Προς το περιεχόμενο

προσληψη φοιτητων στο 11888 του OTE


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ 17.9 και περιμένω. Όταν θα έρθει η σειρά σου για να σε προσλάβουν θα σου στείλουνε με συστημένο (στην διεύθυνση που είχες γράψει όταν είχες κάνει την αίτηση) που να καταθέσεις τα χαρτιά σου και μέχρι πότε. Στείλανε στην αδερφή μου (με 18 ) τον αύγουστο ενώ εγώ με 17.9 ακόμα περιμένω. Από ότι μου είπε άκουσε μία περίπτωση παιδιού με 17.9 που το προσλάβανε,όταν θα έρθει η σειρά σου θα σε ειδοποιήσουν,αν δεν βγούνε νέες προκυρήξεις μέχρι τότε. Εμένα θα με βρουν στον Εβρο όπως το κόβω :cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

akis_mafia χρήσιμη η πληροφορία σου ευχαριστώ! κι εγώ είχα ακούσει ότι έχει αρχίσει το 17,9!!!! αλλά δεν ξέρω πως πάει η σειρά προτεραιότητας, πχ εγώ έχω proficiency και είμαι και από τους μικρότερους διότι η προκύρηξη είχε βγει ακριβώς μόλις τέλειωσα το λύκειο(επειδή λένε ότι σε περίπτωση ισοβαθμίας παίρνουν τον μικρότερο). τώρα θα δείξει. ελπίζω να μην βγει προκύρηξη!!!!! αν σε πάρουν πόσταρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ 17.9 και περιμένω. Όταν θα έρθει η σειρά σου για να σε προσλάβουν θα σου στείλουνε με συστημένο (στην διεύθυνση που είχες γράψει όταν είχες κάνει την αίτηση) που να καταθέσεις τα χαρτιά σου και μέχρι πότε. Στείλανε στην αδερφή μου (με 18 ) τον αύγουστο ενώ εγώ με 17.9 ακόμα περιμένω. Από ότι μου είπε άκουσε μία περίπτωση παιδιού με 17.9 που το προσλάβανε,όταν θα έρθει η σειρά σου θα σε ειδοποιήσουν,αν δεν βγούνε νέες προκυρήξεις μέχρι τότε. Εμένα θα με βρουν στον Εβρο όπως το κόβω :cry::cry:

Για ποιά πόλη μιλάμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την Αθήνα,αν ξέρεις κάτι παραπάνω πόσταρε!!

 

 

-----Προστέθηκε 3/10/2008 στις 11 : 47 : 39-----

 

 

Λοιπόν,έμαθα ότι θα αρχίσουν να παίρνουνε όσους έχουνε βαθμό 17.9 σε 1-2 μήνες από σήμερα.Άντε να παίρνουμε σειρά ένας ένας :-):-) .Αν κάποιος θέλει να μάθει κάτι παραπάνω το τηλέφωνο της γραμματείας στην Αθήνα είναι το 2106118117.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά για το 11888 της Πάτρας δεν ξέρει κανένας που είναι η σειρά ή έστω που έχει φτάσει ο βαθμός απολυτηρίου;

 

Στο 11888 της Πάτρας που είχα πάρει τηλ. μου είχαν πει ότι ήταν η σειρά 1400κάτι,δεν θυμάμαι ακριβώς.εγώ που είμαι 1986 μου είπαν από το νέο έτος...τώρα πότε ακριβώς..δεν ξέρω!Λογικά θα αργήσω κι άλλο!!Όσο για το βαθμό, δεν μου είπαν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μου έστειλαν τηλεγραφημα που λεει να πάω μέχρι μια ορισμένη ημερομηνία σε κάποιο γραφείο να καταθέσω τα δικαιολογητικα για την πρόσληψη μου. Ποια είναι αυτα τα δικαιολογητικά????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να παίρνουμε σειρά τα 17,9. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τους πάρεις τηλέφωνο και να τους ρωτήσεις. Μέχρι ποια ημερομηνία σου είπανε να καταθέσεις τα χαρτιά σου? Καλή συνέχεια :-), περιμένουμε πληροφορίες για την δουλειά τώρα που θα έχουμε κάποιον από μέσα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks Akis_mafia!

 

πηγα στο γραφείο που έλεγε το τηλεγραφημα και πηρα την λιστα με τα δικαιολογητικα που πρεπει να παω...εχει παρα πολυ τρεξιμο, θελει ενα καρο εξετασεις αλλα δεν πειραζει αξιζει τον κοπο!μου εδωσαν περιθωριο 20 μερες για τα χαρτια... ερχεται και η σειρα σου!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορειτε να παρετε απο καπου αίτηση. Συνηθως βγαινει προκηρυξη καθε 2-3 χρονια. Τα παιδια που παιρνουν τωρα ειναι απο την προκηρυξη του 2006...οταν βγει η καινουργια μπορεις να πας να κανεις αιτηση. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks Akis_mafia!

 

πηγα στο γραφείο που έλεγε το τηλεγραφημα και πηρα την λιστα με τα δικαιολογητικα που πρεπει να παω...εχει παρα πολυ τρεξιμο, θελει ενα καρο εξετασεις αλλα δεν πειραζει αξιζει τον κοπο!μου εδωσαν περιθωριο 20 μερες για τα χαρτια... ερχεται και η σειρα σου!!!!!!

 

 

Τπτ, κ εγώ σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Δεν θα γλιτώσεις τόσο εύκολα θα έχει και άλλες ερωτήσεις μόλις ξεκινήσεις την δουλειά,θα σε περάσουμε από Ιερά εξέταση:-D

Θα έρθει και η δική μου η σειρά,που θα πάει.. δεν πειράζει με βολεύει για να ξεμπερδέψω με την σχολή πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...