Προς το περιεχόμενο

Αυτοκίνητα με υγραέριο. Γνώμες


algait

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 10 μήνες μετά...
  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας. θέλω να σα κάνω μια ερώτηση. Γνωστό φιλικό άτομο έχει αυτοκίνητο είναι μάρκας volgsvagen golf 1400 GT του 2007 επειδή ο γνωστός μου δεν ασχολείται με αυτά με έβαλε έμενα….. έχει σκοπό να το κρατήσει 5 πατημένα χρόνια και κάνει πολλά χιλιόμετρα την ημέρα. Αξίζει να βάλει συσκευή υγραερίου;;; τι συσκευή να βάλει;; της 5ης γενιάς;;;;; κανένα στην Αθήνα με σωστή και υπεύθυνη δουλειά που να αναλάβει τα πάντα ΚΤΕΟ

Πόσο περίπου το κυριότερο θα στοιχίσει;;;;; έχετε βάλει κανένας σας υπήρξε κάτι που θα πρέπει να προσέξει;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. θέλω να σα κάνω μια ερώτηση. Γνωστό φιλικό άτομο έχει αυτοκίνητο είναι μάρκας volgsvagen golf 1400 GT του 2007 επειδή ο γνωστός μου δεν ασχολείται με αυτά με έβαλε έμενα….. έχει σκοπό να το κρατήσει 5 πατημένα χρόνια και κάνει πολλά χιλιόμετρα την ημέρα. Αξίζει να βάλει συσκευή υγραερίου;;; τι συσκευή να βάλει;; της 5ης γενιάς;;;;; κανένα στην Αθήνα με σωστή και υπεύθυνη δουλειά που να αναλάβει τα πάντα ΚΤΕΟ

Πόσο περίπου το κυριότερο θα στοιχίσει;;;;; έχετε βάλει κανένας σας υπήρξε κάτι που θα πρέπει να προσέξει;;;;;;

 

Νομιζω ειναι FSI ετσι ? Ειχα ρωτησει για του κουμπαρου μου για ενα τετοιο και ειναι πιο ακριβο απο τα απλα...Καπου στα 1200 ευρω

 

Εγω εχω βαλει σε δυο Audi ΤΤ turbo στην www.qgas.gr και ειναι πολυ καλοι εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εχει βαλει κανενασ σε honda civic 2002 ?? εβγαλε κανενα προβλημα ?? γιατι θελω να βαλω αλλα ακουσα οτι τα honda εχουν προβλημα με το αεριο ,λενε οτι καταστρεφονται τα εδρανα των βαλβιδων με τα απο αρκετα χιλιομετρα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει βαλει κανενασ σε honda civic 2002 ?? εβγαλε κανενα προβλημα ?? γιατι θελω να βαλω αλλα ακουσα οτι τα honda εχουν προβλημα με το αεριο ,λενε οτι καταστρεφονται τα εδρανα των βαλβιδων με τα απο αρκετα χιλιομετρα

 

 

Εγω εχω βαλει και εχω κανει 15.000 χλμ χωρις κανενα προβλημα σε Honda CRV του 2008

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορές, να σου ψεκάζει 1 στις 3 βενζίνη, παρά να βάλεις λαδιέρα.

 

 

Και σε δυο Audi TT παλια που εβαλα υγραεριο το Aeb με το ιδιο συστημα λειτουργουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Προς ενημέρωση σε όσους σκέφτονται να βάλουν υγραέριο.

 

Τιμή λίτρου: 0.75

 

Η πιο χαμηλή τιμή που έχω δει τα τελευταία 3 χρόνια που έχω υγράεριο!!!

 

Πριν ένα μήνα είχε πάνω από 0.95....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...