Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εννοείς αντιδράσεις? Υπάρχει και κόσμος που του άρεσε?

 

Ναι, σχεδόν όλοι όσοι δεν την είδαν σε λεωφορείο. :-)

 

Προσωπικά την θεωρώ μια από τις απόλυτες ταινίες "δεν βαριέμαι να την δω ανά πάσα στιγμή" και "μπορώ να την προτείνω άφοβα σε οποιονδήποτε".

 

Α! Εκτός από αυτούς που ταξιδεύουν με λεωφορείο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσφατα ειδα την coach carter με τον samuel jackson μου αρεσε παρα πολυ .... (σαν φιλος και του μπασκετ ειδικα...) την προτεινω ανεπιφυλακτα !!

http://www.imdb.com/title/tt0393162/

 

Εχει κανεις να προτεινει καμια αλλη που να εχει σχεση με το μπασκετ ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις να προτεινει καμια αλλη που να εχει σχεση με το μπασκετ ????

 

Glory Road (2006)

Hoosiers (1986)

αυτές θυμάμαι

 

και για να μην είμαι off topic, είδα το Unstoppable χτες, 6/10 από εμενα αρκετα καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλος, ο κακος κι ο ασχημος.

imbd

 

Ενας επικηρυγμενος (ο ασχημος), ένας κυνηγος επικηρυγμενων (ο καλος) κι ενας πληρωμενος δολοφονος (ο κακος) μαθαινουν οτι 200000$ σε χρυσο ειναι καπου κρυμμενες και προσπαθουν να τις κανουν δικες τους.

Στο δρομο μπλεκονται με τους στρατους των Βορειων και των Νοτιων (καθως η αμερικη βρισκοταν σε εμφυλιο πολεμο τοτε).

 

Μια συμβουλη, αν καποιος σκοπευει να τη δει, καλα θα κανει να μην δει το trailer. Ειναι λιγο spoiler.

 

Και κατι αλλο. Πως γινεται ενα τετοιο θεμα να μην εχει γινει pinned? Το ενδιαφερον απ οτι βλεπω ειναι μεγαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον μαχαιροβγαλτη του οικονομίδη, 7/10, ενδιαφέρουσα ταινία, αλλά όχι τόσο δυνατή όσο οι 2 πρώτες του. Αυτή τη φορά βασίζεται περισσότερο στην εικόνα και λιγότερο στους διαλόγους ή στην υπόθεση και διαλέγει ένα θέμα που είναι πιο ιδιαιτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το skyline .. και ειλικρινά έχασα 2 ώρες απτή ζωή μου!Τοπ τεν χειρότερων ταινιών..άνετα!Ευτυχώς που μπήκα τσαμπέ!!

 

Έχω μια απορία ρε παιδιά..όλοι οι συντελεστές,σκηνοθέτεδ ηθοποιοί κλπ που έκαναν αυτή τη ταινία..την είδανε?και αν ναι τους άρεσε? είμαι περίεργος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

howl 2010

just no

gay + poetry for no reason

 

handsome hary 2009

 

low budget film αλλα το δραμα απο πισω ηταν "βαρυ" και το τελος το αποτελιωσε...

not for romantics

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετριο μου φανηκε,γενικα η ολη πλοκη δεν ειναι κατι ιδιαιτερο,κυριως λογω ηθοποιων.

στο τελος λιγο το σωνει...

 

εγω ειδα το machete πριν λιγο και ηταν πολυ καλυτερο απ οσο περιμενα!!! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες είδα το SKYLINE και μου άρεσε πολύ. φουλ δράση, αγωνία για το τι θα συμβει στους χαρακτήρες, ερωτηματικά μέχρι τέλους για το τι πραγματικά είναι αυτοί οι "εξωγήινοι" και αρκετά καλό και το κλείσιμο του σεναρίου. 7,5/10 απο εμένα και φαίνεται οτι θα βγει και 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το skyline .. και ειλικρινά έχασα 2 ώρες απτή ζωή μου!Τοπ τεν χειρότερων ταινιών..άνετα!Ευτυχώς που μπήκα τσαμπέ!!

 

Έχω μια απορία ρε παιδιά..όλοι οι συντελεστές,σκηνοθέτεδ ηθοποιοί κλπ που έκαναν αυτή τη ταινία..την είδανε?και αν ναι τους άρεσε? είμαι περίεργος!

 

 

χτες είδα το SKYLINE και μου άρεσε πολύ. φουλ δράση, αγωνία για το τι θα συμβει στους χαρακτήρες, ερωτηματικά μέχρι τέλους για το τι πραγματικά είναι αυτοί οι "εξωγήινοι" και αρκετά καλό και το κλείσιμο του σεναρίου. 7,5/10 απο εμένα και φαίνεται οτι θα βγει και 2.

 

Ούτε για πλάκα να το κάνατε. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...