Προς το περιεχόμενο

προσληψη φοιτητων στο 11888 του OTE


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά με πήρανε στην Θεσσαλονίκη με 18,7.

 

Αντε να δω και μενα με 18,5 ποτε θα με καλεσουν...αμα μπορεις να γραφεις ποτε ερχονται καινουριοι σε παρακαλω...να παρακολουθω τη σειρα....;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατ' αρχην, παιδια καλή χρονιά!!

 

Τελικά με πήρανε στην Θεσσαλονίκη με 18,7.

 

Αλήθεια; Πήγε τελικά ο βαθμός 18,7 ; Κι εγώ τόσο έχω και περιμένω τη σειρά μου. Άρα τα νέα είναι ευχάριστα! Μπορείς να μου πεις τι αριθμό κατάταξης είχες;

Επεξ/σία από elsali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά δε θέλω να σας απογοητέυσω...αλλα καλύτερα να ενημερωθείτε για τη σειρά προτεραιότητας και αφήστε τους βαθμούς και σε ποιό βαθμό βρίσκεται τώρα...εμένα αθήνα πήρανε ένα φίλο μου το νοέμβρη με 17,7 και τώρα φλεβάρη πήραν μια φίλη μου με 18,3...ο φίλος μου ούτε πολύτεκνος ούτε τίποτα...απλα τελικά τα πράγματα είναι κάπως διαφορετικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δε θέλω να σας απογοητέυσω...αλλα καλύτερα να ενημερωθείτε για τη σειρά προτεραιότητας και αφήστε τους βαθμούς και σε ποιό βαθμό βρίσκεται τώρα...εμένα αθήνα πήρανε ένα φίλο μου το νοέμβρη με 17,7 και τώρα φλεβάρη πήραν μια φίλη μου με 18,3...ο φίλος μου ούτε πολύτεκνος ούτε τίποτα...απλα τελικά τα πράγματα είναι κάπως διαφορετικά...

 

μην ξεχνας παιζει ρολο και ο τοπος..πχ καποιον απο θεσσαλονικη δεν θα τον φερουν αθηνα επειδη ηρθε η σειρα του..λογικα η σειρα στις βαθμολογιες αλλαζει ανα περιοχη..μηπως οι φιλοι σου ειναι σε διαφορετικες πολεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχνας παιζει ρολο και ο τοπος..πχ καποιον απο θεσσαλονικη δεν θα τον φερουν αθηνα επειδη ηρθε η σειρα του..λογικα η σειρα στις βαθμολογιες αλλαζει ανα περιοχη..μηπως οι φιλοι σου ειναι σε διαφορετικες πολεις?

 

 

ΕΙΠΑ Αθήνα....και οι 2 Αθήνα!!γεννημένοι Αθήνα..γι αυτο το έγραψα..για να αποφύγω σχόλια τύπου " εισαι σίγουρη..μήπως είναι πολύτεκνοι..μήπως είναι απο άλλη πόλη"

Ξέρω τι γίνεται..το χω ψάξει το θέμα...παίζουν διάφορα που δε ξέρετε..τον αριθμό προτεραιότητας τον επηρεάζουν κι άλλα εκτος του αν εισαι πολύτεκνος ή απο άλλη πόλη και σπουδάζεις Αθήνα και άλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι άλλα δηλαδή?

Κονέ?

Εγκυμοσύνες?

Ε ναι..τι άλλο να εννοώ..ήδη οι μισοί μου γνωστοί που έκαναν αίτηση ανέβηκαν σε αριθμό προτεραιότητας λόγω γνωστών στον Οτε...η φίλη μου με 18,3 μπήκε καλά τώρα..Αλλα ο άλλος μου ο φίλος που μπήκε 3 μήνες πριν απο αυτη..με 17,7.....

 

 

-----Προστέθηκε 6/2/2009 στις 09 : 01 : 05-----

 

 

και επίσης για όποιον δε γνωρίζει(επειδή βλέπω πως πολλοί λένε να έχουν ξεμπερδέψει πρώτα με τη σχολη)...δε παίζει να σας πάρουν αν έχετε πτυχίο...ζητάνε βεβαίωση σπουδών..οπότε όποιος ελπίζει για δουλεια στον οτε αλλα θέλει να τελειώνει με σχολή..ας αφήσει ενα μαθηματάκι..

 

 

-----Προστέθηκε 6/2/2009 στις 09 : 02 : 37-----

 

 

μην ξεχνας παιζει ρολο και ο τοπος..πχ καποιον απο θεσσαλονικη δεν θα τον φερουν αθηνα επειδη ηρθε η σειρα του..λογικα η σειρα στις βαθμολογιες αλλαζει ανα περιοχη..μηπως οι φιλοι σου ειναι σε διαφορετικες πολεις?

 

α και επίσης..έλεος..εννοείται και σε κάθε πόλη είναι διαφορετικά..σιγά μην υπάρχει μία κατάσταση φοιτητών για όλη την Ελλάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήρανε στην Αθήνα πριν από κανένα μήνα με 17.8 μέχρι τώρα δεν έχω διαπιστώσει κάτι τέτοιο από 6 περιπτώσεις που γνωρίζω αλλά δεν το αποκλείω κι'όλας να συμβαίνει κατά ένα βαθμό,στην Ελλάδα ζούμε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήρανε στην Αθήνα πριν από κανένα μήνα με 17.8 μέχρι τώρα δεν έχω διαπιστώσει κάτι τέτοιο από 6 περιπτώσεις που γνωρίζω αλλά δεν το αποκλείω κι'όλας να συμβαίνει κατά ένα βαθμό,στην Ελλάδα ζούμε!!

 

Πήραν τη κολλητή μου με 18,3 για Φεβρουάριο...Εσένα πως και σε πήραν πριν απο μήνα με 17,8....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήραν τη κολλητή μου με 18,3 για Φεβρουάριο...Εσένα πως και σε πήραν πριν απο μήνα με 17,8....?

 

Δεν ξέρω τι παίζει με την φίλη σου κ την πήρανε τώρα πάντως πριν 1 μήνα ο βαθμός ήταν στο 17.8 και όχι δεν είχα μέσο...μόνο ένα παπάκι στη λάρισα,δεν ξέρω αν πιάνεται:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα λογικα αυτο που εννοει ειναι οτι εισαι γεννημενη το 86' ε το ιδιο και αυτοσ...:lol: :lol: :-D

 

Παιδια απο βολο ξερει κανεισ τπτ...εγω εχω απολυτηριο 17,9.και αν μπορεισ να κανεισ τωρα αιτηση

Ξερει κανεισ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...