Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν κάποιος θέλει να δώσει πόντους στον εαυτό του ή σε κάποιον δεν χρειάζεται να κατεβάσει ολόκληρο το αρχείο..αρκεί να κατεβάσει έστω τα πρώτα 10 κβ από το αρχείο και μετά ακυρώνει το download..έτσι για την ιστορία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

danny7 αν εχεις dsl modem ειναι πολυ ευκολο να κατεβαζεις τσαμπα με ενα προγραμματακι στο ινσομνια εχουν δημοσιευτει κανα 2 τοπικ σχετικα με αυτο...

 

ps το ενα βρισκεται στην υπογραφη μου το αλλο εδω

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=225187

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις έκανα premium . Κανένα καλό προγραμματάκι για να βάλω πολλά links και να κατεβαίνουν ένα ένα έχετε να μου προτείνετε?

 

 

Αυτο που λεω και λιγο πιο πανω

 

Rapget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχασεις να πας στις ρυθμισεις\διακομιστες και να βαλεις σινδεση και κωδικο... χωρις αυτα τζιφος... ετσι την ειχα πατησει και χτυπαγα το κεφαλι μου. χαχαχαχα

 

ρε παιδια και κατι αλλο. ενα φιλαρακι μου εδωσε το account του επειδη τον εχω βοηθησει αρκετες φορες με το pc αλλα 10 μερες τωρα ξεσκιστηκα να κατεβαζω. ξερετε ποιο ειναι το οριο ανα μηνα στον premium?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχασεις να πας στις ρυθμισεις\διακομιστες και να βαλεις σινδεση και κωδικο... χωρις αυτα τζιφος... ετσι την ειχα πατησει και χτυπαγα το κεφαλι μου. χαχαχαχα

 

ρε παιδια και κατι αλλο. ενα φιλαρακι μου εδωσε το account του επειδη τον εχω βοηθησει αρκετες φορες με το pc αλλα 10 μερες τωρα ξεσκιστηκα να κατεβαζω. ξερετε ποιο ειναι το οριο ανα μηνα στον premium?

 

25 gb τις τελευταιες 5 ημερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα σε ολους αν δεν κανω λαθος το ημερησιο οριο στο rapid ειναι 4-5 gb,το γενικο σου ειναι 20-25gb.Ενας καλος downloader manager χωρις προβληματα ειναι ο IDM (internet download manager).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα σε ολους αν δεν κανω λαθος το ημερησιο οριο στο rapid ειναι 4-5 gb,το γενικο σου ειναι 20-25gb.Ενας καλος downloader manager χωρις προβληματα ειναι ο IDM (internet download manager).

 

 

Το οριο ειναι 25 γιγα σε 5 μερες με premium acount.

 

Download manager προτιμω το rapget .Πολυ καλο, πολυ μικρο και δεν θελει εγκατασταση.Ειναι και free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...