Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...έλα ρε μαν, νισάφι, σου είπε ο άνθρωπος μην του κολλάς, τί καταλαβαίνεις δηλαδή;

Χαβαλέ κάνεις, καταννοητό - αλλά αφού δεν γουστάρει αυτός, τί το συνεχίζεις;

 

Σε εμενα παει αυτο;

 

Αυτο στα Πευκακια ειναι μεγαλο καταστημα εχει τα παντα?

 

Ναι ειναι σχετικα μεγαλο Σχεδον το διπλασιο απο αυτο της Λυκοβρυσης και αρκετα μεγαλυτερο απο του Ν Ηρακλειου αλλα το να εχει τα παντα και παντοτε αρκετες φορες δεν ισχυει 

Ισως επειδη ειναι διπλα απο τον σταθμο Πευκακια του ηλεκτρικου και βολευει αρκετους που πανε με συγκοινωνια...

Ακομα πριν απο καμια βδομαδα που περασα για να δω κανα τζιν ειχε μεν γεματο καλαθι αλλα μονο για δυο τρια νουμερα!

Περασα αργοτερα απο αυτο της Λυκοβρυσης (που ειναι το μισο σε μεγεθος) και βρηκα ανετα και το νουμερο μου αλλα και αρκετα ακομα νουμερα ...δηλαδη ειχε ποικιλια

...Αυτο τωρα πως συμβαινει δεν ξερω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα....δεν ξέρω εάν ξέρετε τον διαγωνισμό με τα ξυστά (olatakala) που δίνει το lidl εάν περάσεις τις αγορές των 20 ευρώ...πόσο fake διαγωνισμός είναι αυτός; Όποτε πάω και ψωνίζω μου δίνουν πλέον και ένα ξυστό χωρίς να έχω περάσει τις συγκεκριμένες αγορές...

Τις προάλλες μου έδωσαν ένα ξυστό το οποίο δεν είχε κωδικό...κοιτάξτε τη φωτογραφία....

 

http://i68.tinypic.com/4vieco.jpg

 

Επίσης, που έχουν πάει όλες οι σοκολατές και τα πατατάκια ρε παιδιά....στο Ρέντη που πηγαίνω καμία φορά όσο πάνε και τα λιγοστεύουν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα....δεν ξέρω εάν ξέρετε τον διαγωνισμό με τα ξυστά (olatakala) που δίνει το lidl εάν περάσεις τις αγορές των 20 ευρώ...πόσο fake διαγωνισμός είναι αυτός; Όποτε πάω και ψωνίζω μου δίνουν πλέον και ένα ξυστό χωρίς να έχω περάσει τις συγκεκριμένες αγορές...

Τις προάλλες μου έδωσαν ένα ξυστό το οποίο δεν είχε κωδικό...κοιτάξτε τη φωτογραφία....

 

http://i68.tinypic.com/4vieco.jpg

 

Επίσης, που έχουν πάει όλες οι σοκολατές και τα πατατάκια ρε παιδιά....στο Ρέντη που πηγαίνω καμία φορά όσο πάνε και τα λιγοστεύουν... 

Πρέπει να υπήρξαν κάποιες παρτίδες με κακή εκτύπωση των ψηφίων που έσβηναν με το ξύσιμο.

 

Και σε μένα έτυχε σε δύο όχι σβησμένα όλα αλλά δεν φαίνονταν κάποια ψηφία.

Τους το είπα και προθυμοποιήθηκαν να μου δώσουν άλλα  τα παιδιά στο ταμείο.

 

Δεν τα πήρα γιατί και τα περισσότερα από αυτά που μου δίνουν τα ξεχνάω σε τσέπες και δεν τα κοιτάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω δεν καλουμαι? :lol: Ουσιωδες είναι, όχι ασχετο.

Το θεμα εχει ως εξης: Oι καθυστερησεις και οι εκνευρισμοι δε συμφερουν την εταιρια, διοτι ο δυσαρεστημενος πελατης μπορει να μην ξαναρθει. Συνεπως βρηκαν τροπο να εξαλειψουν τις καθυστερησεις και τους εκνευρισμους.

 

Τωρα, αντι να στριμωχνονται τα πραγματα σου στο ιδιαιτερα στενο παγκο του ταμια και να προσπαθεις γρηγορα να τα στοιβαξεις στις σακουλες, ''τα ριχνεις '' στο καροτσι και τα σακουλιάζεις μετα με την ησυχια σου.

Η Απάντηση είναι απλή:

Aν πάρει τα κουτιά ( που το κάνουν κι όλας ) από τα προϊόντα που έχουν , δεν είναι τύπου πήρα καλάθι στο πιο γύφτικο όμως ? 

Αλλάζει κάτι ? όχι άρα μια χαρά ήταν τα καλάθια! ;)

τροποποιήθηκε ! 

 

 

Eγώ πάω στα lidl Ρέντη μερικές φορές ( δεν ξέρω να πας εσύ στας Κηφισιάς ) σε εμένα θα βρουν τρόπο να φέρουν δικά τους καλάθια! Οπότε καλά ήταν όσο ήταν! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω τυχαία στο lidl στην Θηβών/Ρέντης και τι βλέπω... το ροζ καλώδιο! αλλά δεν το πήρα αφού έχω ήδη ανοίξει το ασημί που αγόρασα..Οπότε όποιος θέλει να ξέρει...υπάρχει ένα ροζ κι ένα χρυσό στο lidl στον Ρέντη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω τυχαία στο lidl στην Θηβών/Ρέντης και τι βλέπω... το ροζ καλώδιο! αλλά δεν το πήρα αφού έχω ήδη ανοίξει το ασημί που αγόρασα..Οπότε όποιος θέλει να ξέρει...υπάρχει ένα ροζ κι ένα χρυσό στο lidl στον Ρέντη.

Τι κανει αυτο δηλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω τυχαία στο lidl στην Θηβών/Ρέντης και τι βλέπω... το ροζ καλώδιο! αλλά δεν το πήρα αφού έχω ήδη ανοίξει το ασημί που αγόρασα..Οπότε όποιος θέλει να ξέρει...υπάρχει ένα ροζ κι ένα χρυσό στο lidl στον Ρέντη.

 

Kακώς δεν το πήρες. Και που άνοιξες την συσκευασία, μπορείς να το επιστρέψεις το ασημί. 

(Γενικά τα εσώρουχα είναι που δεν επιστρέφονται.)

Σε εμενα παει αυτο;

 

...όχι βέβαια...Πού άλλωστε θα κόλλαγε σε όσα έλεγες στο τελευταίο σου μήνυμα;

Πήγαινε σε ποστ αλλουνού, που τώρα βλέπω ότι διεγράφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 2 εβδομάδες μου έκαναν ολόκληρη φασαρία επειδή επέστρεψα τα καλύμματα καθίσματος αυτοκινήτου. Δεν χωρούσαν με τίποτα στα πίσω καθίσματα του αυτοκινήτου μου (έχω μεγάλο) ,ενώ χωρούσαν μόνο στα μπροστά. Και τα πήγα έτσι ανοιγμένα και με έκραξε η ταμίας. Εγώ έτσι δεν μπορώ να τα πουλήσω ξανά και τι μου τα έφερες και έπρεπε να διαβάσεις τα ψιλά γράμματα πίσω..(όπου έγραφε το μοντέλο του αυτοκινήτου μου αλλά είχε κάτω μια υποσημείωση ότι ταιριάζουν μεν, αλλά μόνο στα μπροστινά καθίσματα.. ντόινκ).

Εντωμεταξύ ούτε τα έσκισα ούτε η συσκευασία πειράχτηκε. Απλά δεν μπορούσα να τα ξαναδιπλώσω με τον τρόπο που ήταν και να τα βάλω στην θήκη.

Τελικά είπε θα τα δηλώσει σαν κατεστραμμένα για να μου επιστρέψει τα λεφτά.. Χάρη μου έκανε.

Οπότε εφόσον έβγαλα το καλώδιο από την συσκευασία με ποια δικαιολογία θα το επέστρεφα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...