Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φερνει crivit καλοκαιρινα παπουτσια παραλια.

Για να δουμε, θα προλαβω τιποτε;

Ξερει κανεις την 'φορμα' τους; Εννοω οχι αν εχει παρει κανεις τα συγκεκριμενα, αλλα αν εχει παρει κανεις ποτε παπουτσια σε crivit.

Να παρω ακριβως το νουμερο μου, ή μεγαλύτερο;

 

(το ξερω οτι γινονται αλλαγες, αλλα αν μπορω να το αποφυγω, θα το ηθελα, οποτε αν καποιος ξερει, ας πει)

 

Τα kappa ας πουμε εχουν στενη γραμμη. Αρα εκει θελω μεγαλυτερο νουμερο απ'οτι φοραω.

Τα livergy αντιθετως, εχουν φαρδια γραμμη. Εκει παιρνω το νουμερο μου, και ειναι και πολυ ανετο.

 

Τα crivit?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικως τα πηρα. Φαρδια γραμμη ομως. Δεν βρηκα το νουμερο μου(κλασικα...), πηρα ενα μεγαλυτερο.

Θα τα κρατησω, κι ας ειναι χαλαρα στα ποδια μου, ετσι κι αλλιως για παραλία ειναι.

Τρομερο value for money, ως συνηθως τα αρπακτικά όρνια απο Δευτερα πρωι τα ειχαν αρπαξει, και με το ζορι βρηκα ενα ζευγαρι μεγαλυτερο απο το νουμερο μου. Οι γνωστες σπαστικες καταστασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.lidl-hellas.gr/el/super-savvato.htm?action=showDetail&id=33137

 

http://www.lidl-hellas.gr/el/ergaleia.htm?action=showDetail&id=33005

 

Έχει αγοράσει κανείς τίποτα από τα δύο να μου πει εντυπώσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, αυτη τη βδομαδα εχει για 5.55€ τον νεσκαφε μαζι με με μια "ταξιδιωτικη κουπα" δωρο

2hq8h07.jpg

 

Καποιος που το εχει μου ειπε οτι ειναι θερμος, δηλαδη κραταει ζεστο τον ζεστο καφε και κρυο τον κρυο.

Το εχει κανεις? Πλαστικουρα ειναι παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φερνει απο βδομαδα, γυαλια ηλιου με 4€!

Με προστασια απο ακτινοβολια UVA νομιζω.

 

Δεν θα διανοουμουν να το θεσω καν ως σκεψη, αλλα οταν παω στους ....αγρους, λυπαμαι τα 'καλα' μου γυαλια ηλιου των 200€,

και απο τον να τρωω τον ηλιο στα ματια, δεν θα ηταν καλη σκεψη ως κατι προχειρο;

 

Με αυτα τα λεφτα, αλλου ειναι απλα 'γυαλακια', ως και 'επικινδυνα', αλλα για να τα φερνει το lidl, δεν μπορει να ειναι αχρηστα!

 

Τι λετε;

Για την χρηση που τα θελω, καλα ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φερνει απο βδομαδα, γυαλια ηλιου με 4€!

Με προστασια απο ακτινοβολια UVA νομιζω.

 

Δεν θα διανοουμουν να το θεσω καν ως σκεψη, αλλα οταν παω στους ....αγρους, λυπαμαι τα 'καλα' μου γυαλια ηλιου των 200€,

και απο τον να τρωω τον ηλιο στα ματια, δεν θα ηταν καλη σκεψη ως κατι προχειρο;

 

Με αυτα τα λεφτα, αλλου ειναι απλα 'γυαλακια', ως και 'επικινδυνα', αλλα για να τα φερνει το lidl, δεν μπορει να ειναι αχρηστα!

 

Τι λετε;

Για την χρηση που τα θελω, καλα ειναι;

Έχουν και στα h&m φτηνά γυαλιά (10€ και στις εκπτώσεις μπορεί να τα βρεις και με 1€!). Εντάξει είναι, δεν ξέρω αν έχουν διαφορά από αυτά που πουλάνε στους πάγκους αλλά όσο να 'ναι έχεις μια "ασφάλεια" όταν τα πουλάνε μεγάλα μαγαζιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φερνει απο βδομαδα, γυαλια ηλιου με 4€!

Με προστασια απο ακτινοβολια UVA νομιζω.

 

Δεν θα διανοουμουν να το θεσω καν ως σκεψη, αλλα οταν παω στους ....αγρους, λυπαμαι τα 'καλα' μου γυαλια ηλιου των 200€,

και απο τον να τρωω τον ηλιο στα ματια, δεν θα ηταν καλη σκεψη ως κατι προχειρο;

 

Με αυτα τα λεφτα, αλλου ειναι απλα 'γυαλακια', ως και 'επικινδυνα', αλλα για να τα φερνει το lidl, δεν μπορει να ειναι αχρηστα!

 

Τι λετε;

Για την χρηση που τα θελω, καλα ειναι;

 

Αν τα "καλά" σου τα γυαλιά είναι καλά από άποψη προστασίας τότε κακώς τα λυπάσαι. Είναι εργαλείο και έχει φτιαχτεί για τον ήλιο. Και μάντεψε που έχει πολύ ήλιο. Στους αγρούς!!! (είναι το ίδιο σα να έχεις πάρει ένα φοβερό ζευγάρι παπούτσια για joking αλλά όταν βγαίνεις για τρέξιμο πας με κάτι απλά του lidl γιατί φοβάσαι μην τα...σκονίσεις).

Αν τώρα λέγοτνας "καλά" εννοείς...designάτα τότε καλώς τα φοβάσαι και είναι κρίμα να τα γρατζουνίσεις/σπάσεις. Εκεί όντως πάρε κάτι πρόχειρο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυαλια με 4€ δε θα εβαζα ποτε, παιζει να βλαψεις τα ματια σου.



 

Με αυτα τα λεφτα, αλλου ειναι απλα 'γυαλακια', ως και 'επικινδυνα', αλλα για να τα φερνει το lidl, δεν μπορει να ειναι αχρηστα!

 

 

Γιατι, σου παρεχει καμμια εγγυηση το Lidl οτι θα ειναι καλα?

Αντιθετα, η επικρατουσα αποψη ειναι πως το Lidl ειναι γεματο σκουπιδαρια.


Έχουν και στα h&m φτηνά γυαλιά (10€ και στις εκπτώσεις μπορεί να τα βρεις και με 1€!). Εντάξει είναι, δεν ξέρω αν έχουν διαφορά από αυτά που πουλάνε στους πάγκους αλλά όσο να 'ναι έχεις μια "ασφάλεια" όταν τα πουλάνε μεγάλα μαγαζιά

 

Ποια ακριβως ειναι αυτη η ασφαλεια? :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιθετα, η επικρατουσα αποψη ειναι πως το Lidl ειναι γεματο σκουπιδαρια.

 

Ε καλά τώρα αν θες να αρχίσουμε τέτοια, δεν κάνουμε δουλειά... :wacko:

 

Για τσίμπα ένα σκουπιδαριό σημερινό, και σε τιμή φαρμακείο:

http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=33339

 

Φορητός φορτιστής Powerbank 11,99 €*
  • Για φόρτιση iPad, iPhone, iPod, MP3-Player, Smartphones κτλ. με λειτουργία φόρτισης USB*
  • *Το καλώδιο σύνδεσης με τη συσκευή σας δεν συμπεριλαμβάνεται στη συσκευασία
  • Χωρητικότητα επαναφορτιζόμενης μπαταρίας: 5200 mAh
  • Ένδειξη κατάστασης φόρτισης με 4 LED
  • 3 χρόνια εγγύηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυαλια με 4€ δε θα εβαζα ποτε, παιζει να βλαψεις τα ματια σου.

 

Γιατι, σου παρεχει καμμια εγγυηση το Lidl οτι θα ειναι καλα?

Αντιθετα, η επικρατουσα αποψη ειναι πως το Lidl ειναι γεματο σκουπιδαρια.

 

Ποια ακριβως ειναι αυτη η ασφαλεια? :huh:

Γι'αυτό το έβαλα σε εισαγωγικά, στο μυαλό μας είναι πιο πολύ...:) Σκεφτόμαστε πχ ότι δεν μπορεί να είναι τόσο χάλια και να τα πουλάνε τόσο μεγάλα και σοβαρά καταστήματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά τώρα αν θες να αρχίσουμε τέτοια, δεν κάνουμε δουλειά... :wacko:

 

Για τσίμπα ένα σκουπιδαριό σημερινό, και σε τιμή φαρμακείο:

http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=33339

 

Ατυχές το παράδειγμά σου γιατί η τιμή είναι όντως φαρμακείο :P

http://www.insomnia.gr/topic/568408-mobile-power-bank-xiaomi-10400mah-gearbest-1539/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχές το παράδειγμά σου γιατί η τιμή είναι όντως φαρμακείο :P

http://www.insomnia.gr/topic/568408-mobile-power-bank-xiaomi-10400mah-gearbest-1539/

 

Τι συγκρίνεις το gearbest με το lidl? Ουτε για αστείο ατυχές το παράδειγμα, μιλάμε για προιόν σε ελληνικό μαγαζί και δη σουπερμάρκετ με 2 χρόνια εγγύηση και την καβάτζα του "το πάω πίσω και παίρνω τα λεφτά μου". Βρες μου powerbank με 5200mah και τιμή <30ε , σε Ελληνικό μαγαζί που μπορώ να παω με τα σώβρακα -που λέει ο λόγος- να το αγοράσω. :-(

 

Ας μη το κάνουμε το θέμα Ελληνικά-vs-ξένα καταστήματα, προφανώς και βρίσκουμε όλοι καλύτερες τιμές απ'εξω. Και σε κάθε περίπτωση το έβαλα γιατι α. σκουπιδαριό το συγκεκριμένο δεν είναι και β. με ενοχλεί πολύ αυτό το ύφος "ολα σκουπίδια στο lidl", στα 10 ποστ τα 11 γκρίνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φυλλαδιο για 25-5 εχουν βγαλει κατι αντρικα παπούτσια, τα εχει παρει κανεις; Οχι τιποτα αλλο φαινονται ωραια και τα εχουν και σχεδον τσαμπε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...