Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν υπάρχει ημερήσιο όριο..όσο έχεις αφήσει διαθέσιμο από τα 25 τις τελευταίες 5 μέρες

 

Εγώ εχτές κατέβασα 20g, δεν έχει να κάνει με τι κατεβάζεις κάθε μέρα αλλά το άθροισμα των τελευταίων ημερών.

 

εχεις ξεπερασει το οριο των 25 GB τις τελευταιες 5 ημερες.πρεπει να περιμενεις 1-2 μερες να κατεβει.

 

πχ αν κατεβασες

1η μερα - 5gb

2η μερα - 10gb

3η μερα - 0gb

4η μερα - 4gb

5η μερα - 7gb

 

την εκτη μερα θα σου ελευθερωσει 5 gb (τα οποια κατεβασες την πρωτη),την 7η 10 gb (τα οποια κατεβασες την 2η),κτλ.

 

με λιγα λογια,μπορεις να κατεβασεις μεχρι 25 gb τις τελευταιες 5 ημερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ εχτές κατέβασα 20g, δεν έχει να κάνει με τι κατεβάζεις κάθε μέρα αλλά το άθροισμα των τελευταίων ημερών.

 

αυτό εννοώ.

τις υπόλοιπες μέρες ( 3 και σήμερα !!) θα έχεις ότι μένει (5gb)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω αν μπορώ να μεταφέρω αρχεία που έχω ανεβάσει από τον δικό μου λογαριασμό σε λογαριασμό φίλου;

Εχω εδώ και καιρό ξεπεράσει τα 20 γιγα και ο φίλος μου δεν ανεβάζει καθόλου. Λέτε να υπάρχει αυτή η δυνατότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και γω κατι..

Ο λογαριασμός μου λήγει στις 26/12. Αν δεν κάνω extend πριν λήξει, και παω μετα από μερικές μερες να το κανω, θα χασω τους 14000 ποντους που έχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θυμάμαι καλά από άλλους που ξέρω δεν χάνεις τίποτα.

για να γίνει ανενεργός ένας λογαριασμός θα πρέπει να μην τον έχεις ανανεώσει 30 μέρες μετά τη λήξη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει κανείς να βοηθείσει με το τι συμβαίνει στο Rapidshare.de??

Ολα τα sites που εχω προσπαθείσει να επισκευθώ είναι νεκρά. Η χαζομάρα μου είναι οτι προσπαθόντας να δουλέψω με το rapidget για σύγχρονο (πολλαπλό)downloading πλήρωσα συνδρομή -ευτυχώς για ένα μήνα μόνο- για PREMIUM USER αλλά όποιο site Rapidshare.de επισκευθώ είναι ή παλιό ή είναι Dead. Οποιος έχει κάποια πληροφορία θα το εκτιμούσα Ιδιαίτερα.

Ευχαριστώ,

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το .de "εγκαταλείφθηκε" εδώ και καιρό , μόνο αν είσαι premium ανεβάζεις , ωστόσο κατεβάζει όποιος θέλει , αλλά μην περιμένεις τα links να λειτουργούν γιατί πλέον ανεβάζουν στο rapidshare.com

 

έπρεπε να ρωτήσεις κάποιον πριν γίνεις premium στο .de

 

edit : τώρα είδα ότι το έκανες κατά λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εχτές κατέβασα 20g, δεν έχει να κάνει με τι κατεβάζεις κάθε μέρα αλλά το άθροισμα των τελευταίων ημερών.

 

 

κατεβασα 25gb σε 5 μερες και με εκοψε και μενα, δεν ηξερα για το λιμιτ, νομιζα οτι απ τη στιγμη που πληρωνω ειναι no-limit. τεσπα, τωρα περιμενουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι premium και θελω να βαλω το flahsget.Οκ το εκανα setup τωρα εχω βαλει το username και pasword και οταν κατεβαζω ενα αρχειο μου κατεβαζει 5 κβ και παρα πολυ γρηγορα.Με λιγα λογια δεν το κατεβαζει.Τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι premium και θελω να βαλω το flahsget.Οκ το εκανα setup τωρα εχω βαλει το username και pasword και οταν κατεβαζω ενα αρχειο μου κατεβαζει 5 κβ και παρα πολυ γρηγορα.Με λιγα λογια δεν το κατεβαζει.Τι να κανω?

 

προφανως σου κατεβαζει το html. δες στο options > monitor τις επιλογες, ψαξτο λιγο και θα βρεις τι γινετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα βρει κατι οδηγιες αλλα ηταν στα μου το ελεγε γαι αγγλικο flashget ενω εγω εχω ελληνικο.Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει γιατι κατεβαζω μονο με 650 kb το δευτερολεπτο ενω εχω 24 mbit απο forthnet και κατεβαζω απο rapget ενω ενα παιδι που εχει forthnet και πιανει λιγοτερο απο εμενα [εγω 22 mbit και αυτο 17]πιανει απο το flashget σταθερα πανω απο 1 mbit.Και του το ειπα και μου ειπε να βαλω το flashget.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι premium και θελω να βαλω το flahsget.Οκ το εκανα setup τωρα εχω βαλει το username και pasword και οταν κατεβαζω ενα αρχειο μου κατεβαζει 5 κβ και παρα πολυ γρηγορα.Με λιγα λογια δεν το κατεβαζει.Τι να κανω?

 

 

Βαλε το RapGet...Μικροτατο ευκολο και free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...