Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εχω πιει το ουισκυ της προσφορας. Βαλτε το ψυγειο, πινεται καλυτερα κρυο. Με κολα ταιριαξε πολυ καλα επισης.

Οσον αφορα τη μεθη, ειναι μετριο θα λεγα. Δεν μεθας αποτομα, οπως η βοτκα που πουλανε (putinoff), αλλα ουτε και μπορεις να κατεβασεις ολη τη φιαλη.

Ειχα παρει τη βοτκα περυσι τη μπλε και μιλαμε για μπομπα σκετη. Με ενα ποτο αν ησουν νηστικος, ειχες ξοφλησει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο τις βοτκες εχω δοκιμασει την πιο φθηνη που εχουν αλλα και την πιο ακριβη τους. Η ακριβη μου φανηκε πιο δυνατη ακομα. Αν θυμαμαι καλα η putinoff που αναφερεις ειναι η πιο φθηνη, σωστα? Σημασια εχει παντως οτι στα 3-4 ποτηρακια εφτιαχνα διαθεση αλλα με καμια δεν με επιασε πονοκεφαλος, βεβαια νηστικος ποτε δεν πινω. Περισσοτερα ποτηρια δεν εχω δοκιμασει, ακομα τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβαστο.. αλλα τα ειχαν παρει ολα... Αρα στον κοσμο αρεσει το μπαγιατικο!!!

 

Μα κι εγω πηρα 2 σακουλακια. Μεχρι να το ανοιξεις δε ξερεις πως ειναι...

Η συσκευασία αμυγδάλων που πήρα εγώ ήταν μια χαρά

 

Δεν ειναι ζαρωμενα?

Αν δε προσεξεις στο μασημα κινδυνευεις ακομα και το δοντι σου να σπασεις.

 

Παρε αλλα αμυγδαλα, ελληνικα κατα προτιμηση και κανε συγκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα κι εγω πηρα 2 σακουλακια. Μεχρι να το ανοιξεις δε ξερεις πως ειναι...

 

Δεν ειναι ζαρωμενα?

Αν δε προσεξεις στο μασημα κινδυνευεις ακομα και το δοντι σου να σπασεις.

 

Παρε αλλα αμυγδαλα, ελληνικα κατα προτιμηση και κανε συγκριση.

 

όχι δεν είναι ζαρωμένα ούτε τα δόντια μου θέτουν σε κίνδυνο...

 

..αν σου έτυχε εσένα, πάρτα πήγαινέ τα στο μαγαζί και ζήτησε να στ αλλάξουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν είναι ζαρωμένα ούτε τα δόντια μου θέτουν σε κίνδυνο...

 

..αν σου έτυχε εσένα, πάρτα πήγαινέ τα στο μαγαζί και ζήτησε να στ αλλάξουν..

 

Δε νομιζω να ετυχε μονο σε μενα, και δε νομιζω να αλλαζουν ανοιγμενες συσκευασιες.

 

Λες οτι τα δικα σου αμυγδαλα δεν ειναι ζαρωμενα αλλα κανονικα οπως ολα... Γιατι θεωρεις βεβαιο οτι τα δικα μου ειναι η εξαιρεση και οχι τα δικα σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω να ετυχε μονο σε μενα, και δε νομιζω να αλλαζουν ανοιγμενες συσκευασιες.

 

Λες οτι τα δικα σου αμυγδαλα δεν ειναι ζαρωμενα αλλα κανονικα οπως ολα... Γιατι θεωρεις βεβαιο οτι τα δικα μου ειναι η εξαιρεση και οχι τα δικα σου?

 

Εφόσον εσύ διαπίστωσες προβλημα, πάρτο και πες είναι χαλασμένα, θέλω να μου το αλλάξετε...σε κλειστή συσκευασία γιατί να κάνεις αλλαγή;

 

Παραθέτεις το μήνυμά μου και ταυτόχρονα το "βιάζεις" κανονικα...είπα εγώ ότι "όλα είναι κανονικά" εκτός από τα δικά σου;;

Δεν ξέρω για τους άλλους, ούτε έκανα κάποια υπόθεση, για τα δικά μου μίλησα που δεν έχουν θέμα, και για τα δικά σου που έχουν...

 

Εσύ όμως θέλεις να βγάλεις και των άλλων σκάρτα, επειδή σου έτυχε εσένα...έγραψα πως δεν έχουν πρόβλημα τα δικά μου, κι έρχεσαι και με ξαναρωτάς "αν είναι ζαρωμένα"...γιατί κόλλησες δεν καταλαβαίνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον εσύ διαπίστωσες προβλημα, πάρτο και πες είναι χαλασμένα, θέλω να μου το αλλάξετε...σε κλειστή συσκευασία γιατί να κάνεις αλλαγή;

 

Παραθέτεις το μήνυμά μου και ταυτόχρονα το "βιάζεις" κανονικα...είπα εγώ ότι "όλα είναι κανονικά" εκτός από τα δικά σου;;

Δεν ξέρω για τους άλλους, ούτε έκανα κάποια υπόθεση, για τα δικά μου μίλησα που δεν έχουν θέμα, και για τα δικά σου που έχουν...

 

Εσύ όμως θέλεις να βγάλεις και των άλλων σκάρτα, επειδή σου έτυχε εσένα...έγραψα πως δεν έχουν πρόβλημα τα δικά μου, κι έρχεσαι και με ξαναρωτάς "αν είναι ζαρωμένα"...γιατί κόλλησες δεν καταλαβαίνω...

 

Αφου τα ανοιξα για να τα φαω, πως θα ειναι κλειστη η συσκευασια?...

 

Δεν ειπα οτι ειπες πως "ολα ειναι κανονικα εκτος απ τα δικα μου".

Αν καποια αμυγδαλα δεν ειναι ζαρωμενα/προβληματικα τοτε ειναι κανονικα. Κανονικα οπως ολα τα νορμαλ αμυγδαλα σ ολο το κοσμο, αυτο εννοουσα.

 

Σε ρωτησαν αν τα δικα σου ειναι ζαρωμενα γιατι ενδεχομενως να μη γνωριζεις πως ειναι τα χαλασμενα αμυγδαλα. Σε παροτρυνα επισης να παρεις αλλα αμυγδαλα, κατα προτιμηση ελληνικα, και να κανεις τη συγκριση.

Με το να γραφεις "αν μου ετυχε εμενα" θεωρεις οτι ειναι κατι που ετυχε μόνο σε μενα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το πολυεργαλείο τύπου dremel εχει καποιος άποψη; τωρα ειδα οτι το ειχε τη Δευτερα και θα ψάξω να το βρω αν αξίζει...

εάν σε ενδιαφέρει να ξέρεις πόσες στροφές έχεις ρυθμίσει τότε μην το πάρεις. δεν είναι ψηφιακό. έχει έναν slinder στην πάνω πλευρά του (άβολο σημείο εν λειτουργία) και απλώς ανεβάζεις στροφές. δεν ξέρειςπόσες έβαλες. από την άλλη έχει από τις περισσότερες στροφές που έχω δει σε πολυεργαλείο , λέει πως φτάνει μέχρι και 20.000 rpm. η κασετίνα παρόλα αυτά , με τα παρελκόμενα έχει τα πάντα. είναι αξιοπρεπές για τα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δύο που ανέφερες παίζει να είναι χειρότερα από εκείνα του Lidl.

Το HAIG είναι ένα από τα καλύτερα απλά blended scotch,περί ορέξεως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...