Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατ'αρχήν συγκρίναμε τυρί gooda συσκευασμένο καμία σχέση με τυρί πάγκου, το πρώτο έχει +30% στην τιμή. Καλή τιμή όμως στο mymarket (τσένταρ :D), δυστυχώς το κοντινότερο εδώ είναι στα ~12 χιλιόμετρα.

 

εγω ευτηχως εχω πολυ κοντα μου και ψωνιζω απο εκει, ο μαρινοπολος ειναι πιο κοντα αλλα ειναι κλεφτης παω μονο αν βαριεμαι τρελα να παω στο mymarket.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αύριο έχει τα παπούτσια Kappa...όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε!!!!</p>

 

Οποίος είναι από Θεσσαλονίκη ας πάει στο καταστήμα Πεύκων μιας κ εκεί μένουν για μέρες οι προσφορές...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές φορές μου έχει τύχει στον βασιλόπουλο να είναι σε προσφορά κάποιο προϊόν αλλά στο ταμείο να μην κάνουν την έκπτωση, επίσης μερικές φορές υπάρχει έκπτωση που την κάνουν στο ταμείο χωρίς να υπάρχει κάποια σήμανση στο ράφι. Κυριολεκτικά άλλα αντί άλλων.

 

Στα lidl πάλι δεν μου έχει τύχει ούτε μια φορά να πληρώσω κάτι διαφορετικό από την τιμή ραφιού.

το λιντλ δεν εχει πολυπλοκο κωδικα προσφορων. Σε προσφορα ειναι τα προιοντα με κοκκινη πινακιδα και τα υπολοιπα στην φυσιολογικη τιμη. Απλα πραγματα

Δεν εχει καρτα μελους. Αρα δεν εχει προσφορες που ισχυουν μονο με καρτες. Δεν εχει 2+1 3+3 5+1 δωρο σχεδον ποτέ ή ποτέ.

Δεν επιτρεπει στις εταιριες να προωθουν κουπονια προσφορων. Πχ παρε αυτο και παρε δωρο ενα αλλο προιον της ιδιας εταιριας με το κουπονακι που θα βρεις στο ραφι.

Δεν επιτρεπει promotion εταιριων μεσα στο μαγαζι του. Ποτε δε θα βρεις στο λιντλ την κλασσικη κοπελα να σου προσφερει το εκαστοτε προιον να δοκιμασεις. Και φυσικα δεν εχει το κουπονι του πρωτου θεματος με τα 6 ευρω... B) . Που αν εισαι στο μαρινοπουλο και ξεχασει η ταμιας να το περασει και βγει αποδειξη (μου εχει τυχει 2 φορες να μην το περασει ενω της το ειχα δειξει και επισημανει) πρεπει να ψαχνεις αλλο πελατη στο ταμειο να του το δωσεις για να σου δωσει κανα 5ευρω...

 Και δεν αλλαζουν τιμες 10 φορες τη μερα ή τουλαχιστον οχι τοσο συχνα οσο αλλου

Επειδη λειπουν τα παραπανω γινονται και λιγοτερα λαθη στο ταμειο. Κρατανε το συστημα απλο.

και φυσικα το λιντλ δεν εχει τους χιλιαδες κωδικους προιοντων που εχουν αλλα μαρκετ. Με το αρνητικο οτι η ποικιλια του ειναι τρομερα περιορισμενη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Σαββατο που ερχεται ξαναβαζει αθλητικα καππα αλλα δυστηχως δεν φενονται απ το site καλα κ δεν στα δειχνει ενα ενα.

 

Τα εχει δει κανεις??Αξιζουν?? Το μαυρο-κοκκινο κ το μπλε κυριως φενεται πολυ ωραιo.

 

Οποιος ξερει πιο σχεδιο ειναι ας βαλει μια φωτο με ολοκληρο το παπουτσι.

πηρα το μαυρο-κοκκινο! πολυ καλο σε εμφανιση για την τιμη του..  θετικα:ηταν ολα στα κουτια τους.   Αρνητικα:ειχαν ολα τα σχεδια μαζι(ανακατεμενα) δηλαδη περα απο το νουμερο που κοιταζες στο κουτι, επρεπε ν ανοιγεις ενα-ενα να βλεπεις και αν ειναι το σχεδιο που ζητας.. και τελος παρατηρησα οτι καποια ειχαν ελλατωματα στις κολλες και γενικα ατελειες..  οι ατελειες αφορουν το συγκεκριμενο σχεδιο.. για τα υπολοιπα δεν ξερω γιατι δεν με διεφεραν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα σημερα ειδα σικιουριτα αλλα τιποτα...

 

Πηγα βλεπω εναν κοντοστουπι να τριγυρναει απο τα ξηροκαρπια, παει χωρις τις.βρωμοχερουκλες τπυς περνει, ειχε καροτσι, δεν πηρε τιποτα εκτος απο μια.συσκευασια σακκουλες.

 

Παω παιρνω ενα σακκουλακι βαζω κασσιους για να τα φαω εξω, ερχεται μια μπαμπογρια βαζει τα βρωμοχερα της και αυτη γιανα παρει αμυγδαλα, λεω γι αυτο δεν παμε καλα...

 

Αυτους επρεπε μετα στο ταμειο να τους χρεωσουν απο πεντε ευρω για τους ξηρους καρπους που μασαμπουκιασανε, να δω αν ξανατρωγανε τζαμπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λιντλ δεν εχει πολυπλοκο κωδικα προσφορων. Σε προσφορα ειναι τα προιοντα με κοκκινη πινακιδα και τα υπολοιπα στην φυσιολογικη τιμη. Απλα πραγματα

Δεν εχει καρτα μελους. Αρα δεν εχει προσφορες που ισχυουν μονο με καρτες. Δεν εχει 2+1 3+3 5+1 δωρο σχεδον ποτέ ή ποτέ.

Δεν επιτρεπει στις εταιριες να προωθουν κουπονια προσφορων. Πχ παρε αυτο και παρε δωρο ενα αλλο προιον της ιδιας εταιριας με το κουπονακι που θα βρεις στο ραφι.

Δεν επιτρεπει promotion εταιριων μεσα στο μαγαζι του. Ποτε δε θα βρεις στο λιντλ την κλασσικη κοπελα να σου προσφερει το εκαστοτε προιον να δοκιμασεις. Και φυσικα δεν εχει το κουπονι του πρωτου θεματος με τα 6 ευρω... B) . Που αν εισαι στο μαρινοπουλο και ξεχασει η ταμιας να το περασει και βγει αποδειξη (μου εχει τυχει 2 φορες να μην το περασει ενω της το ειχα δειξει και επισημανει) πρεπει να ψαχνεις αλλο πελατη στο ταμειο να του το δωσεις για να σου δωσει κανα 5ευρω...

 Και δεν αλλαζουν τιμες 10 φορες τη μερα ή τουλαχιστον οχι τοσο συχνα οσο αλλου

Επειδη λειπουν τα παραπανω γινονται και λιγοτερα λαθη στο ταμειο. Κρατανε το συστημα απλο.

και φυσικα το λιντλ δεν εχει τους χιλιαδες κωδικους προιοντων που εχουν αλλα μαρκετ. Με το αρνητικο οτι η ποικιλια του ειναι τρομερα περιορισμενη.

Σωστά είναι μερικά από αυτά που γράφεις, εγώ όμως δεν έγραψα για λάθη του ταμία, έγραψα για λάθη στην οργάνωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια ειχα δει για σημερα προσφορα την 2 λιτρα κοκα κολα 1.11 , πηγε σημερα μια γνωστη ου να μου παρει και της ειπαν οτι δεν υπαρχει τετοια προσφορα παιζει κατι τετοιο δηλαδη να την αποσυραν ?

 

Πηρε σημερα κανενας μηπως αυτη την προσφορα ?

Επεξ/σία από Anorymous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πιδια ειχα δει για σημερα προσφορα την 2 λιτρα κοκα κολα 1.11 , πηγε σημερα μια γνωστη ου να μου παρει και της ειπαν οτι δεν υπαρχει τετοια προσφορα παιζει κατι τετοιο δηλαδη να την αποσυραν ?

 

Πηρε σημερα κανενας μηπως αυτη την προσφορα ?

Η προσφορά αυτή ήταν για Σαββάτο και Κυριακή 4 και 5/4, προφανώς είχε περιορισμένη διαθεσιμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά αυτή ήταν για Σαββάτο και Κυριακή 4 και 5/4, προφανώς είχε περιορισμένη διαθεσιμότητα.

 

Αυτο το καταλαβαινω, απλα δεν της ειπαν οτι τελειωσαν τα αποθεματα αλλα οτι δεν υπαρχει καμια τετοια προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το καταλαβαινω, απλα δεν της ειπαν οτι τελειωσαν τα αποθεματα αλλα οτι δεν υπαρχει καμια τετοια προσφορα.

Ίσως είχε όρεξη για τρολάρισμα ο υπάλληλος του lidl...

 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι ενόψει Πάσχα και με τέτοια τιμή ο κόσμος έπεσε με τα μούτρα να αγοράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει δοκιμάσει κανείς τις πίτες με κιμά και κοτόπουλο που θα έχει σε προσφορά το σάββατο;

 

Αυτή με το κοτόπουλο γαμάει

Και η άλλη καλή είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...