Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας κυριοι. Τραβαω τα λεπτα απο το παυπαλ (ευρω) στο λογαριασμο μου στην ευρωμπανκ αλλα παντα μου τρωει 3 ευρω η τραπεζα. Μπορω καπως να αποφυγω τη χρεωση αυτη η να τη μειωσω; Ολες οι τραπεζες τοσο χρεωνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κανω και εγω μια ερωτηση

 

Εχετε δει κάπου στο παυπαλ ιστορικό εισόδου εξοδου, δηλαδή πότε κάνεις login αν αυτο ηταν επιτυχές ή εσφαλμένο κλπ

 

Υπάρχει κατι τετοιο, οπως πχ με τα ebankings ή ψάχνω τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα εχω ενα σοβαρο προβλημα πως εχει λοιπον,παλιοτερα πριν κατι χρονια ειχα λογαριασμο στην αλφα οπου ειχα συνδεσει την χρεωστικη με παυπαλ στην διευθυνση παυπαλ που ζητουσε ειχα κανει λαθος δυο γραμματα στην διευθυνση αντι για fotis ειχα βαλει fwth...ετσι λοιπον μετα απο κατι χρονια αλλαξα τραπεζα μαρφιν...επειδη επαιρνα εμβασματα η μαρφιν αλλαξε δεκα φορες ονομα μεχρι την εξαγορα απο πειραιως και μου βγαλανε τα συκωτια με αλλαγη προιοντων και τον εκλεισα,,χ8ες πηγα στην αλφα και ενεργοποιησα παλι το λογαριασμο αλλα μετα απο τοσα χρονια δεν θυμαμαι ουτε κωδικους ουτε εμαιλ ουτε τιποτα για το παυπαλ τι μπορω να κανω τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα withdraw καποιο ποσο στη τραπεζα και το paypal έχει ορισει την συναλλαγη σαν ολοκληρωμενη, αλλά στο τραπεζικο λογιαριασμο δε βλεπω να εχει προστεθει κατι......

 

Δλδ θελει αυτες τις 2-3 μερες τωρα για να εμφανιστουν...;

Edit: τελικά ναι. Σήμερα το μεσημέρι μπήκαν κιόλας! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Προσπαθώ να κάνω αγορά μέσω Paypal στο Vickmall.com για ένα κινητό αλλά μου βγάζει αυτό το σφάλμα...
PayPal gateway has rejected request. This transaction couldn't be completed. Please redirect your customer to PayPal (#10486: This transaction couldn't be completed).
Στο paypal έχω βάλει την eurobank prepaid κάρτα μου και έχω κάνει πάρα πολλές αγορές. Για κάποιο λόγο δεν γίνετε.
Στο ebay που δοκίμασα δουλεύει κανονικά.

Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει που δεν γίνετε η πληρωμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ποιο λόγο?

γιατι υποθετω μετα εφοσον τα μεταφερω στο balance του paypal, μπορω να αλλαξω το νομισμα χωρις χρεωση π.χ. αγοραζω κατι σε usd, εχω ευρω στο balance στο paypal τα κανω usd και μου τα τραβαει απο εκει κι οχι απο την καρτα - λογαριασμο στην τραπεζα. Ισως κανω λαθος (μαλλον ναι) ας με διορθωση καποιος που ξερει σιγουρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...