Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η paulaner έχει κάνει άνοιγμα σε φτηνά σούπερ μάρκετ; Σε ποιά;

Πάντως, καθαρά αντικειμενικά, η veltins είναι φτηνή. Με 0,40 ως 0,60 τα 500 ml, δεν είναι φτηνή; Όταν η άμστελ έχει 1 ευρώ;

 

Την Paulaner την έχω δει σε διάφορα Καρεφουρ και σε ορισμένα μεγάλα υποκαταστήματα του Μασούτη. Γύρω στο 1.40? το μπουκάλι (500ml) κοστίζει... αν θυμάμαι καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τουλάχιστον απ' ό,τι φαίνεται ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ τους υπαλλήλους καλά...(εφ' όσον τα σνομπάρουν)...Οπότε, καταρρίπτεται ο μύθος της υπογραφής του Lucifer - περί προβοκάτσιας του Β.Α. Πουλοβάσιλου πρόκειται...- οπότε, γιατί να έχουν και σκάρτη ποιότητα, οπότε, ο από πάνω μας δουλεύει...

...Είσαι ο και λέγεσαι και εργάζεσαι πού ακριβώς ; !

 

Lucifer, τ' άκουσες ; Από 'δω και πέρα, μην το πιείτε....λουστείτε!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πλακα ειναι της δευτερες και τις πεμπτες που μαζευονται σαν το κορακια απ`εξω πριν καν ανοιξουμε για να προλαβουν. και γινεται το ελα να δεις. μου εχει τυχει να τραβανε απο ενα καλαθι το ιδιο νουμερο μπλουζας 2 κυρατσες και να τσακωνονται για το ποια το τραβηξε πρωτη μιας και ηταν το τελευταιο :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εϊμαι οπαδός του λίντλ αλλά μου τη σπάει ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ που δίνουν τόσο βάρος στα γλυκά!

 

Λες κι έχουν βαλθεί να μας κάνουν αργοκίνητους χοντρούς ανρθώπους. Τα διαφημίζουν στα φυλλάδιά τους, παντού. Γλυκό = λίπος και ζάχαρη. Έλεος. Το ένα τέταρτο του μαγαζιού σχεδόν είναι γλυκά και αηδίες.

 

Κατα΄τ΄άλλα είναι φοβερό καταφύγιο ιδίως σε καιρούς ακρίβειας και κερδοσκοπίας που περνάμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...