Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ήρθε η νέα πιστωτική κάρτα.Η παλιά έληξε. Στο μόνο που διαφέρουν είναι ο τριψήφιος κωδικός πίσω. Αν πάω στις ρυθμίσεις του paypal και αλλάξω μόνο αυτό και την ημερομηνία λήξης της κάρτας είμαι οκ ή πρέπει να την δηλώσω πάλι σαν καινούρια? Το έχει κάνει κανείς για να μου πει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ήρθε η νέα πιστωτική κάρτα.Η παλιά έληξε. Στο μόνο που διαφέρουν είναι ο τριψήφιος κωδικός πίσω. Αν πάω στις ρυθμίσεις του paypal και αλλάξω μόνο αυτό και την ημερομηνία λήξης της κάρτας είμαι οκ ή πρέπει να την δηλώσω πάλι σαν καινούρια? Το έχει κάνει κανείς για να μου πει?

 

Ισως πρεπει να βαλεις και την ημερομηνια ληξεως περα απο τον τριψηφιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το έβαλα. Τώρα βλέπω μια χρέωση 1Ε στο e-banking η οποία όμως δεν έγινε ακόμα οριστική. Θα περιμένω να δω αν απλά ήταν δοκιμαστική χρέωση ή αν πρέπει να επαναλάβω την γνωστή διαδικασία σαν να ήταν νέα κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχτές το βράδυ (Τρίτη) έκανα withdraw κάποια χρήματα από την paypal στην τράπεζα μου (Πειραιώς). Είναι λογικό που δεν έχουν φτάσει ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχτές το βράδυ (Τρίτη) έκανα withdraw κάποια χρήματα από την paypal στην τράπεζα μου (Πειραιώς). Είναι λογικό που δεν έχουν φτάσει ακόμα?

παρέλαβα παρασκευή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω να μου στειλουν καποια λεφτα στο paypal αλλά θα ναι σε δολλάρια. Το main currency που εχω ειναι ευρω. Παιζει κανα ρόλο; Να το άλλαζα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω να μου στειλουν καποια λεφτα στο paypal αλλά θα ναι σε δολλάρια. Το main currency που εχω ειναι ευρω. Παιζει κανα ρόλο; Να το άλλαζα;

Είσαι ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά :) Στο conversion options για αγορές απο πωλητές που έχουν άλλο νόμισμα τι επιλογή έχετε ? Την πρώτη " Use PayPal's conversion process to complete my transaction using my card's currency" ή την δεύτερη "Bill me in the currency listed on the seller's invoice"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά :) Στο conversion options για αγορές απο πωλητές που έχουν άλλο νόμισμα τι επιλογή έχετε ? Την πρώτη " Use PayPal's conversion process to complete my transaction using my card's currency" ή την δεύτερη "Bill me in the currency listed on the seller's invoice"

 

Την δεύτερη έχω και να κάνει την μετατροπή νομίσματος η τράπεζα μου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια την βοηθεια σας. Μου ζηταει καποιος τον λογαριασμο που εχω στο paypal για να μου βάλει καποια χρηματα. Δεν το εχω ξανακανει αυτο. ΤΙ ακριβώς του δινω??

το email με το οποιο εχω κάνει την εγγραφή στο paypal!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια την βοηθεια σας. Μου ζηταει καποιος τον λογαριασμο που εχω στο paypal για να μου βάλει καποια χρηματα. Δεν το εχω ξανακανει αυτο. ΤΙ ακριβώς του δινω??

το email με το οποιο εχω κάνει την εγγραφή στο paypal!!

Ακριβώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, μου στειλαν τα λεφτά αλλά βλεπω ενα χ ποσό σε ευρω.

Αν θελω να τα τραβηξω παλι επιλεγω ποιος θα κανει τη μετατροπη; Δλδ paypal ή τραπεζα; Γιατι το paypal μου δειχνει 5ευρω λιγοτερα απο οτι πχ η ισοτιμια στο google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...