Προς το περιεχόμενο

προσληψη φοιτητων στο 11888 του OTE


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μπορείτε να κάνετε αίτηση όποτε θέλετε. Πρέπει να περιμένετε αν και όταν κάνει ο ΟΤΕ προκύρηξη για να δηλώσετε ενδιαφέρον. Προς το παρών δεν υπάρχει καμία ενημέρωση από μέσα για κάτι τέτοιο, οπότε υπομονή.

 

μαλιστα. και πως μπορουμε να ενημερωθουμε οταν θα βγει η προκυρηξη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παίδες είμαι καινούριος στο 11888!! Συνήθιζα να βγαίνω διάλειμμα κάνοντας logout.Άλλα μια επόπτρια μου έκανε παρατήρηση"Να πατάς not ready όταν βγαίνεις διάλειμμα" Που είναι ρε παιδιά το κουμπί ready-not ready?? στο eyebeam??,στο πληκτρολόγιο?? Δεν μπορώ να το βρω!! Please help!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ακουσα οτι τωρα το σεπτεμβριο θα ξαναβγει προκυρηξη για θεσεις στο 11888. ξερει κανεις φοιτητης που δουλευει ηδη στον οτε αν ισχυει αυτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα!Μήπως γνωρίζει κάποιος τι σείρα είναι στο 11888 Πάτρας αυτόν τον καιρό?Είχα κάνει αίτηση και η σειρά μου είναι η 1986 και πέρυσι που ρώτησα μου είπαν να υπολογίζω σε κανα χρόνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σασ παρακαλω οποιοσ ξέρει ασ μου απαντησει σε αυτο το μηνυμα. με πήραν απο τον οτε και μου ειπαν οτι η εκπαιδευση θα γίνει στην οδο Αθηνασ. εκει ειναι πωλήσεισ.... δηλαδή παίρνεισ εσυ τηλεφωνα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα!! Θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ μερικά πραγματάκια γιατί περιμένω τη σειρά μου ... :o Τώρα για την αθήνα είναι στο 18 σωστά? Διαβάζω σε διάφορα φόρουμ ότι θα γίνει νέα προκήρυξη τώρα τον Σεπτέμβρη ή Οκτώβρη. Έχετε καμία πληροφορία "από μέσα"? :-) Και αν όντως γίνει έτσι θα σταματήσουν να παίρνουν κατευθείαν (δηλαδή θα σταματήσουν στο 18) και θα αρχίσουν από τους καινούριους? Εγώ λογικά είμαι στους επόμενους ακριβώς (17,9). Όποιος γνωρίζει το οτιδήποτε, ας το πει!!! Thaaaaanks :-):-):-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι και τόσο άμεσα γιατί νομίζω πως τώρα είναι στο 18,8.

 

συγνωμη να κανω μια ερωτηση? η θεση του καθενος εξαρταται απο το απολυτηριο ετσι κατα κυριο λογο ε? και προωτα προσλαμβανουν ατομα απο προηγουμενες προκυρηξεις ενω οσοι κανουν τωρα αιτηση θα αργησουν να προσληφθουν αν βγει προκυρηξη παντα?

εχω απολυτηριο 19.6 απο θεσσ. υπαρχει περιπτωση να κανω αιτηση και να με παρουν αμεσα η θα πρεπει να περιμενω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη να κανω μια ερωτηση? η θεση του καθενος εξαρταται απο το απολυτηριο ετσι κατα κυριο λογο ε? και προωτα προσλαμβανουν ατομα απο προηγουμενες προκυρηξεις ενω οσοι κανουν τωρα αιτηση θα αργησουν να προσληφθουν αν βγει προκυρηξη παντα?

εχω απολυτηριο 19.6 απο θεσσ. υπαρχει περιπτωση να κανω αιτηση και να με παρουν αμεσα η θα πρεπει να περιμενω?

 

καλησπερα...πρεπει να περιμενεις να βγει η προκυρηξη και να κανεις αιτηση.αλλα επειδη εχεις αρκετα μεγαλο βαθμο θα σε παρουν σχετικα συντομα. δεν εχει σημασια αν εχεις ξαναδουλεψει η οχι. αυτο που μετραει ειναι μονο ο βαθμος. ακομα δεν ξερουμε ποτε θα βγει η προκυρηξη. παντως ειναι σιγουρο οτι θα το μαθεις. κυκλοφορουν αυτα τα νεα πολυ γρηγορα...

-----Προστέθηκε 22/9/2008 στις 10 : 15 : 22-----

Σε ποιές πόλεις ισχύει?

 

ισχυει για θεσσαλονικη, αθηνα και πατρα.

-----Προστέθηκε 22/9/2008 στις 10 : 19 : 21-----

Ρε παίδες είμαι καινούριος στο 11888!! Συνήθιζα να βγαίνω διάλειμμα κάνοντας logout.Άλλα μια επόπτρια μου έκανε παρατήρηση"Να πατάς not ready όταν βγαίνεις διάλειμμα" Που είναι ρε παιδιά το κουμπί ready-not ready?? στο eyebeam??,στο πληκτρολόγιο?? Δεν μπορώ να το βρω!! Please help!!

 

ειναι πανω στο πληκτρολογιο... ακριβως διπλα απο κει που κανεις login. ειναι το κουμπι που γραφει del. μια χαρα παντως με το logout, δεν καταγραφει και ο υπολογιστης ποση ωρα κανεις διαλειμμα....κατι ξερεισ, αλλα....σε καταλαβαν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...