Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάιδες ερώτηση...

Μπορώ να φτιάξω δεύτερο λογαριασμό στο ebay με τον ίδιο λογαριασμό (προπληρωμένη) αλλά και ίδια διεύθυνση αποστολής με αυτή στον πρώτο λογαριασμό;; Επιτρέπεται ή θα μου μπανάρουν και τους δύο;

 

Με έχει μπλοκάρει ένας πωλητής επειδή παλιά του είχα κάνει negative feedback από λάθος μου και θέλω να πάρω κάτι από αυτόν τώρα αναγκαστικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά ξέρει κανείς πως και αν γίνεται να βρούμε το tracking της Yanwen στην Ελλάδα; Περιμένω ένα αντικείμενο το οποίο από έχει ETA 20-9 - 12-10. Στο track γράφει πως έφτασε Ελλάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς πως και αν γίνεται να βρούμε το tracking της Yanwen στην Ελλάδα; Περιμένω ένα αντικείμενο το οποίο από έχει ETA 20-9 - 12-10. Στο track γράφει πως έφτασε Ελλάδα. 

Δεν γίνεται. Είναι απλό. Θα σου έρθει στο σπίτι όπως και τα γράμματα.Τώρα εάν είναι βαρύ κτλ λογικά θα σου αφήσει ειδοποίηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας μπορεί να μου πει κάποιος η αν υπάρχει Καπίο βίντεο στο youtube  πως ζητάω τα χρήματα μου πίσω αν δεν έρθει το πράμα πού παρήγγειλα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας μπορεί να μου πει κάποιος η αν υπάρχει Καπίο βίντεο στο youtube  πως ζητάω τα χρήματα μου πίσω αν δεν έρθει το πράμα πού παρήγγειλα ?

Πότε υποτίθεται ότι θα το παραλάμβανες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wed. Oct. 14 and Thu. Nov. 5 allla mono se 30 meres mporw na parw pisw ta lefta mou

Σε 30 μέρες από την τελευταία εκτιμώμενη μέρα παράδοσης. Που σε αυτήν την περίπτωση είναι 5 Δεκεμβρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας είμαι καινούργιος στο Ebay και δεν ξέρω πολλά
όταν πάω να αγοράσω κάτι στο τελευτέο βήμα που βάζω τα στιχεια της PayPal  μου λέει αυτό :

 

We couldn't complete your purchase, because the card issuer declined the card MasterCard x-8878. To pay for this purchase right now, link a debit or credit card to your PayPal account

 

τη να κάνω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και ασε τις αγορές γιατί χρεώνεται απληρωτα αντικείμενα και επειδή είσαι νέος χρήστης ενδεχετε να σε μπλοκάρουν με την μια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες θυμιστε μου πόσο είναι το Max (σε ημερες) για να ανοιξεις case στο eBay?

 

Thanks

30 ημέρες από την τελευταία εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης. Αν δεν υπάρχει εκτίμηση, η τελευταία εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης ορίζεται στις 7 ημέρες από την ημερομηνία αγοράς για αγορές εντός της χώρας στη οποία βρίσκεσαι, ή 30 για αγορές από διαφορετική χώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...