Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικα που θα υπαρχουν τα περισσοτερα ελληνικα Εlyos guilds? Υπαρχει καποιο site που να φαινεται η συμμετοχη τους?

 

Εμεις παντως Telemachus θα παμε σαν Elyos Legion.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια αν αγορασο τωρα την collectors απο το site της ncsoft θα μπορεσω να παιξω το βραδυ???

 

αν αγοράσεις Collectors απο NCSOFT

1 ειναι digital δεν θα πάρεις box

2 Θα σου στείλουν άμεσως το cdkey και θα στο ενεργοποιησουν αμέσως στο account σου αρα θα μπείς το βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και απο εμενα,ειμαστε παρεα ατομων ηλικιας 20-32 με εμπειρια απο αλλα ΜΜΟ και παιζουμε με σκοπο να περναμε καλα.Οποιος ενδιαφερεται ας στειλει pm για να τα πουμε στο ventrillo.

 

Stabby assassin

Telemachus

Asmodian

Guild Apokalypsis 25+ members

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω spatalos, teresa, assassin asmodian

strategos, ελπιζω να εχεις group γιατι ειναι 1000% group char o chanter και στο solo θα εχεις προβλημα.

 

ναι ενας φιλος μου που θα παει εκει εχει κατι φιλους απο το wow που θα πανε εκει και κατι θα βρω. παντος στο beta με τον assasin μεχρι το 10 εφαγα 30 ψοφους ενω με τον chanter 2 και αν...

στην OB πηγα τον chanter 19.5 μπορεσα και solαρα elite mob μονος μου, ασε που ψινω και επιθετικο build με stigma.

 

αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που να το αγοράσω για να παίξω σήμερα η αύριο ? Και αν γίνεται με αντικαταβολή γιατί μάλλον αύριο θα έχω κάρτα ... Πλαισιο ? πλαy ? multirama ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που να το αγοράσω για να παίξω σήμερα η αύριο ? Και αν γίνεται με αντικαταβολή γιατί μάλλον αύριο θα έχω κάρτα ... Πλαισιο ? πλαy ? multirama ?

 

Για να παίξεις άμεσα από το store της NC, όπου είναι digital το download και ενεργοποιήται το account σου αμέσως.

 

https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/Store.pl?language=en-gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
επαιζα chanter μεχρι το 34 για αυτο στο λεω :P

τα λεμε το βραδυ μεσα :)

 

γιατι ο assasin κανει solo ποιο ευκολα; εγω παντως στο 11lvl ζοριζομουν, ηθελα rest, εσυ εχεις ανεβασει και assasin μεγαλο lvl και ειδες οτι ετσι παει;

Επεξ/σία από Strategos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...