Προς το περιεχόμενο

Δουλειά από το σπίτι


klismamegiaourt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

 

 

 

Επειδή από την φύση μου είμαι αρκετά καχύποπτος ... μήπως έχεις κάποια σχέση με το site που ανέφερα νωρίτερα, το οποίο ειναι γεμάτο γενικολογίες και referal links;

 

Επίσης σε λένε Δημήτρη. Σωστά;

 

Ναι σωστα με λενε Δημητρη αλλα δεν εχω ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ με το makemoneyonline.gr Εχει τυχει απλως να μιλησω Online με τον ιδιοκτητη του 2 φορες.Μεχρι εκει.Και σε προηγουμενο ποστ είχε αναφερθει το site, δεν το ανεφερα εγω πρωτη φορα.Το μονο που ειπα ειναι οτι απο εκει ξεκινησα να μαθαινω καποια πραγματα.Αυτο μονο.Μην εισαι τοσο καχυποπτος.Καλοπροαίρετα παντα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...Μην εισαι τοσο καχυποπτος...

Αυτό το ελέγχω κάποιες φορές.

Αυτό που δεν μπορώ με τίποτα να ελέγξω είναι η ευαισθησία μου στους κάθε λογής spammers (forums, email, τηλέφωνα, κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ελέγχω κάποιες φορές.

Αυτό που δεν μπορώ με τίποτα να ελέγξω είναι η ευαισθησία μου στους κάθε λογής spammers (forums, email, τηλέφωνα, κλπ)

 

Anyway, ας μην ξεφεύγουμε από το θέμα.Υπάρχουν πολύ καλοί τρόποι να διαφημίσεις το οτιδήποτε στο Internet και ο χειρότερος είναι το spam.Δεν χρειάζεται να είσαι υποψιασμένος για να καταλάβεις κάποιον spammer.Απλά μην είσαι τόσο καχύποπτος με το οποιονδήποτε που θα μπει να κάνει ενα σχόλιο, οπως εγω.Απλώς εκανα ενα σχόλιο και τίποτα παραπάνω,τίποτα λιγότερο.Φιλικά πάντα και χωρίς καμια διάθεση αντιπαράθεσης :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντος το Ιντερνετ ειναι μεγαλη ευκαιρια σε οποιον του αρεσει κ έχει ΥΠΟΜΟΝΗ κ ΕΠΙΜΟΝΗ θα βγαλει σίγουρα χρήματα , μπορει στην αρχη να μην ειναι πολλα αλλα στην συνεχεια θα δει φως , ακομα κ με ενα blog μπορεις να βγαλεις χρηματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κάλησπερα σαςςςςςςς καταρχήν να σας συστηθω είμαι η έλενα 34 ετών..

είχα σχεδόν ένα χρόνο που απλά έψαχνα τις δουλειες μέσω ιντερνετ, κατα την ταπεινή μου γνώμη δεν είναι απάτη αρκεί να έχεις ορεξη για δουλειά πολλοί πιστευουν οτι θα κάθονται το pc θα δουλευει και θα πληρώνονται όχι παιδια δεν γίνεται αυτό, ξεχάστε το .Αυτό που κατάλαβα εγω είναι να βρείς αυτό που πραγματικά σου ταιριάζει. Εγω εχω βρει μια τετοια εταιρια δεν πρόκειται για καλλυντικα και χαπια και συναφή. Να μην σας κουράζω ομως θέλω να πω οτι ολα γίνονται θέληση να έχουμε και αν καποιος θέλει περισσοτερες πληροφορίες με χαρά να τις δώσω

 

Kαλησπερα σε ολους! Λεγομαι Μιργιανα κ ειμαι 36 ετων (ευτυχισμενη μαμα 2 κοριτσιων) Συμφωνω με σενα Ελενα οτι δεν ειναι ολες οι εταιρειες απατη, κι αν ψαξουμε καλα συγουρα θα βρουμε μια σοβαρη εταιρεια με καλη φημη στο ιντερνετ, αλλα κ παλι δεν πρεπει να πιστευει κανεις οτι μολις ξεκινησει θα βγαλει πολλα λεφτα! Χρειαζεται υπομονη κι επιμονη στην αρχη κι εξαρταται ποσο χρονο αφιερωνετε για τη δουλεια αυτη. Αν δεν υπαρχει πειθαρχια, και δεν δουλευετε τακτικα (ειδικα στην αρχη) πολυ ευκολα θα απογοητευτειτε και θα τα παρατισετε.. Δεν υπαρχει εργοδοτης δεν υπαρχει ωραριο, κι ετσι αν δεν το παρετε στα σοβαρα, δεν θα εχει αποτελεσμα με οτι και να αποφασισετε να ασχοληθειτε. Και κατι ακομα! Πιστευω οτι πρεπει να σας αρεσει η δουλεια απο το ιντερνετ και να πιστευετε παρα πολυ στον εαυτο σας!! Να δουλευετε με τη σκεψη οτι θα τα καταφερετε,να το πιστευετε οτι κι αν σας λενε! Εγω βρηκα μια τετοια δουλεια κι ειμαι ευχαριστημενη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα σε ολους! Λεγομαι Μιργιανα κ ειμαι 36 ετων (ευτυχισμενη μαμα 2 κοριτσιων) Συμφωνω με σενα Ελενα οτι δεν ειναι ολες οι εταιρειες απατη, κι αν ψαξουμε καλα συγουρα θα βρουμε μια σοβαρη εταιρεια με καλη φημη στο ιντερνετ, αλλα κ παλι δεν πρεπει να πιστευει κανεις οτι μολις ξεκινησει θα βγαλει πολλα λεφτα! Χρειαζεται υπομονη κι επιμονη στην αρχη κι εξαρταται ποσο χρονο αφιερωνετε για τη δουλεια αυτη. Αν δεν υπαρχει πειθαρχια, και δεν δουλευετε τακτικα (ειδικα στην αρχη) πολυ ευκολα θα απογοητευτειτε και θα τα παρατισετε.. Δεν υπαρχει εργοδοτης δεν υπαρχει ωραριο, κι ετσι αν δεν το παρετε στα σοβαρα, δεν θα εχει αποτελεσμα με οτι και να αποφασισετε να ασχοληθειτε. Και κατι ακομα! Πιστευω οτι πρεπει να σας αρεσει η δουλεια απο το ιντερνετ και να πιστευετε παρα πολυ στον εαυτο σας!! Να δουλευετε με τη σκεψη οτι θα τα καταφερετε,να το πιστευετε οτι κι αν σας λενε! Εγω βρηκα μια τετοια δουλεια κι ειμαι ευχαριστημενη!

Θα επαναλάβω οτι είπα και στην Έλενα (η οποία εξαφανίστηκε και δεν έδωσε πληροφορίες).

 

Καλώς ήρθες στο insomnia και αν έχεις εσύ τη θέληση, γράψε δυο λόγια για το τι είναι.

 

Και μια ερώτηση απο περιέργεια: Το 23 στο miriam23 τι είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επαναλάβω οτι είπα και στην Έλενα (η οποία εξαφανίστηκε και δεν έδωσε πληροφορίες).

 

Καλώς ήρθες στο insomnia και αν έχεις εσύ τη θέληση, γράψε δυο λόγια για το τι είναι.

 

Και μια ερώτηση απο περιέργεια: Το 23 στο miriam23 τι είναι;

 

Σε ευχαρηστο! Καλος σας βρικα! Χε..Χε.. Το miriam σκετο δεν ηταν διαθεσημο κ επρεπε να γραψσω κατι ακωμα! Ειναι ιμερομ. γιενισης..

 

Ειναι μια αμερικανικη εταιρεια που πριν 14χρονια εχει εξαγορασει τα δικαιωματα για τις domains(ιστοσελιδες) που τελειωνουν με ws(web site), και τις πουλαει μαζι με δωρεαν hosting. Οποιος αποφασησει να αγωρασει τιν ιστοσελιδα μπορει απλα να διαφιμιζει οτι θελει στο site του ιδικα αν εχει καποια επιχιριση αλλα ταφτοχρονα να διαφιμιζη κ την ετερια κ να βγαλει λεφτα.

 

Το μονο που κανεις ειναι η διαφιμιση του site σου κ οποιος ενδιαφερεται πραγματικα σου στελνει mail, κια του στελνεις ετιμα βιδεο που σου δινει εταιρεια οταν γραφθεις. Δεν χριαζεται να παρακαλας κανενα γιατι το βιδεο θα εξιγη ολλα! Καποιοι θα γραφτουν γιατι εχουνε επιχιριση κ χριαζονται ιστοσελιδα ουτος η αλος, και αντι να επιλεξουνε καποια αλλη ετερια επιλεγουν αφτην επιδει τους δινεται κ ευκερια να βγαλουν λεφτα, καποιοι θα γραφτουν απλα επιδει θα το δουν σαν μια καλη ευκερια για εισοδιμα (οπος εγω) :)

 

Να φανταστεις οταν ξεκινισα δεν ειχα ιδιετερες γνωσεις, απλα μεγαλη θεληση για δουλεια και να μαθω καινουρια πραγματα (ξεροκεφαλη το λεει ο αντρας μου, οποιος πιγε για υπνο κ ετσι εξυγειτε η απεσια ορθογραφια, ζηταω συγνωωωμη απο ολους!!) κ λιγο λιγο εμαθααα.. Ειχα βεβεα κ την βοηθεια απο την ομαδα μου παρα πολυ με συμβουλες κ οτι αλλο χριαζομουνα! Απο την εταιρεια μωλις γραφτικα μου δοσανε δυο ετιμα site στα αγγλικα,εφτιαξα κ ενα στα σερβικα(η γλωσα μου) κ διαφιμιζομαι σε αφτες της διο γλωσες μπροστο παρων. Ελλινικο site διστιχος δεν εχω ακωμα(οπως καταλαβενεις η θα πληροσω καποιον να μου διορθοσει τα κιμενα η θα ναρκωσω των αντρουλι μου γιατι αλιως δεν θα εχει υπομονη να κατσει να το διορθοση)

 

Το καλο με αφτη τη εταιρεια ειναι οτι πλιρονει στην ωρα τησ κ δεν εχει ακουστει ποτε οτι κατιστερισε να πλιροσει η οτι αδικισε καποιον συνεργατι της! Α! 7 μερες ειναι εντελος δωρεαν να δοκιμασεις να πιραματιστεις, κ μετα αν μινεις 10 δολαρια το μινα. Αν δεν κανω λαθος 7 ευρο? Εμενα δεν μου φανικε πολυ να θισιασω δυο καπουτσινο κ δοκιμασω το μονο που φοβομουνα ειναι οτι, θα ειναι 10δολ. η θα μας βγαλουνε οτι εχει πιστοτικη? Κ ετσι εστιλα e mail στην πατριοτισα κ με κατισιχασε οτι μια τοσο σοβαρη ετερια που υπαρχει τοσα χρονια κ εχει τετια ανοδικη πορεια σε ολο το κοζμο δεν τα ρισκαρει τη φιμη της για αφτα που εχεις στη καρτα σου! Κ ειχε δικιο φισικα! Καθε 8 του μινος μου χρεονουν 10δολ. για την συνδρομη..

 

Ελπιζω να καλυψα την περιεργια σου! Παντος δεν ειναι πιραμιδα (παρανομο συστιμα επιχιρισεον που τι μια ιπαρχουν κ την αλλη εξαφανιζονται) ειναι απολιτος νομιμη ετερια που τα μισα κερδη τα μιραζεται με τους συνεργατες κ με αφτο το εξιπνο συστιμα απλονεται τοσο γριγορα..

(δυο λογια? μονο δυο λογια δεν ηταν!) Καληνιχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε miriam ή elena ή όπως πραγματικά σε λένε δεν έχεις βαρεθεί να spamαρεις forum και γνωστούς για να βρείτε κορόιδα που μπουν σε πυραμίδες; Δεν έχεις βαρεθεί το κράξιμο και την απόρριψη;

 

Ήρθες στο insomnia να πουλήσεις πακέτο domain/hosting με 10 δολάρια το μήνα (δηλαδή περίπου 85 ευρώ το χρόνο);

Το hosting από το πακέτο που προσφέρεις είναι 100MB χώρος, 10GB traffic και 10emails. Αν αγοράσω το domain ws απο το godaddy.com (15 δολλάρια ΑΝΑ ΕΤΟΣ) και αγοράσω ανάλογο πακέτο hosting απο ελληνική εταιρεία (π.χ. οι dnhost.gr και tophost.gr προσφέρουν καλύτερα πακέτα με 52 ευρώ το έτος) θα έχω ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ περίπου 63 ευρώ το χρόνο. Να πληρώσω κερατιάτικα 22 ευρώ για πιο λόγο; Καλύτερα να παω σινεμά με την καλή μου. Αν ψάξω και για πακέτα απο εξωτερικό (πχ δεν χρειάζομαι τιμολόγιο) η τιμή θα κατέβει κι άλλο.

 

Πάμε σε κάποια επιμέρους σημεία.

Τις εικόνες που βάζω, τις πήρα απο το video παρουσίασης της εταιρείας που είναι στη σελίδα http://website.ws/gditraffic/show

 

 

Έγραψες:

Παντος δεν ειναι πιραμιδα ... ειναι απολιτος νομιμη ετερια που τα μισα κερδη τα μιραζεται με τους συνεργατες κ με αφτο το εξιπνο συστιμα απλονεται τοσο γριγορα..

Πρώτον εταιρεία-πυραμίδα, δε σημαίνει πως είναι παράνομη. Μην τα μπλέκεις.

Επίσης αν ΔΕΝ είναι πυραμίδα τότε τα παρακάτω τι είναι;

pyr1.jpg

pyr2.jpg

 

 

 

 

Έγραψες:

Το μονο που κανεις ειναι η διαφιμιση του site σου κ οποιος ενδιαφερεται πραγματικα σου στελνει mail, κια του στελνεις ετιμα βιδεο που σου δινει εταιρεια οταν γραφθεις. Δεν χριαζεται να παρακαλας κανενα γιατι το βιδεο θα εξιγη ολλα!

Δηλαδή θα σου δώσω το email μου για να με ενημερώσεις και εσύ θα το βάλεις στην spam list της εταιρείας. Ευχαριστώ δεν θα πάρω. Το video υπάρχει και στην ιστοσελίδα της εταιρείας.

pyr3.jpg

 

 

 

 

Φιλική συμβουλή: Βγες απο την πυραμίδα όσο είναι καιρός

 

ΥΓ: Πρέπει να σου πήρε πολύ ώρα να χαλάσεις την ορθογραφία. Όντως θα ήταν δύσκολο ... αλλά την επόμενη φορά που θα spamάρεις φρόντισε να χαλάσεις ΚΑΙ το συντακτικό σου. Θα είσαι πιο πειστικός/ή

 

 

 

Αρχικό κείμενο

Σε ευχαρηστο! Καλος σας βρικα! Χε..Χε.. Το miriam σκετο δεν ηταν διαθεσημο κ επρεπε να γραψσω κατι ακωμα! Ειναι ιμερομ. γιενισης..

 

Ειναι μια αμερικανικη εταιρεια που πριν 14χρονια εχει εξαγορασει τα δικαιωματα για τις domains(ιστοσελιδες) που τελειωνουν με ws(web site), και τις πουλαει μαζι με δωρεαν hosting. Οποιος αποφασησει να αγωρασει τιν ιστοσελιδα μπορει απλα να διαφιμιζει οτι θελει στο site του ιδικα αν εχει καποια επιχιριση αλλα ταφτοχρονα να διαφιμιζη κ την ετερια κ να βγαλει λεφτα.

 

Το μονο που κανεις ειναι η διαφιμιση του site σου κ οποιος ενδιαφερεται πραγματικα σου στελνει mail, κια του στελνεις ετιμα βιδεο που σου δινει εταιρεια οταν γραφθεις. Δεν χριαζεται να παρακαλας κανενα γιατι το βιδεο θα εξιγη ολλα! Καποιοι θα γραφτουν γιατι εχουνε επιχιριση κ χριαζονται ιστοσελιδα ουτος η αλος, και αντι να επιλεξουνε καποια αλλη ετερια επιλεγουν αφτην επιδει τους δινεται κ ευκερια να βγαλουν λεφτα, καποιοι θα γραφτουν απλα επιδει θα το δουν σαν μια καλη ευκερια για εισοδιμα (οπος εγω) :)

 

Να φανταστεις οταν ξεκινισα δεν ειχα ιδιετερες γνωσεις, απλα μεγαλη θεληση για δουλεια και να μαθω καινουρια πραγματα (ξεροκεφαλη το λεει ο αντρας μου, οποιος πιγε για υπνο κ ετσι εξυγειτε η απεσια ορθογραφια, ζηταω συγνωωωμη απο ολους!!) κ λιγο λιγο εμαθααα.. Ειχα βεβεα κ την βοηθεια απο την ομαδα μου παρα πολυ με συμβουλες κ οτι αλλο χριαζομουνα! Απο την εταιρεια μωλις γραφτικα μου δοσανε δυο ετιμα site στα αγγλικα,εφτιαξα κ ενα στα σερβικα(η γλωσα μου) κ διαφιμιζομαι σε αφτες της διο γλωσες μπροστο παρων. Ελλινικο site διστιχος δεν εχω ακωμα(οπως καταλαβενεις η θα πληροσω καποιον να μου διορθοσει τα κιμενα η θα ναρκωσω των αντρουλι μου γιατι αλιως δεν θα εχει υπομονη να κατσει να το διορθοση)

 

Το καλο με αφτη τη εταιρεια ειναι οτι πλιρονει στην ωρα τησ κ δεν εχει ακουστει ποτε οτι κατιστερισε να πλιροσει η οτι αδικισε καποιον συνεργατι της! Α! 7 μερες ειναι εντελος δωρεαν να δοκιμασεις να πιραματιστεις, κ μετα αν μινεις 10 δολαρια το μινα. Αν δεν κανω λαθος 7 ευρο? Εμενα δεν μου φανικε πολυ να θισιασω δυο καπουτσινο κ δοκιμασω το μονο που φοβομουνα ειναι οτι, θα ειναι 10δολ. η θα μας βγαλουνε οτι εχει πιστοτικη? Κ ετσι εστιλα e mail στην πατριοτισα κ με κατισιχασε οτι μια τοσο σοβαρη ετερια που υπαρχει τοσα χρονια κ εχει τετια ανοδικη πορεια σε ολο το κοζμο δεν τα ρισκαρει τη φιμη της για αφτα που εχεις στη καρτα σου! Κ ειχε δικιο φισικα! Καθε 8 του μινος μου χρεονουν 10δολ. για την συνδρομη..

 

Ελπιζω να καλυψα την περιεργια σου! Παντος δεν ειναι πιραμιδα (παρανομο συστιμα επιχιρισεον που τι μια ιπαρχουν κ την αλλη εξαφανιζονται) ειναι απολιτος νομιμη ετερια που τα μισα κερδη τα μιραζεται με τους συνεργατες κ με αφτο το εξιπνο συστιμα απλονεται τοσο γριγορα..

(δυο λογια? μονο δυο λογια δεν ηταν!) Καληνιχτα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εγραψα κ πιο πριν στο forum....

 

Θα σου πω μια δοκιμασμένη ιδεα για τον ατυχο ξαδελφο απο φιλο , μιλαμε ομος για χαρτζιλικι οχι για τρελα λεφτα...

 

Αγορασε απο το ebay απο αξιοπιστους πωλητες αξεσουαρ ( μεμβρανες , θηκες , βεντουζες για το αμαξι κλπ) για πολυ γνωστα κινητα π.χ iphone , htc κλπ τα οποια ειναι εως και 80% πιο φθηνα απο τα να τα αγορασεις απο εδω , μετα τα πουλας στο Ricardo και βγαζεις καλο χαρτζιλικι

 

*Σου προτεινω αξεσουαρ διοτι αμα παρεις κινητα επειδή συνηθως ειναι απο Κινα μετα εαν χαλασει καποιο η ειναι ελατωματικο θα εχεις θεμα με την εγγυηση αντε να το στελνεις πισω... ενω με τα αξεσουαρ δεν υπαρχει τετοιο θεμα ευκολα

 

Με τoν παραπανω τροπο αλλα κ με αλλους (blogs , affiliate , google ads κλπ) μπορει καποιος να ξεκινησει να βγαζει χρηματα κ δεν ειναι μουφες , πυραμιδες , αεροπλανακια κλπ οποτε καλο ειναι οσοι τους ενδιαφερει να το ψαξουν το θεμα

 

***ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SITES TYPOY ΒUX.TO κ ολα τα παπατζιδικα τυπου διαβασε emails δες διαφημησεις κ πληρωσου (800 δολλαρια εχασα απο αυτα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¨Εύγε isay ρίχνεις Φως στο σκοτάδι του ψεύδους και της Ανομίας

Επιτέλους πρέπει κάποιους να μαζέψει όλους αυτούς τους επιτήδειους και να ανοίξουμε τα μάτια μας και τα μυαλά μας εμείς οι Ελληνες να μην μας κοροϊδεύει κάθε καρυδιάς καρύδι.

 

Ξ Υ Π Ν Α Τ Ε

Ρ Ε

Π Α Ι Δ Ι Α !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kaημερα παιδια! Εναι το προτο φορουμ που γραφτικα στα ελλινικα και ειμαι γραμενει σε ενα στη γλοσα μου! Οποτε ειναι κ το προτο ¨κραξιμο¨ που ζω στο ιντερνετ! Αλλα δεν μπορω να πω οτι με πιραξε. Δεν σας κατιγορω,κ εγω ετσι ημουνα καχιποπτη ψαχνοντας.. Αλλα δεν μου εχει τιχη να χασω 800 ευρο με αυτον το τροπο ποτε.. Στο κατο κατο δεν ειναι ολες η δουλειεσ για ολους! Αν ειμαι κοροιδο εγω τοτε ειναι και φιλοι μου και τα ξαδελφια μου που απο μενα εμαθαν κ ξεκινισαν.. Μια ξαδελφη μου βγαζει τα διπλασια απο μενα κα γραφτικε μινες μετα! Εχει χρονο κ ασχολιτε περισοτερω. Κ ουτε καν εχω κανει καποια διαφιμιση στην Ελλαδα με αγγλικα κ σερβικα βρεισκω αρκετους συνεργατεσ σε ολο το κοσμο που μιλανε αφτες τις γλωσες! Το οτι υπαρχουν πολυ πιο φτινα πακετα δομενας κ hosting το γνωριζα πολυ καλα,ειμουνα ενιμερομενη,αλλα καμια απο αυτες της εταιρειες δεν σου προσφερει την ευκερια να βγαλεις λεφτα!Σε καμια περιπτοση δεν ψαχνω για κοροιδα και ουτε νιοθω κοροιδο! Εφχαριστω για τι φιλικη συμβουλη αλλα θα μινω!

 

το συντακτικο δεν ξερω τι ειναι και ορτογραφια δεν την χαλασα απλα δεν την εμαθα ποτε για 15 χρονια εδω αν και μιλαω πολυ καλα ελλινικα..

 

Σας ευχωμαι καλο ψαξιμο οση ψαχνετε για δουλεια απο ιντερνετ και διαβαστε το "secret" εμενα με βοηθισε πολη, ευχωμαι και σας!

 

"Αν πιστευεις οτι μπωρεις και αν πιστευεις οτι δαν μπωρεις, και στης δυο περιπτοσεις εχεις δικιο!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Isay, τα σέβη μου.

 

απολαυστικός.

 

miriam23/έλενα/δημήτρη κορόιδα μπορείς να βρεις σε άλλα φόρουμ.

 

εδώ πέφτει ξεμπρόστιασμα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον προτείνω εαν παλι καποιος γραψει για μια δουλεια χωρις να λεει η να παραπεμπει καπου που θα λεει αναλυτικα τη δουλεια ειναι να κοβετε στο 1ο μηνυμα , η ανεργια ειναι στο κοκκινο μην ψαχνουμε για απελπισμενους να τους ξεγελασουμε η να τους δωσουμε μουφα ελπιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...