Προς το περιεχόμενο

E-Shop το καβαλησαν το καλαμι...


gust

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τις ειχα αγορασει 180 ευρω,και ειχαν το θρασος να μου τις πιστωσουν 33 ευρω ενω οι αντιστοιχες σημερα εχουν 39 ευρω... δεν προκειται να δωσω ουτε λεπτο σε προιον που εχει εγγυηση. δεν ηθελα να κανω φασαρια πηρα τα 33 υστερα απο πολλα τηλεφωνηματα και τους ειπα οτι θα τις παρω απο αλλου οπου θα εχω πραγματικη εγγυηση...το λεω και παλι ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να δωσεις εστω και ενα ευρω για προιον που εχει εγγυηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 297
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
παιδια για μενα το θεμα εχει ληξει,απλως το αναφερω επειδη εκει στο eshop δεν ξερουν τι σημαινει εγγυηση...

 

Ναι μεν, και καταλαβαίνω τι ταλαιπωρία υπάρχει στην συννενόηση, αλλά αν λήγουμε έτσι όλοι τα θέματα, το eshop δεν θα μάθει ποτε τι σημαίνει εγγύηση.

 

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου τις πίστωσαν με 33 ευρώ ενώ τις είχες αγοράσει με 180 ???? :confused::confused::confused::confused:

Και δεν τους έχεις γ....... ακόμα?

 

Με ποια λογική το έκαναν αυτό?

 

Ή θα σου πιστώσουν το ποσό που τις αγόρασες ή θα σου δώσουν μνήμες αντίστοιχες με αυτές που κάηκαν (εφόσον δεν υπάρχουν οι ίδιες).

 

Τι μλκς είναι αυτές?

 

Αμέσως τηλέφωνο στο συνήγορο του καταναλωτή και γραπτή καταγγελία.

Επίσης από το eshop ζήτησε να στο δώσουν γραπτώς αυτό , και να δεις μετά πως αλλάζουν "άποψη"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και βεβαια την εχω!

 

Καλά έχεις απόδειξη 180 ευρώ και δέχθηκες να πάρεις 33 !!!!!!!!! :shock:

Με τίποτα, κανονικά πρέπει να σου πιστώσουν 180 ευρώ, αυτό είναι χοντρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχετε δικαιο,κανονικα θα επρεπε να κανω καταγγελια.στο eshop ελεγαν οτι τις πισθωσαν 33 ευρω συμφωνα με την τελευταια αντικειμενικη αξια τους,αλλα περισσοτερο με πειραξε οτι προσπαθουσαν να με πεισουν οτι δεν υπαρχει το αντιστοιχο προιον ενω υπηρχαν οι crucial balistix 1066 mhz στα 39 ευρω και επρεπε να πληρωσω την διαφορα!

το ιδιο μου εκαναν και με 4 gb ocz οπου μου τις πισθωσαν 48 ευρω(οσο τις αγορασα) λεγοντας μου οτι δεν υπαρχουν αλλες για αλλαγη,ενω οι αντιστοιχες στο site ειχαν ανεβει στα 75 ευρω,καλωντας με και παλι να πληρωσω και την διαφορα!!!

και λεω πιο ο λογος να αγορασω απο το εshop την στιγμη που σε περιπτωση ελλατωματικου προιοντος θα πρεπει να μεινω χωρις το συγκεκριμενο προιον,εγκλωβιζοντας με ειτε η αξια του πεσει ειτε ανεβει να πληρωσω την ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πιστευω να κανω κατι γιατι ηδη εχω παρει τα 33 ευρω,αν και νομιζω οτι χρειαζεται γραπτη καταγγελια,απλως πιστευω οτι το εshop βγαζει απο παντου...(οτι και εαν σημαινει αυτο,σιγα μην πεταξουν τις παλιες μνημες,θα τους τις περασει η crucial στην εγγυηση και δεν ξερω και εγω ποσο θα τις ξαναπουλησουν...)

απλως προσοχη για να μην την πατησει αλλως σαν και εμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έχεις απόδειξη 180 ευρώ και δέχθηκες να πάρεις 33 !!!!!!!!! :shock:

Με τίποτα, κανονικά πρέπει να σου πιστώσουν 180 ευρώ, αυτό είναι χοντρό.

 

Το παλικάρι είχε αγοράσει τις μνήμες πριν 2 χρόνια. Σε καμία περίπτωση δεν κόβεται πιστωτικό για το ίδιο ποσό, εφόσον η αξία τους έχει πέσει πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι σωστό. Το θέμα είναι ότι οι e-shopάδες ισχυρίζονταν ότι δεν υπάρχουν αντίστοιχες μνήμες σε αυτά τα λεφτά (τα 30τόσα ευρώ). Και ότι για τις crucial balistix 1066 mhz ο φίλος έπρεπε να πληρώσει τη διαφορά. Όχι όμως και να πάρει 180 ευρώ πίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...