Προς το περιεχόμενο

New Creative Zen


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 580
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δυστυχώς αυτό είναι που θέλω να αποφύγω. Είδα και στο pixmania αλλά δεν θέλω να το παραγγείλω μέσω internet. Θέλω να πάω ο ίδιος σε μαγαζί για να το πάρω.

Να ρωτήσω και κάτι επιπλέον. Μπορώ να βάζω τα τραγούδια να παίζουν ανά φάκελο που τα έχω μέσα στο ZEN ή πρέπει να δουλεύω αποκλειστικά με playlists;

Επίσης γίνεται όταν παίζει ένα κομμάτι να δείχνει στην οθόνη και το εξώφυλλο του album και αν ναι, πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poly wraio !+apo design +apo leiturgies.Pantws h creative "prospa8ei" na kontrarei ta ipod eite me tetoia media player eite me t stone ,entaksei ine adynato na xtyphsei ta ipod (dn ta aggizei kan) alla katexei meridio agoras giati dhmiurgei prosites lyseis +omorfa players

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς αυτό είναι που θέλω να αποφύγω. Είδα και στο pixmania αλλά δεν θέλω να το παραγγείλω μέσω internet. Θέλω να πάω ο ίδιος σε μαγαζί για να το πάρω.

Να ρωτήσω και κάτι επιπλέον. Μπορώ να βάζω τα τραγούδια να παίζουν ανά φάκελο που τα έχω μέσα στο ZEN ή πρέπει να δουλεύω αποκλειστικά με playlists;

Επίσης γίνεται όταν παίζει ένα κομμάτι να δείχνει στην οθόνη και το εξώφυλλο του album και αν ναι, πως;

 

Multirama. ?15 έχει ένα πακέτο με τρεις χρωματιστές θήκες από καουτσούκ. Αν θέλεις, με ?19 παίρνεις μία δερμάτινη, σαν πορτοφολάκι. Μάλλον καλύτερη είναι αυτή.

Ανά φάκελο δεν είμαι σίγουρος αν γίνεται,μόνο ανά άλμπουμ. Αλλά δεν βλέπω να έχει καμμιά χρησιμότητα αυτό, αυτό που λες "φάκελος" είναι ουσιαστικά ένα άλμπουμ.

Για να δείχνει το album art, ο πιο απλός τρόπος είναι να το έχει ήδη κάνει αυτό στον media player σου, με απλό copy-paste. Κατόπιν, ρίξε τα τραγούδια στο μηχανάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γμτ, δεν είναι δυνατόν, πέρασα απο το e-shop της creative και είδα ότι είναι διαθέσιμο το 32αρι που ήθελα!

 

Και δε δέχεται τη κάρτα μου, visa προπληρωμένη! @%^#*

 

Δεν έχει επιλογή για αντικαταβολή, ήμαρτον. Ξέρει κανείς αν γίνεται να τους πληρώσω με αντικαταβολή; Έστειλα και mail να ρωτήσω, ποιος ξέρει πότε θα απαντήσουν..

 

Η ξέρετε κανένα κατάστημα που να το έχει ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Multirama. ?15 έχει ένα πακέτο με τρεις χρωματιστές θήκες από καουτσούκ. Αν θέλεις, με ?19 παίρνεις μία δερμάτινη, σαν πορτοφολάκι. Μάλλον καλύτερη είναι αυτή.

Ανά φάκελο δεν είμαι σίγουρος αν γίνεται,μόνο ανά άλμπουμ. Αλλά δεν βλέπω να έχει καμμιά χρησιμότητα αυτό, αυτό που λες "φάκελος" είναι ουσιαστικά ένα άλμπουμ.

Για να δείχνει το album art, ο πιο απλός τρόπος είναι να το έχει ήδη κάνει αυτό στον media player σου, με απλό copy-paste. Κατόπιν, ρίξε τα τραγούδια στο μηχανάκι.

 

εχει το Multirama τη δερμάτινη θήκη? την εχεις δει? Γιατι εγώ νομιζα δεν την έχει και λέω να την παραγγείλω απο το net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γμτ, δεν είναι δυνατόν, πέρασα απο το e-shop της creative και είδα ότι είναι διαθέσιμο το 32αρι που ήθελα!

 

Και δε δέχεται τη κάρτα μου, visa προπληρωμένη! @%^#*

 

Δεν έχει επιλογή για αντικαταβολή, ήμαρτον. Ξέρει κανείς αν γίνεται να τους πληρώσω με αντικαταβολή; Έστειλα και mail να ρωτήσω, ποιος ξέρει πότε θα απαντήσουν..

 

Η ξέρετε κανένα κατάστημα που να το έχει ελλάδα;

 

τι εννοείς "e-shop της creative"?? τι είναι αυτο?? το αμερικάνικο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη μου χαλασε το mp3 μου και επειδη δεν βρισκω το iAudio D2 πουθενα στην ελλαδα λεω να παρω

το zen 8gb το εχει κανενας απο ενταση και ποιοτητα ηχου τι λεει παντως το interface του που ειδα δεν μου αρεσει καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει η creative ενα e=shop που υποτιθεται στελνει ελλαδα αλλα εμενα την καρτα δεν τη δεχτηκε.

Μονο εκει θα βρεις το 32αρι. Και το δεκαεξαρι δυσκολα θα το βρεις καθως δεν ερχεται επισημα ελλαδα, απο κανενα pixmania, hardshop καιι 123market ισως βρεις.

 

Τελος, απαγορευονται τα greeklish, friendly reminder :) Σαν video player εχει πολυ καλη οθόνη, αν και καπως μικρη και το πιθανοτερο ειναι οτι ολα τα αρχεια που θες να περασεις θα θελουν μετατροπη για να τα παιξει.

 

 

Φιλε Cyngus, εχει πολυ καλη ποιοτητα ηχου, αν και τα ευρωπαικα απο οτι ξερω εχουν καποιο volume lock λογω νομοθεσίας του περνας το αμερικανικο firmware , απο οτι λενε τα παιδια εδω και εισαι οκ.

 

 

Το δικο μου το 16αρι :S το περιμενω απο δευτερα, μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει το Multirama τη δερμάτινη θήκη? την εχεις δει? Γιατι εγώ νομιζα δεν την έχει και λέω να την παραγγείλω απο το net

 

Αγόρασα την τελευταία που είχε το multirama Θεσσαλονίκης, στην Τσιμισκή με Ναυαρίνου. Πριν από 10 μέρες είχε 3,οπότε μάλλον έχουν ζήτηση.

Η ποιότητα του βίντεο είναι αντίστοιχη του πρωτότυπου βίντεο. Αν η εικόνα του πρωτότυπου είναι αψεγάδιαστη, έτσι θα είναι και στο zen.

Σε κάτι anime που έχω κατεβάσει μέχρι και οι υποτιτλοι διαβάζονται, με λίγες παραχωρήσεις βέβαια.

Από πού το πήρες τελικά Freakster; Καλορίζικο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω παραγγείλει απο το 123 shop .

 

Το τραγικό είναι ότι μου έστειλαν σήμερα mail και μου λένε απο την creative ότι δέχονται να τους πληρώσω με αντικαταβολή.

Τους απαντώ ότι πήρα τηλέφωνο και μίλησα με υπάλληλο και μου είπε πως δε γίνεται σε καμία περίπτωση. Μου γράφει λοιπόν ότι ο υπάλληλος έκανε λάθος. Του απαντώ και εγώ οτι τώρα παρήγγειλα το 16αρι, δε γίνεται τίποτα.

 

Και τι μου γράφει; Δεν έχει σημασία πάρτε ΚΑΙ απο μας το 32αρι. ΛΟΛ;

 

Αντε να ρθει να ησυχάσω.

 

Ευχαριστώ για τις ευχές :-) Εσύ είσαι ικανοποιημένος απο το δικό σου πλέον; τα album art έφτιαξαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ικανοποιημένος. Το κατηγορούνε για την ποιότητα των πλήκτρων του, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί, μια χαρά τα βρίσκω.

Με τα ablum art δεν βρήκα άκρη. Από την στιγμή που το μηχανάκι είναι album oriented, δεν γίνεται μάλλον να βλέπω την φωτογραφία του καλλιτέχνη, αλλά μόνο του album. Πχ έχω aerosmith,bon jovi,guns n'roses σε ένα άλμπουμ με το όνομα "rock bands". Ακόμη και αν έχω περάσει τις φωτογραφίες του κάθε συγκροτήματος στα τραγούδια τους, η εικόνα που δείχνει είναι πάντα των aerosmith, άσχετα με το αν παίζει το "sweet child o'mine"...Τί να κάνουμε, θα ζήσουμε με αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...