Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσο έχουν το κιλό, θυμάσαι?

Η Ίον που γαμαει πχ η μεγάλη η αμυγδάλου έχει 13 ευρώ το κιλό αν θυμάμαι καλά!

 

Η Μπέλα 9.45 (...1.89 η διακοσάρα, αφού)

και η κούνια-μπέλα (ΙΟΝ) 14 (η κατοστάρα) το κιλό. Στον Βέλγο (ΑΒ) τουλάχιστον τόσο είχε τις προά που τις είχε με -20% και τις τσέκαρα και το θυμάμαι.

Η ΙΟΝ είναι η ΙΟΝ βέβαια. Απλά η άλλη είναι καλή φάση συγκριτικά (γεύση), και φυσικά αξίζει τον κόπο χρηματικά αν κάποιος καταναλώνει ποσότητες σε μικρό χρονικό. Είναι όμως και καλή εναλλακτική, αν πχ δεν έχει ΙΟΝ ο Γερμανός τη στιγμή που τη θες και είσαι εκεί.

 

...τελικά σταμάτησες καμμιά μέρα μετά τη δουλειά να τσεκάρεις τί γίνεται που λέγαμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε φίλε δεν έχω πάει ακόμη και με όσα διαβάζω εδώ θέλω πολύ να πάω να δω τι παίζει! Θα πάρω σίγουρα σοκολάτες και τα πατάκια που έλεγε ένας εδώ ότι αξίζουν!

Ελπίζω μέσα στην βδομάδα να πάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μλκ μαους εδω αγοραζεις σοκολατες και πατατακια και στο αλλο thread μου τη λες για το φυστικοβουτυρο;

 

Ξερω, θα πεις οτι τα παιρνεις για αλλους, ε; :)

 

Παιδια, εχει η νεσκαφε ενα καφε τυπου εσπρεσσο που ομως τον κανεις οπως τον φραπε. Ξερετε αν εχει τετοιο στα λιντλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτομαι για την κουρευτική μηχανή που έχει.

την έχει δοκιμάσει κανείς; ψάχνω σχόλια στο νετ, δε βρίσκω πολλές πληροφορίες.

μόνο ότι η τιμή είναι πολύ καλή και κάποια αρνητικά, αλλά το δείγμα δεν είναι μεγάλο για να βγει ασφαλές συμπέρασμα.

 

βασικά εγώ τη θέλω κυρίως για το πρόσωπο.δε χρησιμοποιώ ξυριστική διότι δε θέλω να τα παίρνω τελείως.

θα κάνει γι αυτή τη δουλειά γιατί απ ότι κατάλαβα κάποιο θέμα έχει με το μήκος κοπής, είναι μεγαλούτσικο;

 

review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Μπέλα 9.45 (...1.89 η διακοσάρα, αφού)

και η κούνια-μπέλα (ΙΟΝ) 14 (η κατοστάρα) το κιλό. Στον Βέλγο (ΑΒ) τουλάχιστον τόσο είχε τις προά που τις είχε με -20% και τις τσέκαρα και το θυμάμαι.

 

Απλά για το typicality, ο ΑΒ είναι Ολλανδός εδώ και ενάμιση χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτομαι για την κουρευτική μηχανή που έχει.

 

Την έχω αυτή την κουρευτική εδώ και ένα χρόνο. Δεν μπορώ να πω οτι την προτείνω αλλά στα 15-17ε όλες τέτοιες είναι. Στα συν είναι οτι κάνει τη δουλειά της όπως λέει, στα πλην οτι η μπαταρία είναι αστεία και η ροπή στην μπαταρία επίσης , δηλ. αν δεν την κοτσάρεις στο τροφοδοτικό τρίχα δεν κόβεις. Σαν κεφαλή θα έλεγα είναι οριακά οκ, δηλαδή δεν εντυπωσιάζει με το κόψιμο της τρίχας, αλλά δεν την πετάς στον τοίχο από τα νεύρα και βγαίνεις μισοκουρεμένος για να παρεις καινούργια (μου έχει συμβεί).

 

Γενικά είναι πολύ φτηνοκατασκευή, τα πλαστικά που μπαίνουν από πάνω είναι ψεύτικα, δεν κουμπώνουν σωστά αν δεν είσαι καλλιτέχνης και ουσιαστικά επειδή ψευτο-κουμπώνει με ένα διακοπτάκι, οι σκάλες ανεβοκατεβαίνουν εύκολα, ήτοι, αν δεν προσέξεις πως την κρατάς, ξεκινάς για ένα φρεσκάρισμα στο 15mm και καταλήγεις πεζοναύτης με 6mm. Τα μήκη της είναι 6,9,12,15 στη μια χτένα, και 18μμ στην άλλη.

 

Α ναι, και τα παρελκόμενα είναι επίσης αστεία, ενδεικτικά αναφέρω το βουρτσάκι είναι ένα δείγμα βούρτσας, μαλακό και για πέταμα. Γενικά θα την απεύφευγα στα 17ε , εχω πάρει παρόμοια κινέζοκατάσταση με 9ε από πάγκο και παλιότερα από το lidl μια δική του στα 12ε, λιγο καλύτερη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μλκ μαους εδω αγοραζεις σοκολατες και πατατακια και στο αλλο thread μου τη λες για το φυστικοβουτυρο;

τζον σοκολάτες θέλω να εχω πάντα σπιτι πρώτον γιατι ειναι γλυκό που κρατάει παρα πολύ καιρό χωρίς να χαλάει κ δεύτερον γιατι εχω συχνα καλεσμένους και εάν ξεμείνω κ δεν έχω τίποτα να τους κεράσω, ε ας έχω τουλάχιστον καμιά σοκολάτα ! οσο για τα πατατάκια είσαι ένας κακοπροαίρετος συκοφάντης, ποτέ δεν παίρνω ούτε καν για τους άλλους, δεν είμαι τόσο κακός :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FYI

καινουργιο προϊον στα λιντλ, λαδι αυτοκινητου σε 1λιτρο... 15w40.... οσο και να προσπαθησα δεν καταφερα να δω που κατασκευαζεται ή πια εταιρια το πακεταρει (λογικα μια απο τις μεγαλες γνωστες παντως)... παντως ειναι ημι συνθετικο στα 3,99 το λιτρο... πολυ καλη τιμη..

στο αμαξι μου δεν θα το εβαζα, αλλα στην γκαζομηχανη , γεννητρια , ραβδιστικο κλπ νομιζω μια χαρα θα ειναι... σε τετοια τιμη κιολας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^...εγώ πάντως 15W40 του Λίντλε (το 5άλιτρο που βγαίνει ακόμη φθηνότερο) βάζω πάνω από 10ετία στο 50σεσε Τάουνμέητ μου -του οποίου σημειωτέον την μάνα την έχω πάρει απ' όλες τις μπάντες- και είναι τζετ. Αμάξι δεν έχω αλλά φαντάζομαι ότι αν δεν ψοφάει ένας πενιχρός πενηντάρης κινητήρας/πιστόνι/λοιπά μέρη (παρά το προαναφερθέν σεχ που του έχω κάνει και συνεχίζω να του κάνω), πόσο μάλλον ένας κινητήρας αυτοκινήτου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε φίλε δεν έχω πάει ακόμη και με όσα διαβάζω εδώ θέλω πολύ να πάω να δω τι παίζει! Θα πάρω σίγουρα σοκολάτες και τα πατάκια που έλεγε ένας εδώ ότι αξίζουν!

Ελπίζω μέσα στην βδομάδα να πάω.

 

Πατατάκια διάβασα ο μλκς... :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατατάκια διάβασα ο μλκς... :-D

Κι εγώ ήμουν 100% σίγουρος ότι είχε γράψει πατατάκια και μετά διάβασα το άλλο μήνυμα που έγραφε ότι πατατάκια δεν θα αγόραζε ποτέ και έψαχνα να καταλάβω τι γίνεται! :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ήμουν 100% σίγουρος ότι είχε γράψει πατατάκια και μετά διάβασα το άλλο μήνυμα που έγραφε ότι πατατάκια δεν θα αγόραζε ποτέ και έψαχνα να καταλάβω τι γίνεται! :D

 

Ικανό τον έχω να τα τρώει κι αυτά επειδή έχουν 0 θερμίδες

Το βλέπω στο Das Fitness:

Πατάκι (lidl) με λίγο λεμόνι και μπρόκολο. Μιαμ μιαμ!

:P  :P  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτομαι για την κουρευτική μηχανή που έχει.

την έχει δοκιμάσει κανείς; ψάχνω σχόλια στο νετ, δε βρίσκω πολλές πληροφορίες.

μόνο ότι η τιμή είναι πολύ καλή και κάποια αρνητικά, αλλά το δείγμα δεν είναι μεγάλο για να βγει ασφαλές συμπέρασμα.

 

βασικά εγώ τη θέλω κυρίως για το πρόσωπο.δε χρησιμοποιώ ξυριστική διότι δε θέλω να τα παίρνω τελείως.

θα κάνει γι αυτή τη δουλειά γιατί απ ότι κατάλαβα κάποιο θέμα έχει με το μήκος κοπής, είναι μεγαλούτσικο;

 

review

να μη την πάρεις.

εκτος αν ψηνεσε για αποτρίχωση.

πάρε wahl με ελαχιστα παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...