Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ανοιξεις θεμα επειδή δεν απαντα? μετάνιωσες για αυτο που αγορασες?

Τι το πέρασες το παυπαλ; ζητά απόδειξη και tracking number, η επιστροφή που θα πάρεις, αν και οποτε, ειναι για το σύνολο της πληρωμής που είχες κανει (συμπεριλαμβάνονται και τα μεταφορικά που πλήρωσες τοτε)

 

σε ευχαριστω Νικο,με ταχυδρομειο αν το στειλω με συστημνεο που δινει και tracking number,ειμαι καλυμενος?ή θέλει συγκεκειμενο τροπο αποστολης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα ανοιξεις θεμα επειδή δεν απαντα? μετάνιωσες για αυτο που αγορασες?

Τι το πέρασες το παυπαλ; ζητά απόδειξη και tracking number, η επιστροφή που θα πάρεις, αν και οποτε, ειναι για το σύνολο της πληρωμής που είχες κανει (συμπεριλαμβάνονται και τα μεταφορικά που πλήρωσες 

Θα ανοιξω θεμα διοτι αυτο που  αγορασα δουλεψε μονο για 3 μερες και επισης διοτι απο εχθες που του εχω στειελει μειλ,δεν απαντα....Νομιζω αρκουν αυτοι οι δυο λογοι....Αν ξερετε κατι παραπανω και μπορειτε νε μαε συμβουλεψετε για ο,τιδηποτε επανω σε αυτην την κινηση που θελω να κανω,ειμαι ολος 'ματια'.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανοιξω θεμα διοτι αυτο που  αγορασα δουλεψε μονο για 3 μερες και επισης διοτι απο εχθες που του εχω στειελει μειλ,δεν απαντα....Νομιζω αρκουν αυτοι οι δυο λογοι....Αν ξερετε κατι παραπανω και μπορειτε νε μαε συμβουλεψετε για ο,τιδηποτε επανω σε αυτην την κινηση που θελω να κανω,ειμαι ολος 'ματια'.....

Ωραια τοτε, αυτη ειναι μια συνήθεις διαδικασία περιμένεις 3-4 μερες να απαντήσει και μετά ανοίγεις dispute

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανοιξω θεμα διοτι αυτο που  αγορασα δουλεψε μονο για 3 μερες και επισης διοτι απο εχθες που του εχω στειελει μειλ,δεν απαντα....Νομιζω αρκουν αυτοι οι δυο λογοι....Αν ξερετε κατι παραπανω και μπορειτε νε μαε συμβουλεψετε για ο,τιδηποτε επανω σε αυτην την κινηση που θελω να κανω,ειμαι ολος 'ματια'.....

Δεν εδωσες feeback?Περίμενε ακόμα μια-δυο μέρες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει καποιος για το paypal shiping refund αν ειμαι καλυμενος με το να στειλω το προιον με Ελτα ταχυδρομειο σαν συστημενο που εχει και tracking number?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανοιξω θεμα διοτι αυτο που  αγορασα δουλεψε μονο για 3 μερες και επισης διοτι απο εχθες που του εχω στειελει μειλ,δεν απαντα....Νομιζω αρκουν αυτοι οι δυο λογοι....Αν ξερετε κατι παραπανω και μπορειτε νε μαε συμβουλεψετε για ο,τιδηποτε επανω σε αυτην την κινηση που θελω να κανω,ειμαι ολος 'ματια'...

Και πως το κανω αυτο φιλος??Συγγνωμη κιολας αλλα δεν τις πολυγνωριζω τις διαδικασιες αυτες και τοσο καλα...

Δεν εδωσες feeback?Περίμενε ακόμα μια-δυο μέρες ...

Εδωσα feeback φιλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως μπορω να μαθω απο καποιον επιτελους πως μπορω να βαλω τα μεταφορικα που θελω εγω σε

μια πωληση στο ebay και οχι να με περιοριζει (απαγορευει) το ebay Να βαλω παραπανω απο ενα ποσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως μπορω να μαθω απο καποιον επιτελους πως μπορω να βαλω τα μεταφορικα που θελω εγω σε

μια πωληση στο ebay και οχι να με περιοριζει (απαγορευει) το ebay Να βαλω παραπανω απο ενα ποσο?

Που σου απαγορεύει?Όσα θες βάζεις μεταφορικά...

Επειδη εχω μπερδευτει λιγο ,,εγω που θελω να στειλω με ταχυδρομειο ποια επιλογη θα επιλεξω στο ebay?

Θέλεις να στείλεις, δηλαδή να πουλήσεις, ή να σου στείλουν, δηλαδή να αγοράσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μηπως μπορω να μαθω απο καποιον επιτελους πως μπορω να βαλω τα μεταφορικα που θελω εγω σε

μια πωληση στο ebay και οχι να με περιοριζει (απαγορευει) το ebay Να βαλω παραπανω απο ενα ποσο?

Που σου απαγορεύει?Όσα θες βάζεις μεταφορικά...

Επειδη εχω μπερδευτει λιγο ,,εγω που θελω να στειλω με ταχυδρομειο ποια επιλογη θα επιλεξω στο ebay?

Θέλεις να στείλεις, δηλαδή να πουλήσεις, ή να σου στείλουν, δηλαδή να αγοράσεις;

 

 

 

Μηπως μπορω να μαθω απο καποιον επιτελους πως μπορω να βαλω τα μεταφορικα που θελω εγω σε

μια πωληση στο ebay και οχι να με περιοριζει (απαγορευει) το ebay Να βαλω παραπανω απο ενα ποσο?

Που σου απαγορεύει?Όσα θες βάζεις μεταφορικά...

Επειδη εχω μπερδευτει λιγο ,,εγω που θελω να στειλω με ταχυδρομειο ποια επιλογη θα επιλεξω στο ebay?

Θέλεις να στείλεις, δηλαδή να πουλήσεις, ή να σου στείλουν, δηλαδή να αγοράσεις;

 

 

Να πουλησω θελω στο ebay.uk

αρχιζω και φτειαχνω create policy και χρησιμοποιω τη μεθοδο standard delivery from outside uk (4 to 10 working days) επειτα βαζω το ποσο για τα μεταφορικα που θελω και μολις παω να πατησω για να ανεβει το προιον λαμβανω αυτο το μηνυμα

 
Please provide the correct information in the highlighted fields.

 

    Postage policy - You can't charge more than £5.00 for P&P in this category.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παίδες!

Εαν καποιος φιλος της σελιδας εχει λογαριασμο στο ebay με feedbacks και δεν τον χρησιμοποιει, τον παρακαλω να επικοινωνησει μαζι μου με προσωπικό μηνυμα!

Ενδιαφερομαι!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση αν και δεν  νομίζω να γίνεται μπορώ να παραγείλω απο ebay χωρίς την χρήση paypal βάζωντας απευθείας την κάρτα μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...