Προς το περιεχόμενο

New Creative Zen


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 580
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ναι, πολύ φτηνό είναι, αλλά κοίτα μήπως τα μεταφορικά είναι πάρα πολλά.

Λογικά βέβαια θα αρχίσουν να το φθηναίνουν τα μαγαζιά, ήδη στο πλαίσιο από τα ?199 πήγε στα ?179 το 8άρι.

Συνήθως αυτά τα μαγαζιά σ'τα φέρνουν με courier τα προϊόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε σκέτος, υπαρχουν εκατονταδες eshop εκει εξω, θα μας ρωτησεις ξεχωριστα για ολα; Μονο στην creative θα βρεις το 32αρι, τα αλλα θα τα βρεις παντού. Διάλεξε και πάρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο άσχετο αλλα please απαντήστε!!! Στο ebay απο Σιγκαπούρη με bid είναι κανονικα προιόντα η όχι??? φαινετε αρκετα καλό για να είναι αληθινό...THANKS!!!!

 

Εγώ από ebay Σιγκαπούρης το πήρα. Δυστυχώς όμως το έπιασαν στο τελωνείο και με το ζόρι γλίτωσα τους φόρους. Αν πλήρωνα τους φόρους, η τιμή του θα έφτανε στα 300 ευρώ, όσο δηλαδή κάνει και στο site της creative.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γμτ, δεν είναι δυνατόν, πέρασα απο το e-shop της creative και είδα ότι είναι διαθέσιμο το 32αρι που ήθελα!

 

Και δε δέχεται τη κάρτα μου, visa προπληρωμένη! @%^#*

 

Δεν έχει επιλογή για αντικαταβολή, ήμαρτον. Ξέρει κανείς αν γίνεται να τους πληρώσω με αντικαταβολή; Έστειλα και mail να ρωτήσω, ποιος ξέρει πότε θα απαντήσουν..

 

Η ξέρετε κανένα κατάστημα που να το έχει ελλάδα;

περιεργο,εγω παρηγγειλα απο το eshop της creative με προπληρωμενη visa και ηρθαν κανονικα.

Και μαλιστα σε 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ακόμα περιμένω :S

 

Προπληρωμένη visa και εγώ και όταν εφτανα στο παραθυρο που εβαζα τον κωδικο της καρτας, κοκκινιζε το πλαισιο και δεν προχωρουσε παρακατω :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες καλησπερα....επειδη μου καλοαρεσε η ιδεα του e-shop αμα καταλαβα καλα αμα το παραγγειλω απο εδω http://us.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=16999

θα μου ρθει γυρω στα 75 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες καλησπερα....επειδη μου καλοαρεσε η ιδεα του e-shop αμα καταλαβα καλα αμα το παραγγειλω απο εδω http://us.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=16999

θα μου ρθει γυρω στα 75 ευρω?

Μπορεί ναι, μπορεί και όχι. Το site που βλέπεις είναι Αμερική, και λογικά δεν θα δεχτούν παραγγελία από εσένα. Αλλά ακόμη και αν δεχτούν, υπάρχει ένα ενδεχόμενο να σ'το πιάσουν στο τελωνείο και να πληρώσεις ένα τέτοιο ποσό, που θα σου βγει περίπου το ίδιο με αν το αγόραζες από εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΕΙΓΟΝ ΒΟΗΘΕΙΑ

ανοιξα σημερα το zen και μου εβγαλε οθονη το recovery mode

καθοτι η επιλογη reboot δεν εκανε τιποτα πηγα να περασω το καινουργιο firmware απο το σαιτ της creative

κατα την φορτωση του μεσω usb παρουσιαστηκε προβλημα.

Αυτη τη στιγμη στην οθονη λεει firmware problem και δεν κατι τιποτα ,ουτε σβηνει ουτε αναγνωριζεται απο το pc

υπαρχει καποιος συνδυασμος κουμπιων να επανερθει στο recovery mode?

ΕΠΕΙΓΟΝ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Bujinkan το έψαχνα χτες και σημερα το προβλημα σου και δε βρηκα πουθενα στο google κάτι παρόμοιο :( Ελπίζω να βρεις ακρη.

 

Σκετε, δυστυχως στο total video converter δεν εχει την επιλογη να αλλαξεις το μεγεθος των υποτιτλων, ισως αν ενσωματωσεις τους υποτιτλους στο αρχικο αρχειο (υπαρχουν προγραμματα π.χ. aviaddsubs ή κάπως έτσι που σου δίνει πολλες επιλογές και ΜΕΤΑ το μετατρεψεις, να κανεις τη δουλεια σου)

 

 

Εμενα μου ηρθε το πρωι το δεκαεξαρι, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. Απο ηχο τα σπαει :) Σε λιγο θα δω και ενα βιντεακι και θα γραψω το πρωι τις εντυπωσεις μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...