Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εάν σε ενδιαφέρει να ξέρεις πόσες στροφές έχεις ρυθμίσει τότε μην το πάρεις. δεν είναι ψηφιακό. έχει έναν slinder στην πάνω πλευρά του (άβολο σημείο εν λειτουργία) και απλώς ανεβάζεις στροφές. δεν ξέρειςπόσες έβαλες. από την άλλη έχει από τις περισσότερες στροφές που έχω δει σε πολυεργαλείο , λέει πως φτάνει μέχρι και 20.000 rpm. η κασετίνα παρόλα αυτά , με τα παρελκόμενα έχει τα πάντα. είναι αξιοπρεπές για τα λεφτά του.

 

για χρήση σε μοντελισμό το θέλω, νομίζω οτι δε το χρειάζομαι να λεει αριθμο στροφών... 

 

Ευχαριστώ! Εαν το βρώ θα το πάρω...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει δοκιμάσει κανείς καφέ φίλτρου melita και τον άλλον τον δικό τους που είναι μαύρη συσκευασία 2χ250γρ

Το χρυσό το δοκίμασα και δεν με ενθουσίασε,jacobs πίνω τώρα τον κλασσικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα αναβραζων δισκια οου εφερε το λιντ ξερει κανεις αν αξιζουν. Εχει τρεις ποικιλιες βιταμινη c μαγνησιο η ψευδαργυρο δεν θυμαμαι και πολυβιταμινουχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα αναβραζων δισκια οου εφερε το λιντ ξερει κανεις αν αξιζουν. Εχει τρεις ποικιλιες βιταμινη c μαγνησιο η ψευδαργυρο δεν θυμαμαι και πολυβιταμινουχο.

 

Εχεις λινκ? Δεν εχω δει κατι.

Τα εφερε στην μονιμη 'συλλογη', ή ως προσφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Την επομενη φορα που θα παω lidl θα το τσεκαρω σιγουρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις λινκ? Δεν εχω δει κατι.

Τα εφερε στην μονιμη 'συλλογη', ή ως προσφορα;

Μαλλον τα εφερε μονιμα, ειναι μαρκα optisana σε 2 διαφ. γευσεις, λεμονι ειναι το μαγνησιο 200mg και πορτοκαλι η πολυβιταμινη με 10 βιταμ. και αλλα. Εχουν απο 20 αναβραζοντα το καθε κουτι και τιμη 1.5 ευρω. Παρασκευαζεται στην Γερμανια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...