Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθησε κανεις να αγορασει κατι από το ebay με χρεωστικη καρτα?

 

Εμενα μου βγαζε ότι βαζω λαθος τον κωδικο.....

 

Ας μου πει καποιος γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσπαθησε κανεις να αγορασει κατι από το ebay με χρεωστικη καρτα?

 

Εμενα μου βγαζε ότι βαζω λαθος τον κωδικο.....

 

Ας μου πει καποιος γινεται?

ξέχασε το για πολλούς λόγους προς το παρόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. Προσπάθησα να κάνω μια αγορά από ebay και μου έβγαλε το γνωστό σφάλμα. Το πρόβλημα μου όμως είναι ότι δεν μπορώ στο ebay να ανανεωσω την κάρτα με την οποία επιθυμώ να πληρώσω. Μου βγάζει ως default μια κάρτα που έχει καταργηθεί και την έχω αφαιρέσει από το PayPal. Απορώ πως την βάζει ακόμη. Όταν πατάω change δίπλα από την κάρτα μου λέει να κάνω login στο pp και μετά μου βγάζει το μήνυμα σφάλματος. Πως μπορώ να την αλλάξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Your account balance is past due. Failure to make payment in full may result in the restriction of your buying and selling privileges on eBay.

 

Total invoice amount due: $1.32

 

αυτό τι είναι και γιατί πρέπει να πληρώσω;;;πούλησα κάτι αλλά ο αγοραστής δεν το πλήρωσε ποτέ.

δυστυχώς το αμέλησα και δεν άνοιξα case, τώρα πάει.. πρέπει να πληρώσω το 1.32 για την αγορά που δεν έγινε ή δεν έχει καμία σχέση αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ήρθε email  σε έναν παλιό λογαριασμό που δεν χρησιμοποιώ πλέον

ImageProxy.mvc?bicild=&canary=B693YNFm3C


  ImageProxy.mvc?bicild=&canary=B693YNFm3C In July, we let you know we’d be extending the time you have to pay your eBay fees until 15 August. ImageProxy.mvc?bicild=&canary=B693YNFm3C This was in light of the current economic situation in Greece and the implementation of capital controls. We’ve revisited this decision now that the date has passed, and we understand that many of the issues you’ve been experiencing are ongoing. ImageProxy.mvc?bicild=&canary=B693YNFm3C In light of this, we’re extending the date you have to pay your fees until 18 September. That means you’ll be able to continue selling. You’ll still receive invoices as usual, but we won’t put any restrictions, holds or suspensions on your account due to unpaid balances during this time. We’ll continue to monitor the situation after this date and will do our best to make sure you can continue trading with us. ImageProxy.mvc?bicild=&canary=B693YNFm3C As mentioned in our previous communication, we also realise you may be experiencing issues receiving payments from buyers affected by the capital controls. If you wish to cancel a transaction with a buyer who is unable to pay, you can do so as usual by selecting ‘cancel order.’ Any fees incurred will be automatically credited. ImageProxy.mvc?bicild=&canary=B693YNFm3C Please note that if your account was already subject to a hold, restriction or suspension prior to the economic crisis, this won’t change. Your ability to sell will continue to be limited or restricted. ImageProxy.mvc?bicild=&canary=B693YNFm3C As always, thanks for selling on eBay and we look forward to resuming normal operations soon. ImageProxy.mvc?bicild=&canary=B693YNFm3C Regards, ImageProxy.mvc?bicild=&canary=B693YNFm3C The eBay team

 

σε αυτόν τον λογαριασμό πήγα να πουλήσω ένα κινητό 70 ευρώ αλλά επειδή υπήρξε παρανόηση, με τα ευρώ και τα δολλάρια ακυρώσαμε με τον αγοραστή την αγορά.ενημέρωσα το ebay γραπτώς επειδή δεν ήξερα πώς γίνεται η ακύρωση

τώρα μετά από 1 χρόνο μου ζητάει λεφτά, νομίζω ένα 5ευρω περίπου

αλλά αφού δεν έγινε η αγορά, πρέπει να τα πληρώσω;άσε που δεν έχω λεφτά στο balance, πώς θα τους τα στείλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αποσυνδέσω το paypal από το ebay ..θα γλυτωσω τους φορους;;Χρεωθηκα 7.50 ευρώ για 60 ευρώ φόρεμα που πούλησα ...γουελ νταν :X  εβαυ

Έπρεπε να το πας λαϊκή θα το γλυτωνες το 7.50 :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...