Προς το περιεχόμενο

ΑΕΛ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 551
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μακαρι να περασει η αελ,εχει πολυ καλο σκορ.το κακο με τις αγγλικες ομαδες ειναι οτι παντα για τις ελληνικες,το γηπεδο ειναι κατηφορικο.Το καλο ειναι οτι ο δωνης την ξερει την κατασταση και θα εχει φροντισει με το αναλογο στησιμο της ομαδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά πλακίτσα έκανα 1980. Πράγματι, απλά είπες τη γνώμη σου. Δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό. Αν και με το ποδόσφαιρο που έχει παίξει μέχρι τώρα η ομάδα, είναι λίγο περίεργη γνώμη, δεκτή.

 

Άιντε πάμε μωρέ όνειρο! Για μας είναι γιορτή σήμερα! Δεν έχει τσακωμούς, ότι και να γίνει χαρούμενοι είμαστε! Επιστρέψαμε βρεεε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σε όλες τις ομάδες, αλλά κυρίως στην ΑΕΛ και τον Άρη που είχαν το πιό δύσκολο έργο.

Ποιός θα το περίμενε ότι θα είχαμε 5 ομάδες στους ομίλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Minimum 25 αγώνες...+ τον Ολυμπιακό minimum 4 ματς ακόμα.

Σύνολο 29 αγώνες minimum.Αντε να περασουν ολοι και απο τους ομιλους

 

Μπραβο σε ολους , μπραβο Ελλαδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνατριχιασα μολις το εμαθα!, ακουσα οτι πεξατε μπαλα και οχι καντενατσιο!

 

Στο πρώτο παιχνίδι, τους είχαμε παίξει 90 λεπτά στα ίσια και παλικαρίσια και ήμασταν πολύ καλύτεροι (για παραπάνω από 2-0 δηλαδή, δικαιούμασταν μέχρι και 4-0).

 

Στο σημερινό παιχνίδι, ξεκινήσαμε όπως στο Πανθεσσαλικό, μετά το γκολ μας πιστέψαμε πολύ στην πρόκριση και από τη συγκίνηση έμεινε λίγο πίσω η ομάδα (πολύ λίγο). Ε, μετά που ήρθαν τα δύο γκολ, λίγο ακόμα πιο πίσω με διορθωτική αλλαγή από τον Δώνη (Κώτσιος αντί Αλεξάνδρου). Σίγουρα όχι κατενάτσιο πάντως και όπως αποδείχτηκε ήταν ευεργετική κίνηση γιατί οι Άγγλοι που είχαν αποκτήσει πολύ επικίνδυνη φόρα από τον ενθουσιασμό τους, τους κόπηκε σιγά σιγά αφού έβλεπαν ότι δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα (και ήθελαν 2 τέρματα).

 

Αλλά εντάξει, έλεος. Με την Μπλάκμπερν παίζαμε. Πόσο πια στα ίσια να την παίξεις; Μιλάμε για ομάδα πολλών εκατομμυρίων.

 

Συγγνώμη ξέχασα:

 

ΑΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ! Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!

 

Όσοι ακόμα δεν έχετε πιστέψει στις δυνατότητες αυτής της ομάδας, που πριν 3 χρόνια έπαιζε στην β' εθνική, και κάθε χρόνο κάνει άλματα προόδου και θεωρείται ότι απλά κλαιγόμαστε για τη διαιτησία γιατί δε θέλουμε να δούμε το υποτιθέμενο πρόβλημα μας, λυπάμαι, αλλά είστε άμπαλοι. Να τι μπορεί να κάνει η ομάδα, όταν δεν σου σπάει τ' αρχίδια ένας Ζολώτας.

 

Οι κυπελλούχοι Ελλάδας, τα κατάφεραν πάλι! Φέρτε μας την Τσέλσι λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΑΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ! Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!

 

Όσοι ακόμα δεν έχετε πιστέψει στις δυνατότητες αυτής της ομάδας, που πριν 3 χρόνια έπαιζε στην β' εθνική, και κάθε χρόνο κάνει άλματα προόδου και θεωρείται ότι απλά κλαιγόμαστε για τη διαιτησία γιατί δε θέλουμε να δούμε το υποτιθέμενο πρόβλημα μας, λυπάμαι, αλλά είστε άμπαλοι. Να τι μπορεί να κάνει η ομάδα, όταν δεν σου σπάει τ' αρχίδια ένας Ζολώτας.

 

Οι κυπελλούχοι Ελλάδας, τα κατάφεραν πάλι! Φέρτε μας την Τσέλσι λέμε!

 

 

Eυχαριστώ.Και κατενάτσιο να παίζαμε Η ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΜΕΤΡΑΕΙ.Όποια ελληνική ομάδα και να 'παιζε με την μπλακμπερν αμφιβάλλω αν θα περνούσε...

 

ααα,ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΕΞΥΠΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΣΑΤΕ ΣΤΗΜΕΝΟ ΤΟ 1 ΜΑΤΣ....ΚΟΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ.ΚΡΑΑΑ...:twisted:

 

τέσπα,(no offence) για τα παραπάνω...

Συγγνώμη πάντως που η ομάδα μου δεν κατάφερε να κάνει την επιθυμία μου (για 0-3) πραγματικότητα...Αλλά η πρόκριση μετράει.

 

1980 3 μπήκαν τελικά .. αλλά με διαφορετική κατανομή :mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ποτέ δεν αναφέρομαι σε μια φάση. Και να μην υπήρχε, το ίδιο θα έλεγα. Απλά αν δεν υπήρχε, θα με έλεγαν γραφικό και γκρινιάρη, ενώ τώρα υποτίθεται ότι έχω το δικαίωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...