Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πατατάκια διάβασα ο μλκς... :-D

 

Δεν είσαι ο μόνος μαααα...

 

 

...θέλω να πω, δεν είσαι ο μόνος που διάβασε "παΤΑτάκια"...   :mrgreen:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ρε παιδια, αυτά που δεν προλαβενετε στα διαφορα Λίντλ, εδώ στη Καλλικράτεια περισσεύουν. Και μπουφάν για σκι, και πατάκια, κι απ ολα. Το καλοκαίρι γίνετε της μουρλης (Κυριακή 7.30 το πρωί είχε καμια σαρανταρια άτομα απέξω που περίμεναν να ανοίξει...) αλλα το χειμώνα νεκρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ρε παιδια, αυτά που δεν προλαβενετε στα διαφορα Λίντλ, εδώ στη Καλλικράτεια περισσεύουν. Και μπουφάν για σκι, και πατάκια, κι απ ολα. Το καλοκαίρι γίνετε της μουρλης (Κυριακή 7.30 το πρωί είχε καμια σαρανταρια άτομα απέξω που περίμεναν να ανοίξει...) αλλα το χειμώνα νεκρα.

Να στοκάρεις και να τα πουλάς στις αγγελίες :P :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FYI

καινουργιο προϊον στα λιντλ, λαδι αυτοκινητου σε 1λιτρο... 15w40.... οσο και να προσπαθησα δεν καταφερα να δω που κατασκευαζεται ή πια εταιρια το πακεταρει (λογικα μια απο τις μεγαλες γνωστες παντως)... παντως ειναι ημι συνθετικο στα 3,99 το λιτρο... πολυ καλη τιμη..

στο αμαξι μου δεν θα το εβαζα, αλλα στην γκαζομηχανη , γεννητρια , ραβδιστικο κλπ νομιζω μια χαρα θα ειναι... σε τετοια τιμη κιολας..

Να πάρω για το αλυσοπρίονο μου, έβαλα συνθετικό από το αμάξι μου γιατί δεν είχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή νωρίτερα λέγατε για καφέδες, φίλτρου πίνει κανένας; Αξίζουν;

 

Δοκίμασε να πάρεις έναν ethyopian blend ή κάπως έτσι που είναι σε σακουλάκι. Υπάρχει και σε colombian και brazilian blend. Το colombian δεν μου άρεσε, μπραζίλιαν δεν έχω δοκιμάσει. Θα με θυμηθείς..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως απο τη μικρη εμπειρια μου,

καταλαβα οτι τα παπουτσια του lidl ειναι για ανθρωπους με 'σκληρα' ποδια,

αυτους δηλαδη που οτι και να φορεσουν ειναι οκ.

Οσοι εχουν ευαισθητα ποδια, την πατησαν....

 

Αμα εχεις σκληρα ποδια οπως λες, υπαρχει απλουστατη λυση κι αυτη ειναι να παρεις ενα ζευγαρι μαλακιυς πατους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FYI

καινουργιο προϊον στα λιντλ, λαδι αυτοκινητου σε 1λιτρο... 15w40.... οσο και να προσπαθησα δεν καταφερα να δω που κατασκευαζεται ή πια εταιρια το πακεταρει (λογικα μια απο τις μεγαλες γνωστες παντως)... παντως ειναι ημι συνθετικο στα 3,99 το λιτρο... πολυ καλη τιμη..

στο αμαξι μου δεν θα το εβαζα, αλλα στην γκαζομηχανη , γεννητρια , ραβδιστικο κλπ νομιζω μια χαρα θα ειναι... σε τετοια τιμη κιολας..

 

Το λαδι αυτο το εχουν βαλει πολλοι και σε αυτοκινητα και σε μηχανες επι σειρα ετων, ποτε δεν αναφερθηκε προβλημα. Συζητιεται σε αντιστοιχα θεματα στα περισσοτερα φορουμ περι αυτοκινητου μηχανων για του λογου το αληθες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εχεις σκληρα ποδια οπως λες, υπαρχει απλουστατη λυση κι αυτη ειναι να παρεις ενα ζευγαρι μαλακιυς πατους.

 

Εννοεί είναι σκληρά στο περπάτημα ρε συ, δεν είναι ευλύγιστα όπως πχ τα stan smith της adidas. Προσωπικά πάντως κάτι kappa στρωτά με ένα πάτο gel από το φαρμακείο τα έχω λιώσει, είναι θέμα ευαισθησίας (ή αναισθησίας ?) στο πόδι.

 

Εδιτ: σορρυ για τη διαφήμιση, πάτοι σαν αυτούς εδώ (beware: οι τιμές παίζουν πολύ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάρω για το αλυσοπρίονο μου, έβαλα συνθετικό από το αμάξι μου γιατί δεν είχα

MHN Βαζεις τετοιο λαδι στο αλυσοπριονο... προφανως εννοεις λαδι για την αλυσιδα του... καλυτερα παρε το φθηνοτερο ορυκτελαιο που θα βρεις, μονο για λιπανση χρειαζεται αλλωστε... και βρισκεις ακομα και με 2 , 2μισι ευρω το λιτρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεί είναι σκληρά στο περπάτημα ρε συ, δεν είναι ευλύγιστα όπως πχ τα stan smith της adidas. Προσωπικά πάντως κάτι kappa στρωτά με ένα πάτο gel από το φαρμακείο τα έχω λιώσει, είναι θέμα ευαισθησίας (ή αναισθησίας ?) στο πόδι.

 

Εδιτ: σορρυ για τη διαφήμιση, πάτοι σαν αυτούς εδώ (beware: οι τιμές παίζουν πολύ).

μωρε αυτα τα ιδια τα φοραω εγω, τα ειχε σε καλυτερη προσφορα τοτε που τα πηρα εγω βεβαια, κανα 12αρι νομιζω;

και χωρις πατους, χωρις τιποτα, αλλα εγω ειμαι και δρομεας δεν παιρνω χαμπαρι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...