Προς το περιεχόμενο

προσληψη φοιτητων στο 11888 του OTE


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα παιδια

Σημερα μου ηρθε το τηλεγραφημα -μετα απο τοσο καιρο-

Θελω να ρωτησω αν η προσληψη γινεται αμεσα, δλδ σε ποσες μερες απ'οταν κααθεσω τα χαρτια πιανω δουλεια.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα...να ρωτησω τι γινεται με τις φοιτητικες αδειες?το χαρτι το γραφουμε εμεις και το υπογραφει ο καθηγητης και παμε στη γραμματεια να το σφραγισουμε? και οσον αφορα την αποζημιωση απο τον οαεδ, παμε τη βεβαιωση στον οαεδ της περιοχης που μενουμε? σε ποσο διαστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια

Σημερα μου ηρθε το τηλεγραφημα -μετα απο τοσο καιρο-

Θελω να ρωτησω αν η προσληψη γινεται αμεσα, δλδ σε ποσες μερες απ'οταν κααθεσω τα χαρτια πιανω δουλεια.

Ευχαριστω

 

 

Σε 3 βδομαδες το πολυ θα πιασεις δουλεια.Γιατι θα σας καλεσουν να πατε τα χαρτια να κανετε τις ιατρικες εξετασεις,θα σας κανουν ενημερωση για το ποιο τμημα θα ειστε .θα διαλεξετε ωραριο και μετα θα κανετε μια βδομαδα εκπαιδευση.για θεσσαλονικη μιλας?αν ναι τι βαθμος εισαι?γιατι κ γω περιμενω κ περιμενω...κ χω σκασει....

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:13 ----------

 

φετος μπορεις να κανεις αιτηση;

 

Αμα βγαλουν προκηρυξη ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Προς διευκόλυνση όσων ενδιαφέρονται για Θεσσαλονίκη...η σειρά αυτή τη στιγμή είναι στο 4200 με βαθμό 18,5 περίπου!Για όποιες πηροφορίες σχετικά με αυτό το πρόγραμμα...είτε για να μάθετε την σειρά σας είτε για να μάθετε που βρίσκετε αυτη τι στιγμή...μπορείτε να καλέσετε 2310-361516 ή 2310-361505!Θα σας εξυπηρετήσουν αμέσως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς διευκόλυνση όσων ενδιαφέρονται για Θεσσαλονίκη...η σειρά αυτή τη στιγμή είναι στο 4200 με βαθμό 18,5 περίπου!Για όποιες πηροφορίες σχετικά με αυτό το πρόγραμμα...είτε για να μάθετε την σειρά σας είτε για να μάθετε που βρίσκετε αυτη τι στιγμή...μπορείτε να καλέσετε 2310-361516 ή 2310-361505!Θα σας εξυπηρετήσουν αμέσως!

 

Δε ξέρω κατά πόσο είναι σωστό να δημοσιεύεις εσωτερικά τηλέφωνα μιας υπηρεσίας, τα οποία δεν υπάρχουν σε κανένα κατάλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω κατά πόσο είναι σωστό να δημοσιεύεις εσωτερικά τηλέφωνα μιας υπηρεσίας, τα οποία δεν υπάρχουν σε κανένα κατάλογο.

 

Μπορεί να έχεις δίκιο...αλλά δεν ήξερα οτι είναι εσωτερικό τηλέφωνο:fear: Μου το έδωσε μια φίλη και νόμιζα ότι είναι το τηλ εξυπηρέτησης για όλους εμάς που περιμένουμε πρόσληψη και είπα να βοηθήσω...sorry...ειμαι καινούργια...:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, επειδή με ενδιαφέρει πολύ αυτή η προκύρηξη, είμαι στη Θεσσαλονίκη και έχω απολυτήριο πανω από 19, μπορείτε να μου πείτε τι χαρτιά χρειάζεται η διαδικασία και που πρέπει να τα καταθέσω? Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να βγει προκύρηξη (που κάτι μου λέει πως δεν θα ξαναγίνει απ'τη στιγμή που πήραν τα ινία οι Γερμανοί..) μη σε απασχολεί το τι χαρτιά χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις βυσμα, μεσον, γλειψιμο και ολα τα υπολοιπα μαλλον κερδιζεις και οιυπολοιποι απεξω...σκετη καταντια με ακριβεια και μας τα παιρνουν κανονικα και μετα κανουν προσληψεις δικων τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκηρυξη καινουρια απ'οσο ξερω δεν εχει βγει.....στη θεσσαλονικη μεχρι χθες ηταν στο 3070 αλλα μου ειπαν οτι κανουν νεες προσληψεις...χθες κ σημερα θα καλουσαν ατομα...ισως ειμαι μεσα σε αυτα αλλιως απο 1η αυγουστου ειμαι μεσα με βαθμο 18.5 για οσους ενδιαφερονται :-D επιτελους μετα απο μετα απο σχεδον 3 χρονια:shock: Σπουδαζω πληροφορικη λετε να με βαλουν στις βλαβες?εχει να κανει?μακαρι γτ εχω ακουσει οτι ειναι καλα εκει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...