Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκανα μια μεταφορά μέσω τραπεζικού λογαριασμού σε paypal, μικρό το ποσό. Χρεώθηκα 2,5€, έγινε σήμερα το verification του λογαριασμού με 2 ποσά που μου έκαναν κατάθεση αλλά balance δεν βλέπω πουθενά. Έκανα κάτι λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, mynam3 είπε

Έκανα μια μεταφορά μέσω τραπεζικού λογαριασμού σε paypal, μικρό το ποσό. Χρεώθηκα 2,5€, έγινε σήμερα το verification του λογαριασμού με 2 ποσά που μου έκαναν κατάθεση αλλά balance δεν βλέπω πουθενά. Έκανα κάτι λάθος?

Θελει 1-2 εργάσιμες μερες Για να εμφανιστούν στο PayPal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μεταφορά από paypal σε λογαριασμό της εθνικής και βλέπω ότι λείπουν 2.8 ευρώ που μάλλον είναι η χρέωση. Η εθνική ή το paypal έκανε την χρέωση; Μάλλον η εθνική ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, antbyron είπε

Έκανα μεταφορά από paypal σε λογαριασμό της εθνικής και βλέπω ότι λείπουν 2.8 ευρώ που μάλλον είναι η χρέωση. Η εθνική ή το paypal έκανε την χρέωση; Μάλλον η εθνική ε;

Πόσα χρήματα μετέφερες, σε τι νόμισμα ήταν στο ππ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, antbyron είπε

Mετέφερα 18 ευρώ. Σε ευρώ ήταν στο paypal.

Καποια αιτιολογία δεν ειχε Για Την χρέωση;

Δεν γίνεται να Μην αναγραφει...Απλα να ελαβες μικρότερο Πόσο αν Ήταν απο την μερια της τράπεζας.Παντως η PayPal Δεν χρεώνει καθολου για αναληψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, spartak1 είπε

σίγουρα λοίπουν 2,8; Η χρεωση της τραπεζας είναι λίγο παραπάνω(3 ή 4 ευρω)

 

6 λεπτά πριν, asdfnikos είπε

Καποια αιτιολογία δεν ειχε Για Την χρέωση;

Δεν γίνεται να Μην αναγραφει...Απλα να ελαβες μικρότερο Πόσο αν Ήταν απο την μερια της τράπεζας.Παντως η PayPal Δεν χρεώνει καθολου για αναληψεις.

Ναι 3 λείπουν έχετε δίκαιο, ο λογαριασμός είχε 1.6 + 17.6 που έστειλα από paypal = 19.2 ευρώ και βλέπω μέσα στο λογαριασμό 16.2. ευρώ. Δυστυχώς ο λογαριασμός δεν γράφει τις συγκεκριμένες κινήσεις, πράγμα που μου προκαλεί εντύπωση. Θα πάρω κάνα τηλ την εθνική να δω τι γίνεται γενικώς. 

Για τόσο μικρό ποσό μεταφοράς είναι πολλά τα 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, antbyron είπε

Ναι 3 λείπουν έχετε δίκαιο, ο λογαριασμός είχε 1.6 + 17.6 που έστειλα από paypal = 19.2 ευρώ και βλέπω μέσα στο λογαριασμό 16.2. ευρώ. Δυστυχώς ο λογαριασμός δεν γράφει τις συγκεκριμένες κινήσεις, πράγμα που μου προκαλεί εντύπωση. Θα πάρω κάνα τηλ την εθνική να δω τι γίνεται γενικώς. 

Για τόσο μικρό ποσό μεταφοράς είναι πολλά τα 3.

Χρέωση της Εθνικής είναι.Τα χρεώνει τα εισερχόμενα sepa απο 15€ και πάνω εκτός από το λογαριασμό μισθοδοσίας και κάποιους άλλους λογαριασμούς κατόπιν συνεννόησης με το κατάστημα.

Έπρεπε να στείλεις 15 και να έκανες άλλη μια μεταφορά αμέσως μετά με τα υπόλοιπα για να μη σε χρέωνε.

Screenshot (11)_LI.jpg

Επεξ/σία από user2163
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, user2163 είπε

Χρέωση της Εθνικής είναι.Τα χρεώνει τα εισερχόμενα sepa απο 15€ και πάνω εκτός από το λογαριασμό μισθοδοσίας και κάποιους άλλους λογαριασμούς κατόπιν συνεννόησης με το κατάστημα.

Έπρεπε να στείλεις 15 και να έκανες άλλη μια μεταφορά αμέσως μετά με τα υπόλοιπα για να μη σε χρέωνε.

thanks for info, θα το έχω υπόψιν μου για την επόμενη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά επειδή θα ήθελα να κάνω καποιες αγορές απο bangood και πρέπει να φτιαξω paypal για τις αγορες μου θα ηθελα να μαθω αν πρέπει παρω  νεα κάρτα απο τράπεζα π.χ prepaid  εχω ηδη μια χρεωστικη απο την εθνικη mastercard και κανω ολες τις συναλλαγες μου. Το paypal μου διασφαλιζει σιγουρα τα λεφτα που εχω μεσα η θα τρεχω;Επισης θα ηθελα να ρωτησω  απο τι στιγμη που θα δημιουργησω τον λογαριασμο στο paypal θα συνδιαχειρίζεται το ποσο μου η εταιρια  με την τραπεζα η απλα μονο σαν διαμεσολαβητης με τα site που θα κανω τις αγορες μου στο ιντερνετ.Κατι τελευταιο που θα ηθελα να ξερω αν σε περιπτωση που θελησω να κλεισω το λογαριασμο μου μετα μενουν τα στοιχεια της κάρτας  μου στο paypal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορεί  κάποιος να απαντήσει στο ερώτημα μου και κατι ακομα εχω στη χρεωστικη π.χ 3.000ε το paypal θα κρατησει καποια προμηθεια οταν κανω τον λογαριασμο η καποια αλλη στιγμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Pel999 είπε

Αν μπορεί  κάποιος να απαντήσει στο ερώτημα μου και κατι ακομα εχω στη χρεωστικη π.χ 3.000ε το paypal θα κρατησει καποια προμηθεια οταν κανω τον λογαριασμο η καποια αλλη στιγμη;

Οχι, δεν κραταει τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κανεις συναλλαγή  δεν κραταει κατι απο το ποσο που στελνεις για αγορα δεν μπορει να μην εχει καποιο κέρδος; Τα λεφτα τις καρτας μου σαν εταιρια δεν τα βλεπει η πανε ξεχωριστά καπου αλλου;Επισης ειδα καπου οταν γινεται λογαριασμος για το verify σου δινει καποιο κωδικο αυτος που θα χρειαστει και αν μπορω να τον δω μεσω ατμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...