σε παρακαλω?

διάβασε το πρώτο post στην πρώτη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω τη βοήθεια σας όσον αφορά το κατέβασμα των αρχείων απο premium user rapidshare μέσω του flashget.

 

Έκανα την ενεργοποίηση μου στο rs και δοκίμασα να κατεβάσω μεσα απο το rs site ένα λινκ σαν premium user. όλα μια χαρα. το κατέβασα το άνοιξα.. όλα ΟΚ.

 

Βάζω μετα το flashget. Κάνω τις ρυθμίσεις. User name και password για να κατεβάσω, ενεργοποιώ και το direct downloads απο το site του rs... και κάνω αντιγραφή κάποια Link... σφάλμα λέει "Socket Error = 10061" ????

 

Δοκιμάζω το rapget... τίποτα!

 

Πάω στο γραφείο σήμερα κάνω εγκατάσταση το flashget.. βάζω τα username & pass και πάιζει κανονικά!!!!

 

Ξαναέρχομαι στο pc σπίτι... νεκρα... τι μ@λ@κia έχω κάνει???

 

Έχω ξεψυρίσει το router, τα windows (firewall κτλ.)

 

Δεν μπορω να βρώ άκρη και αναγκάζομαι να τα κατεβάσω ενα ενα....:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iparxei kapios tropos na bro free rapidshare k dn einai logo xrimaton gt me 7 euro pao k kano account g ena mina alla epidi eimai 15 xronon k ego dn exo paypal k o pateras m dn m dinei to diko tou!!sas parakalo opios mporei na me boi8isei i ama mporei kapios na m kanei rapidshare k me kapio tropo na sinadi8ume k na tou doso t lefta!!!euxaristo pl!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν ανοιγεις ενα collectors account,να μαζεψεις 10000 ποντακια,και να κανεις ενα δικο σου?δεν ειναι δυσκολο.απλα θελει ποσταρισμα στα καταλληλα φορουμ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ποιος download manager λειτουργει κανονικα με rapidshare premium??

Εβαλα τον flashget 1.9.6 και ενω του εβαλα να κατεβασει το βραδυ αρχεια περι 4gb κατεβασε τα μισα σχεδον και κολλησε !Ανοιγοντας ειδα οτι ειχε κολλησει στο 99.9 σε 5 αρχεια και δεν συνεχιζε στα επομενα!Παρολο που αυτα που κατεβασα ηταν περιπου 2gb μπαινοντας στο rapidshare account μου εγραφε οτι εχω κατεβασει 22gb!!!

Εχει συμβει σε κανεναν αλλο τετοιο πραμα??

Ποιον manager προτεινετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...