Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ δεν μιλάμε για bugs. Εδώ μιλάμε για ένα παιχνίδι - τρύπα μεγαλύτερη κι από του όζοντος.

Πέρα από το ότι δεν καταμετρούνται τα DNA από τους εχθρούς δεν είδα κάτι άλλο. Τα υπόλοιπα αν είναι στο Online...

Τι σχέση έχει με την κονσόλα παρόλα αυτά?

 

Υποννοείς προφανώς ότι πρέπει να έχει βασικές γνώσεις υπολογιστή κάποιος για να παίξει ένα παιχνίδι και μάλιστα χρησιμοποιείς σαν επιχείρημα τα cr@cks και λοιπά. Και σου απαντώ ότι το ίδιο ισχύει και στις κονσόλες αν θέλεις να παρανομήσεις. Αν δεν ξέρεις πώς να περάσεις το σπάσιμο fail θα έχεις σαν PC user, fail θα έχεις και σαν Xbox user.

 

Αυτό που θέλω να πω πιο απλά είναι ότι αν έχεις τις γνώσεις μία από τις επιλογές σου είναι και η πειρατεία, ανεξαρτήτου κονσόλας.

Εσύ στάθηκες μόνο στο σπάσιμο του παιχνιδιού. Σε μία φράση απ' ότι είπα.

Για τα υπόλοιπα τι έχεις να πεις?

 

Δεν με αφορά, αλλά αν σου πω εγώ ότι έχεις μπρίκι και με αποκαλέσεις μ@λ@κα, καταλαβαίνεις ότι στη μία περίπτωση εκφράζω άποψη για το μπρίκι σου, ενώ εσύ μου επιτίθεσαι προσωπικά. Μην εξισώνεις τέτοιες καταστάσεις, δεν αγγίζουν καν.

Όταν αναφέρεσαι σε κάποιο προϊόν και χρησιμοποιείς υβριστικές εκφράσεις γι' αυτό, το οποίο όπως αγαπάμε τα PC μας, υπάρχουν κάποιοι που αγαπάνε και αυτό (PS3-XboX-Wii) ή και τα δύο (όπως και εγώ), αυτόματα γίνεσαι υβριστικός.

 

Θέμα συμπεριφοράς που την μαθαίνουμε στα προσχολικά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Όταν αναφέρεσαι σε κάποιο προϊόν και χρησιμοποιείς υβριστικές εκφράσεις γι' αυτό, το οποίο όπως αγαπάμε τα PC μας, υπάρχουν κάποιοι που αγαπάνε και αυτό (PS3-XboX-Wii) ή και τα δύο (όπως και εγώ), αυτόματα γίνεσαι υβριστικός.

 

Θέμα συμπεριφοράς που την μαθαίνουμε στα προσχολικά χρόνια.

 

ότι να ναι όμως, καμία σχέση η προσωπική επίθεση που ανέφερε ο Erwdios, με την "προσβολή" ενός ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ που λες εσύ...

 

δεν είμαστε 5χρονα, έλεος, αυτό έλειπε να θιγόμαστε επειδή είπαν ότι μια συσκευή που αγοράσαμε είναι μπρίκι...big deal, get over it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα... Αν σε πω εγώ μ@λ@κ@ τι έγινε?

Δεν στο λέω με κακία, απλά θέλω να σου δείξω ότι προσβάλλεις αυτούς που λες ότι είναι ικανοποιημένοι με τις κονσόλες.

Δεν καταλαβαίνεις ότι προκαλείς?

Τι προκαλω? Εγω αναφερομαι σε ενα ΠΡΑΓΜΑ και εσυ αναφερεσαι σε εναν ανθρωπο.

Σου λεω για παραδειγμα(οχι προσωπικα) οτι το χ-μποχ ειναι μαπα

αυτο δηλαδη παει στους κατοχους της κονσολας ή στην κονσολα την ιδια?

Λεγοντας μαπα την κονσολα κανω καποιον να νιωσει οτι ειναι ο ιδιος μαπα?

Και εσυ με την σειρα σου οπως και καθε αλλος μπορει να πει οτι το pc ειναι μαπα

δεν λενε οτι το pc ΜΟΥ ειναι μαπα αλλα γενικα το Pc

Για ποιο λογο να προκληθω?

Ειμαι ικανοποιημενος? ναι. Αρα?

Αρα τους γραφω εκει που δεν πιανει. Οπως θα επρεπε να κανουν κ αυτοι με την σειρα τους

αν εγω αποφασισω να μ@λ@κιστω ή εχω νευρα ή οτιδηποτε αλλο κ αρχιζω να αποκαλω τις κονσολες μπρικια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν κοιτάτε που η CryTek έγραψε την έκδοση για PC εκεί που δεν πιάνει μελάνι; :(

 

Συμφωνώ με τον Ερώδιο, αλλά όχι γενικά για το παιχνίδι αλλά το online security δεν είναι καν η τρύπα του όζοντος, είναι μαύρη τρύπα.

 

Και νιώθω ότι ναι, αν δεν σκέφτονταν πώς να πάρουν τα λεφτά από τις κονσολοεκδόσεις, δεν θα είχαν αφήσει έτσι απρόσεχτα να είναι η έκδοση για PC ανοιχτή στον κάθε πειρατή/cheater.

 

Μιλάμε, CLIENT SIDE πράγματα, ΔΕΝ χρειάζεται να βάλει κάποιος hack ή cheat. Απλά το πειράζει μόνος του και γίνεται "θεός".

 

Βάψτε όλοι τα μπρίκια σας μπλέ, και ρίξτε τα στη θάλασσα :lol:

 

Νομίζεις, το δικό μου μπρίκι ψήνει καλά και με το πιατάκι του καφέ (dvd r/w drive) έτοιμο και να πετάξω κάτι τέτοιο στην θάλασσα; Δεν σφάξανε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια....η CryTec τα εκανε π@@τ@ν@.....και μετα μας φταινε,τη μια οι κονσολες,την αλλη τα pc και σαν κερασακι και οι κατοχοι ολων αυτων.....ας την δουμε λιγο αλλιως...

φιλικα παντα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν μας την φταίνε οι κάτοχοι των κονσολών, μας την φταίνε οι ίδιες οι κονσόλες.

Έπρεπε η "το PC είναι το community που μας ανέδειξε" CryTek να μην το πάει σε multiplatform, αλλά this is business.

 

Και πιο απλά

 

6:54

http://www.youtube.com/watch?v=4QEzI44kiYQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω κατι?μετα απο την ολη φαση στην αρχη αρχη που ερχεσε για πρωτη φωρα σε επαφη με αυτα τα γλυκητατα πλασματακια τα αλιενς και περνεις το πρωτο ντι εν ει μετα σου λεει να το παραδωσεις με ενα drf καπως ετσι.ο στοχος ειναι στον αερα τι πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...