Προς το περιεχόμενο

προσληψη φοιτητων στο 11888 του OTE


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτσε να ξεκινήσω πρώτα διότι με το χάος που επικρατεί με γιατρούς, ικα, νοσοκομεία κτλ με κόβω να μην προλαβαίνω!!! και λάθος, 15 μέρες μου έδωσαν και για την ακρίβεια 10 εργάσιμες.... ρε παιδια αν ξέρει κάποιος, αν αργήσεις λίγο τις εξετάσεις γίνεται κάτι? α και κάτι αλλο... μου είπαν 470€ καθαρά, μπας και παράκουσα?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά, σχετικά με τον ΟΤΕ της Πάτρας, μια φίλη μ, με νούμερο γύρω στο 1800, την πήραν πριν το καλοκαίρι κ μ είπε ότι έχουν πάρει άλλες 2 φορές από τότε. Είμαι σε σειρά πολυτέκνων, από τους οποίους παίρνουν το 10% κάθε φορά, δηλ, πριν το καλοκαίρι στους πολύτεκνους θα ήταν γύρω στο 180.Τώρα δε ξέρω που έχει φτάσει για καμιά κατηγορία...

Πάντως ελπίζω να με πάρουν αυτή τη χρονιά... ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδια μηπως υπαρχει κανενα νεο οσον αφορα τις προκυρηξεις?? κατι ειχε ακουστει για νοεμβριο αλλα τλκ τπτ δεν εγινε... απο αυτους π ειναι μεσα μηπως ξερετε τπτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δικό μου τμήμα (telemarketing) δεν έχει ακουστεί κάτι για νέα προκύρηξη...οι τελευταιοι που μπηκαν ήταν αρχες Οκτωβρη με βαθμο 18 αν δεν κανω λάθος. Δεν ξέρω πότε θα πάρουν την καινούργια φουρνιά, ίσως στην Πατησίων έχουν πάρει και πιο πρόσφατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάνεις με κάποιο τρόπο να μάθει σε τι σειρά βρίσκεται?

 

Για Αθηνα αν θέλεις να μαθεις τη σειρα σου το τηλέφωνο της γραμματείας είναι το 2106118117, λες το ονομα σου και σου λενε. Τωρα για αλλη πολη δεν ξερω παιρνεις στο 11888 κ σου λενε που να παρεις.:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος απο Θεσσαλονικη ξερει που βρισκεται ο βαθμος???

 

Αν ξέρει κάποιος από Θεσσαλονίκη που βρίσκεται ο βαθμός και τρόπο να μάθεις την σειρά σου ας μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Εχει κανει κανεις φοιτητης αιτηση στον ΟΤΕ για 11888? Εχω κανει εδω κ ενα χρονο και περιμενω τωρα να με παρουν..εχω απολυτηριο 18,6 και ακουσα οτι εχουν παρει ατομα με 18,9 προσφατα...ξερει κανεις κατι παραπανω? Καποιος που προσληφθηκε προσφατα? Με τι βαθμο?

 

Εγώ ξέρω παιδί από ΤΕΕ με 19.5 περιπου που μπήκε για ένα εξάμηνο.

 

Εχει καλουτσικα λεφτα για εξάωρο. Δηλαφή όσα ένα οχταωρο αλλου έξω + ασφαλεια.

 

 

Βέβαια το 19άρι του ΤΕΕ αντιστοιχέι με το δικό μου 16.50 κι ούτε. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...