Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην ενεργοποιηση του παιχνιδιου.

 

το δοκίμασα αλλά μου το έπιανε για λάθος, επίσης πάνω στο DVD έχει ακριβός το ίδιο με τη μόνη διαφορά το τελευταίο ψηφίο...

στην ενεργοποίηση έβαλα το CD-KEY και μου το μέτρησε για σωστό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δοκίμασα αλλά μου το έπιανε για λάθος, επίσης πάνω στο DVD έχει ακριβός το ίδιο με τη μόνη διαφορά το τελευταίο ψηφίο...

στην ενεργοποίηση έβαλα το CD-KEY και μου το μέτρησε για σωστό...

 

Καλα ρε φιλε πως καταφερες να παρατηρησεις τον κωδικο πανω στο cd της εγκαταστασης; (εγω ουτε καν που τον ειδα)

Eιναι τελειως ασχετος και δεν τον χρησιμοποιεις πουθενα, αυτον που χρειαζεσαι για την ενεργοποιηση και το multiplayer ειναι πισω απο το εγχειριδιο του παιχνιδιου (20ψηφιος)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε φιλε πως καταφερες να παρατηρησεις τον κωδικο πανω στο cd της εγκαταστασης; (εγω ουτε καν που τον ειδα)

Eιναι τελειως ασχετος και δεν τον χρησιμοποιεις πουθενα, αυτον που χρειαζεσαι για την ενεργοποιηση και το multiplayer ειναι πισω απο το εγχειριδιο του παιχνιδιου (20ψηφιος)..

 

φίλε άμα σου πω πως το μόνο που έχει απο πίσω στο κάτω μέρος είναι ένα πεδίο (κουτάκι) άδειο, κενό τελείως και απο πάνω γράφει serial key, btw παίζω κανονικά βάζοντας μόνο το cd-key που είχε κάτω απο το dvd, όταν λέω κάτω δεν εννοώ απο πίσω ή πάνω, απλά εκεί που είναι κουμπωμένο το DVD έχει ένα κολλημένο χαρτάκι που το γράφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω σκαλώσει σε ένα σημείο. Εκεί που συναντιέμαι με τον gould για πρώτη φορά με βγάζει έξω από το δωμάτιο μου κλείνει την πόρτα και μετά τι κάνω; Δεν μπορώ να πάω πουθενά αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που το αγορασες;

Παντως εγω που το αγορασα απο πλαισιο εκει το εχει..

Εχει κανενα αυτοκολητο κολλημενο πουθενα με το serial;

 

απο το σεβεν το αγόρασα,

ναι, πάνω σε αυτοκόλλητο είναι γραμμένο. το έγραψα στο προηγούμενο ποστ μου. δεν φαίνεται να έχω πρόβλημα. απλά μου έκανε εντύπωση ο δεύτερος κωδικός που είχε στο αυτοκολλιτάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το σεβεν το αγόρασα,

ναι, πάνω σε αυτοκόλλητο είναι γραμμένο. το έγραψα στο προηγούμενο ποστ μου. δεν φαίνεται να έχω πρόβλημα. απλά μου έκανε εντύπωση ο δεύτερος κωδικός που είχε στο αυτοκολλιτάκι.

 

Aπο την στιγμη που σου δουλευει τι να πω..

 

Παιδιά έχω σκαλώσει σε ένα σημείο. Εκεί που συναντιέμαι με τον gould για πρώτη φορά με βγάζει έξω από το δωμάτιο μου κλείνει την πόρτα και μετά τι κάνω; Δεν μπορώ να πάω πουθενά αλλού.

 

 

Απο τι θυμαμαι εισβαλει μια CELL ομαδα μεσα στο σπιτι και πρεπει να την σκοτωσεις..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω σκαλώσει σε ένα σημείο. Εκεί που συναντιέμαι με τον gould για πρώτη φορά με βγάζει έξω από το δωμάτιο μου κλείνει την πόρτα και μετά τι κάνω; Δεν μπορώ να πάω πουθενά αλλού.
Στο δίπλα δωμάτιο έχει ενα παράθυρο και βγαίνεις έξω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα σήμερα.

Εντάξει, φοβερό απλά. Ήταν πολύ καλό!

 

Διαβάστε μόνο όσοι το τερματίσατε!

 

Ωραία, ο Alcatraz μπήκε με τη στολή του Prophet μέσα στο σύστημα αυτό τον εξωγήινων. Γιατί βγαίνοντας είπε ότι είναι ο Prophet?

 

BTW, πολύ Metal Gear στο τέλος...

 

 

Καιρό είχα να παίξω τέτοιο παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας (πρώτο μου ποστ και τυχερο:P)

 

Eχει αγοράσει κανείς το limited edition από το eshop?

Προσωπικά το είχα παραγγείλει απο τις 10/3 όταν ειχα λάβει το newsletter με την προσφορά προπαραγγελίας 38,90e.

Στις 26/3 μου στείλανε email, "υπαρχει πρόβλημα με τον προμηθευτή και αναμένουμε παραλαβή 01/04.

Χθές μου στείλανε πάλι email, "το ιδιο..... και αναμένουμε παραλαβή 12/04"

 

Και ερωτώ σας΄΄

Με δουλεύουνε? <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ωραία, ο Alcatraz μπήκε με τη στολή του Prophet μέσα στο σύστημα αυτό τον εξωγήινων. Γιατί βγαίνοντας είπε ότι είναι ο Prophet?

 

BTW, πολύ Metal Gear στο τέλος...

 

 

 

 

εχω την εντυπωση οτι θα το μαθουμε στο 3 αυτο χαχα!κ εγω εκει σκαλωσα το μονο που σκεφτηκα ηταν οτι κατι παιζει με τη στολη δλδ τους "μεταμορφωνει" σε ο΄τι θελει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...