Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η τοστιερα που βαζει αυριο φενεται τουμπανο,για 40Ε ειδικα.Την εχει παρει κανεις να γραψει 2 λογια οσον αφορα την ποιοτητα κατασκευης(φενεται ανοξιδοτη εξωτερικα) κ το μεγεθο της(ποσα τοστ χωραει).

 

Γενικα εχω παρατηρησει πολλες φορες στις μαγειρικες συσκευες οτι στο site φενονται ή κανονικου ή μεγαλου μεγεθους κ πας εκει κ απο κοντα ειναι σαν μικρα παιχνιδακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τοστιερα που βαζει αυριο φενεται τουμπανο,για 40Ε ειδικα.Την εχει παρει κανεις να γραψει 2 λογια οσον αφορα την ποιοτητα κατασκευης(φενεται ανοξιδοτη εξωτερικα) κ το μεγεθο της(ποσα τοστ χωραει).

 

Γενικα εχω παρατηρησει πολλες φορες στις μαγειρικες συσκευες οτι στο site φενονται ή κανονικου ή μεγαλου μεγεθους κ πας εκει κ απο κοντα ειναι σαν μικρα παιχνιδακια.

 

4 τοστ άνετα. Με το κλασσικο ψωμί του τοστ λέμε πάντα που πουλάνε όλα τα μαρκετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τοστιερα που βαζει αυριο φενεται τουμπανο,για 40Ε ειδικα.Την εχει παρει κανεις να γραψει 2 λογια οσον αφορα την ποιοτητα κατασκευης(φενεται ανοξιδοτη εξωτερικα) κ το μεγεθο της(ποσα τοστ χωραει).

 

Γενικα εχω παρατηρησει πολλες φορες στις μαγειρικες συσκευες οτι στο site φενονται ή κανονικου ή μεγαλου μεγεθους κ πας εκει κ απο κοντα ειναι σαν μικρα παιχνιδακια.

 

Την έχω βάλει κι εγώ στο μάτι μιας που πρόσφατα μου χάλασε η γκριλιέρα που είχα και δεν ξέρω αν αξίζει να την πάω για επισκευή.  Εδώ έχει ένα βίντεο που μπορείς να καταλάβεις το μέγεθος και τι κάνει περίπου:

http://www.lidl.de/de/silvercrest-3-in-1-kontaktgrill-eds-skge-2000-a1/p193869

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπω ναχει συλλεκτη για τα λαδια, μεγα fail κατ εμε. Εγω εχω μια αγνωστη τοστιερα-ψηστιερα, που εχει συλλεκτη, και ψηνω μπιφτεκια ανετα. Χωρις αυτο η κουζινα μου θα γινοταν κ---ς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτή ψήνει ή μόνο σάντουιτς κλπ;

 

Κατεψυγμένα μπιφτεκια και τετοια που της βάζω τα ψηνει μια χαρα...δεν εχω βαλει και πανσετες να σου πω. Αλλα τα μπιφτεκακια τα κανει τελεια! 

 

20 ευρώ έκανε αυτη...από Lidl Ισπανίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπω ναχει συλλεκτη για τα λαδια, μεγα fail κατ εμε. Εγω εχω μια αγνωστη τοστιερα-ψηστιερα, που εχει συλλεκτη, και ψηνω μπιφτεκια ανετα. Χωρις αυτο η κουζινα μου θα γινοταν κ---ς.

 

Βαλε τα μπιφτεκια στο φουρνο στο γκριλ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 τοστ άνετα. Με το κλασσικο ψωμί του τοστ λέμε πάντα που πουλάνε όλα τα μαρκετ.

Καλά που διευκρίνισες ότι μιλάμε για 4 τοστ τετράγωνα, από αυτά που πουλάνε στα σούπερ μάρκετ για τους φίλους Θεσσαλονικείς :P

 

(πλάκα κάνω ε, δεν πιστεύω να προσβάλλεται κανένας :)  )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά που διευκρίνισες ότι μιλάμε για 4 τοστ τετράγωνα, από αυτά που πουλάνε στα σούπερ μάρκετ για τους φίλους Θεσσαλονικείς :P

 

(πλάκα κάνω ε, δεν πιστεύω να προσβάλλεται κανένας :)  )

 

χαχαχαχα Αν και Μακεδόνας δεν θα το σκεφτόμουν... :P

 

Το είπα γιατί ξέρω αρκετούς που προτιμούν το μακρόστενο ψωμί που εχει και λιγο σουσαμακι...από κεινα χωραει δύο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...