Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aγορα tv box απο δημοπρασια Ebay 
Εκανα το καλυτερο χτυπημα σε αυτη τη δημοπρασια
http://www.ebay.com/itm/HOT-BOX-mini-PC-CS918-Quad-Core-Android-4-2-Wi-F-1-8GHz-1080P-Bluetooth-t04-8GB-/121444820892?pt=AU_MultiFormatMediaPlayers&hash=item1c46ace79c
δεν πλήρωσα ακόμη .
​Έστειλα αυτό το μήνυμα στο πωλητή
Dear shunhong2019,
Won the auction on 29/09/2014 for HOT BOX mini PC CS918 Quad Core Android 4.2 Wi-F 1.8GHz 1080P Bluetooth t01 8GB 
I would like to know the following 
1.If The product is original and packed in its original packaging? 
2.If The product is ROOT? 
3 Check if the product works well before you sent it ?
4.if item have pre-install xbmc or other apps?
5.You sent it with china post with trackin number?
6. If item not work on arrived you pay the shipping cost to retern it back?
I wait for answers as soon as pasible .

και έλαβα αυτή την απάντηση 
Hello,
Dear friends,
Since my PAYPAL account has been restricted inexplicable,
So you would not normally payments,
I'm sorry,
So please wait for the next bid,
I will promptly serve you,
If you can help me, I will feel very happy,
You will also get a very good income,
Look forward to your reply,
Thank you.
1.Να προχωρήσω στην πληρωμή ?
Εχει 29 μονο Feedback αλλα κανενα στο προιον της δημοπρασιας , αλλα μονο σε κάρτες micro sd .Το προϊόν είναι κάτω από τη μισή τιμή .

2.Πόσες μέρες έχω διορία να πληρώσω από την αγορά (29-9-2014) ?

Επεξ/σία από power_up
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα. Εκανα confirm μια προπληρωμενη καρτα της alpha bank στο paypal . Πηρα τον κωδικο απο την τραπεζα και τον χρησιμοποιησα στο paypal. Εδω και 3 μερες δεν μου εχει αφαιρεσει το 1.50 απο το balance του paypal και στην τραπεζα που πηρα τηλεφωνο μου λεει οτι απο τα 10 ευρω ειναι μεσα τα 8.5. Η ενεργοποιηση της καρτας εγινε 29/9/2014. Ξερετε τι γινεται σ αυτη την περιπτωση ; Μπορω να κανω αγορες ;; 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα. Εκανα confirm μια προπληρωμενη καρτα της alpha bank στο paypal . Πηρα τον κωδικο απο την τραπεζα και τον χρησιμοποιησα στο paypal. Εδω και 3 μερες δεν μου εχει αφαιρεσει το 1.50 απο το balance του paypal και στην τραπεζα που πηρα τηλεφωνο μου λεει οτι απο τα 10 ευρω ειναι μεσα τα 8.5. Η ενεργοποιηση της καρτας εγινε 29/9/2014. Ξερετε τι γινεται σ αυτη την περιπτωση ; Μπορω να κανω αγορες ;; 

Ευχαριστω

Παιδια καλημερα. Εκανα confirm μια προπληρωμενη καρτα της alpha bank στο paypal . Πηρα τον κωδικο απο την τραπεζα και τον χρησιμοποιησα στο paypal. Εδω και 3 μερες δεν μου εχει αφαιρεσει το 1.50 απο το balance του paypal και στην τραπεζα που πηρα τηλεφωνο μου λεει οτι απο τα 10 ευρω ειναι μεσα τα 8.5. Η ενεργοποιηση της καρτας εγινε 29/9/2014. Ξερετε τι γινεται σ αυτη την περιπτωση ; Μπορω να κανω αγορες ;; 

Ευχαριστω

Αφού απο την τράπεζα σου ειπαν οτι λειπει το 1μιση ευρώ ....αρα στα πήραν :-) Ξεκινά άφοβα να κάνεις αγορες ,στην πορεία θα σου επιστραφεί ,απλα μπορεί να αργήσει λίγο να φανεί...ίσως και εβδομαδα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω διαβασει πολλες οδηγιες σχετικα με το εξης προβλημα απο τη paypal:

"we have disabled the use of this card on paypal. you can add a different card. if you'd still like to use this card with paypal,send us some documents."

αλλα δεν εχω καταλαβει πως λυνεται..βοηθηστε παιδια γιατι ειναι ζορικα τα πραγματα..

τι μπορω να κανω για να ξανα ενεργοποιηθει η καρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατούσες στο some documents βγάζει

  1. A valid photo ID (front/back copy)
  2. A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

Πρέπει να τους στείλεις σκαναρισμενη την ταυτότητα σου και την μηνιαία ενημέρωση που στέλνουν για τις κάρτες ή να πας στην τράπεζα και να ζητήσεις ένα έγγραφο που να φαίνονται τα 4 τελευταία ψηφία της κάρτας , η διεύθυνση σου και το όνομα που γράφει η κάρτα. Βεβαίως βασική προϋπόθεση είναι να έχεις βάλει τα σωστά στοιχεία και στο paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατούσες στο some documents βγάζει

  1. A valid photo ID (front/back copy)
  2. A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

Πρέπει να τους στείλεις σκαναρισμενη την ταυτότητα σου και την μηνιαία ενημέρωση που στέλνουν για τις κάρτες ή να πας στην τράπεζα και να ζητήσεις ένα έγγραφο που να φαίνονται τα 4 τελευταία ψηφία της κάρτας , η διεύθυνση σου και το όνομα που γράφει η κάρτα. Βεβαίως βασική προϋπόθεση είναι να έχεις βάλει τα σωστά στοιχεία και στο paypal

αλλη λυση δεν υπαρχει ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού απο την τράπεζα σου ειπαν οτι λειπει το 1μιση ευρώ ....αρα στα πήραν :-) Ξεκινά άφοβα να κάνεις αγορες ,στην πορεία θα σου επιστραφεί ,απλα μπορεί να αργήσει λίγο να φανεί...ίσως και εβδομαδα .

Ευχαριστω πολυ να σαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω αλλο προβλημα τωρα..παω να μπω στο λογαριασμο του paypal και δεν δεχεται σαν σωστο το email και το κωδικο μου..που ειμαι σιγουρος οτι τα εχω πληκρολογησει σωστα!

help guys...plz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω αλλο προβλημα τωρα..παω να μπω στο λογαριασμο του paypal και δεν δεχεται σαν σωστο το email και το κωδικο μου..που ειμαι σιγουρος οτι τα εχω πληκρολογησει σωστα!

help guys...plz

Τι λεει δεν μας λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λεει δεν μας λες

λεει οτι κανω λαθος το κωδικο..αλλα σου λεω τα εχω βαλει σωστα..

συγκεκριμενα λεει αυτα :

Please make sure you enter your email address and password correctly. If you still can't log in, please see the Troubleshooting Tips below.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα,μολις εκανα λογαριασμο αλλα εχω μια μικρη ερωτηση,εκει που σου λεει να βαλεις την καρτα βλεπω οτι εχεις να επιλεξεις αναμεσα σε πιστωτικες καρτες μονο,visa, κτλ κτλ,δεν βλεπω καπου επιλογη για χρεωστικη καρτα,μηπως εχω στραβομαρα και ειναι καπου εκει και δεν το βλεπω? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...