Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα δηλώσει μια κάρτα Πειραιώς στο paypal η οποία λήγει το 10ο του 2019. Μου έστειλαν την καινούρια κάρτα η οποία λήγει το 10ο του 2024. Πήγα στο λογαριασμό μου ώστε να ενημερώσω την κάρτα και μου λέει πως είναι αδύνατη η ενημέρωση. Εν τω μεταξύ διέγραψα την παλιά κάρτα από το paypal και επιχείρησα να κάνω από την αρχή την εγγραφή της νέας κάρτας που μου έστειλαν. Συμπληρώνω όλα τα στοιχεία που μου ζητήθηκαν και μόλις πατάω Σύνδεση κάρτας μου βγάζει το εξής μήνυμα: Οι πληροφορίες που εισαγάγατε δεν είναι έγκυρες. Ελέγξτε τις πληροφορίες ή δοκιμάστε διαφορετική μέθοδο πληρωμής.

Επεξ/σία από VasilisL7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή η σωστή διαδικασία είναι όταν λήξη η κάρτα θα σε ρωτήσει από μόνο του το paypal να κάνεις ενημέρωση της νέας κάρτας που θα σου στείλει η τράπεζα και απλά εισάγεις το νούμερο της νέας κάρτας και όλα οκ?

Ή πρέπει να περιμένεις πάλι μερικές μέρες να γίνει το verification με το 1-2 ευρώ που σου τραβάει το paypal και σαν αιτιολογία σου έχει ένα κωδικό που πρέπει να πατήσεις στο paypal για να γίνει verify η νέα κάρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα  υπαρχουν δυο καρτες σε ενα λογαριασμο τραπεζας η καρτα ειναι χρεωστικη μπορω να κανω κανονικα λογαριασμο στο παυπαλ με μια απο τις δυο καρτες η χρειαζεται αλλη καρτα οποσδηποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Pel999 είπε

Καλησπερα  υπαρχουν δυο καρτες σε ενα λογαριασμο τραπεζας η καρτα ειναι χρεωστικη μπορω να κανω κανονικα λογαριασμο στο παυπαλ με μια απο τις δυο καρτες η χρειαζεται αλλη καρτα οποσδηποτε.

Την μια,την άλλη τι την θες αν είναι από τον ίδιο λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Έχεις ενεργοποιήσει την κάρτα σε τράπεζα; 

Ναι την έχω ενεργοποιήσει.

52 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Δεν έπρεπε να την διαγράψεις πριν λήξει , και όταν λήξει θα σου πει ενημέρωσε τα στοιχεία. . Ξαναβάλετε την παλιά να δεις

Επιχείρησα να βάλω την παλιά κάρτα που είναι πλέον απενεργοποιημένη και μου έβγαλε το παρακάτω μήνυμα: Οι πληροφορίες που εισαγάγατε δεν είναι έγκυρες. Ελέγξτε τις πληροφορίες ή δοκιμάστε διαφορετική μέθοδο πληρωμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, VasilisL7 είπε

Ναι την έχω ενεργοποιήσει.

Επιχείρησα να βάλω την παλιά κάρτα που είναι πλέον απενεργοποιημένη και μου έβγαλε το παρακάτω μήνυμα: Οι πληροφορίες που εισαγάγατε δεν είναι έγκυρες. Ελέγξτε τις πληροφορίες ή δοκιμάστε διαφορετική μέθοδο πληρωμής.

Μήπως η τράπεζα στην απορρίπτει λόγω διεύθυνσης; Είναι η ίδια διεύθυνση σε PayPal και στην τράπεζα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, georgerov είπε

Μήπως η τράπεζα στην απορρίπτει λόγω διεύθυνσης; Είναι η ίδια διεύθυνση σε PayPal και στην τράπεζα? 

H ίδια ακριβώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, VasilisL7 είπε

H ίδια ακριβώς

Μου έκανε παρόμοιο θέμα όταν ήθελα να περάσω ένα συγκεκριμένο τραπεζικό λογαριασμό, συνήθως όταν δεν λέει το μήνυμα τι φταίει κάτι έχουν μπλοκάρει από την μεριά τους και πρέπει να πάρεις τηλέφωνο. Εμένα μου είχαν πει τότε ότι επειδή ξαφνικά έσβησα έναν άλλο λογαριασμό και πήγα καπάκι να περάσω καινούργιο είχε μπει μια φραγή στον λογαριασμό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δεν ξέρει κανείς να απαντήσει στη δική μου ερώτηση; 

Νομίζω ότι εφόσον αλλάζει ο αριθμός πρέπει να την βάλεις εξολοκλήρου δεν έχει σχέση με την προηγούμενη. Τώρα γιατί δεν περνάει κάτι άλλο παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι το παιδί που έχει πρόβλημα απλά εγώ είπα να ρωτήσω τι πρέπει να κάνουμε σε περίπτωση που λήξη η κάρτα και μας δώσει νέα η τράπεζα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψαχνω πως κανεις αλλαγη το conversion rate στην pp εδω κ 2 μερες αλλα φαινεται οτι έχει αλλαξει το μενου της. Μηπως ξερετε που βριστετε τωρα; 

Επεξ/σία από marios46
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...