Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Black Swan

 

Αρκετα καλο και σε κραταει, περιεργως για μενα που αυτα τα ψυχολογικοκλαψιαρικα δεν τα εχω στα φορτε μου.

Μην περιμενετε κανα σεναριο ή καμια τρελη ανατροπη αλλα ο ρυθμος και η σκηνοθεσια του Αρονοφσκι σε μερικες σκηνες κανουν μια ταινια που θα ηταν του 5 να παιρνει ενα 7αρακι

Αξιοπρεπεστατη εως πραγματικα καλη η Πορτμαν ειδικα

για το διπλο ρολο του Ασπρου/Μαυρου Κυκνου και στην ίδια την ταινια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πως την παταω καθε φορα και βλεπω ταινιες που προτεινουν εδω μεσα?

the other guys λεει ο αλλος!πεθανα στα γελια λεει!μαλακιες λεει!!! :angry:

Δες κανενα Due Date (κλασσικο καφροαμερικαν χιουμορ), Four Lions (πνευματωδες αγγλικο αλλα και ψιλοκαφρικο με την εννοια του μη κομπλεξικου-συντηριτικου-συγκρατημενου), The kids are all right (μπολικο γελιο αλλα και πολυ δραμα). Μιλωντας για φετινες παραγωγες παντα. Και το Date Night μου φανηκε καλουτσικο, αλλα μπορει και να μη σ' αρεσει. Ειναι πιο αμερικανια style. Με την tina fey του 30 Rock.

 

btw, ειδε κανεις τα I love you phillip morris και cop out? Αν και για το 2ο μαλλον δε ψηνομαι. Καλουτσικος ο Tracy Morgan αλλα μου τη δινει πλεον ο Bruce Willis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw, ειδε κανεις τα I love you phillip morris και cop out? Αν και για το 2ο μαλλον δε ψηνομαι. Καλουτσικος ο Tracy Morgan αλλα μου τη δινει πλεον ο Bruce Willis.

 

Είδα εγώ το Cop Out. Μέτριο στην καλύτερη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα το "Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole"

http://www.imdb.com/title/tt1219342/

Ήταν φοβερό !!!!!

Τι εχουν παθει ολοι με τις κουκουβαγιες και εντυπωσιαζονται; μονο καλα σχολια εχω ακουσει για την ταινια. Πρεπει να τη δω.

 

@Kash ημουν σιγουρος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες κανενα Due Date (κλασσικο καφροαμερικαν χιουμορ), Four Lions (πνευματωδες αγγλικο αλλα και ψιλοκαφρικο με την εννοια του μη κομπλεξικου-συντηριτικου-συγκρατημενου), The kids are all right (μπολικο γελιο αλλα και πολυ δραμα). Μιλωντας για φετινες παραγωγες παντα. Και το Date Night μου φανηκε καλουτσικο, αλλα μπορει και να μη σ' αρεσει. Ειναι πιο αμερικανια style. Με την tina fey του 30 Rock.

 

btw, ειδε κανεις τα I love you phillip morris και cop out? Αν και για το 2ο μαλλον δε ψηνομαι. Καλουτσικος ο Tracy Morgan αλλα μου τη δινει πλεον ο Bruce Willis.

 

εγω το είδα το i love you phillip morris και θα την χαρακτήριζα πάρα πολύ καλή με τον Ewan McGregor να δίνει ρεσιτάλ ερμηνείας στον ρόλο της "αδερφής" (πολύ καλή ερμηνεία και ο carrey επίσης)

ps ετοιμάσου για μια σκηνή που θα σε ξενερώσει!!!

 

i_love_you_phillip_morris_movie_image_jim_carrey_and_ewan_mcgregor__1_.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το είδα το i love you phillip morris και θα την χαρακτήριζα πάρα πολύ καλή με τον Ewan McGregor να δίνει ρεσιτάλ ερμηνείας στον ρόλο της "αδερφής" (πολύ καλή ερμηνεία και ο carrey επίσης)

ps ετοιμάσου για μια σκηνή που θα σε ξενερώσει!!!

i_love_you_phillip_morris_movie_image_jim_carrey_and_ewan_mcgregor__1_.jpg

 

Κι εγω απο τους "αλλους" ειμαι βρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως εγραψα και στο αντιστοιχο τοπικ, ειδα το the ghost writer. πολυ καλες ερμηνειες, καθολου κουραστικο σεναριο, ευχαριστη ταινια. αξιζει καποιος να αφιερωσει ενα διωρακι σε αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το Buried. Εντυπωσιαστηκα καθώς δεν περίμενα πολλά. Καλή ταινία 7/10 μια solid επιλογή για κάτι διαφορετικό και κλειστοφοβικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...