Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 5 [PS3]


Kadettoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω περασει στο Events τις κατηγορις Α B C Και μου εβγαλε την S. Παιζω με Corvette kai F430 . Αλλα λεει πρεπει να μειωσει κατι στο αυτοκινητο μου. Ξερει κανεις τι ειναι καλυτερο να κανω? να κατεβασω αλογα ή να ανεβασω το βαρος? ειναι δυσκολο να περασω τις πιστες ή ετσι μου φαινεται???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 746
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ καλό! Αν και πρόκειται για εντελώς διαφορετικά παιχνίδια, το βιντεάκι has got a point. Ότι το GT5 έχει ακόμα πάρα πολλές ατέλειες και όχι μόνο στο "simulation" κομμάτι (γκουχ γκουχ). Κατ' εμέ το χειρότερο όλων είναι στο σημείο 00:12, όπου το αμάξι βρίσκει στις μπάρες/τοίχο/armco/τι-είναι-αυτό-τελοσπάντων και πραγματικά... κολλάει. Ακόμα και το (beta) LFS έχει πολύ καλύτερο collision model.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτό είναι πραγματικά για γέλια, ούτε στο Outrun. Αλλά τέτοιες τράκες δεν είναι πιθανό να δούμε μέσα σε -σοβαρούς- αγώνες, εκεί περισσότερο μετράνε οι επαφές παρά οι... πλαγιομετωπικές. Από την άλλη βέβαια με τέτοιο damage model δεν θα υφίστανται καν "σοβαροί" αγώνες, οπότε...

 

Είπαμε όμως, θα το φτιάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα στα ονειρα τους το Grid θα φτασει το GT, ποσο μαλλον να το περασει....

 

μα το θέμα δεν είναι πιο είναι καλύτερο, αλλά πόσο αστείος είναι ο τίτλος THE REAL DRIVING SIMULATION

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτά τα "Real Driving Simulation" τα χάφτουν μόνο όσοι θέλουν να τα πιστέψουν. Αν ήταν έτσι τα virtual simulations, τότε τα racing sims των PC θα ήταν σαν τον εξομοιωτή της McLaren.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτό είναι πραγματικά για γέλια, ούτε στο Outrun. Αλλά τέτοιες τράκες δεν είναι πιθανό να δούμε μέσα σε -σοβαρούς- αγώνες, εκεί περισσότερο μετράνε οι επαφές παρά οι... πλαγιομετωπικές. Από την άλλη βέβαια με τέτοιο damage model δεν θα υφίστανται καν "σοβαροί" αγώνες, οπότε...

 

Είπαμε όμως, θα το φτιάξουν.

 

πως φαινεται οτι δεν εχεις δοκιμασει να παιξεις gtp online :-)

 

 

 

Δεν υπαρχει καμμια εγκυρη πηγη που να υποστηριζει κατι τετοιο. Το Gran Turismo 5 ειναι Playstation 3 Exclusive αρα ειναι εντελως απιθανο.. Ασε που και οι απαιτησεις του θα ναι πολυ μεγαλες.. Ετσι κι αλλιως το Playstation δεν ειναι Xbox να λεει exclusive ενα game και να το βγαζει μετα για PC

LOL -> Yamauchi: Gran Turismo may come to PC - 14th april 2008 http://www.videogaming247.com/2008/04/14/yamauchi-gran-turismo-may-come-to-pc/

 

 

oσο για τις <<απαιτησεις>>....αλλο ανεκδοτο αυτο.. αν δεν το ξερεις ακομα' date=' η gpu του ps3 ειναι ευθεως συγκρισιμη με μια 7650..

οποτε, οποιοδηποτε pc των 500ε σημερα, θα ετρεχε καλυτερα το GT5 απο οτι το ps3.

ποσο μαλλον τα pc που θα κανουν 500ε οταν [b']ΘΑ[/b] βγει το gt στο ps3..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

υπαρχει καποιο save η καπως να μπορει να εχει ολα τα αυτοκινητα αμεσα?το εχει ενας φιλος και θελει ολα τα οχηματα τωρα.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Τι έγινε ρε παιδιά έχει κανένας τίποτε νέα;Ήμουν νιος και γέρασα.Πήρα κονσόλα μόλις κυκλοφόρησε το Prologue, πήρα και ακριβή τιμονιέρα Logitech, μου άνοιξε η όρεξη και μετά τίποτε.Μπήκε η κονσόλα στο πατάρι και αναμονή.Μεγάλο ξενέρωμα.

 

Η Microsoft πιο γρήγορα εξέλιξε τα νέα Windows 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά έχει κανένας τίποτε νέα;Ήμουν νιος και γέρασα.Πήρα κονσόλα μόλις κυκλοφόρησε το Prologue, πήρα και ακριβή τιμονιέρα Logitech, μου άνοιξε η όρεξη και μετά τίποτε.Μπήκε η κονσόλα στο πατάρι και αναμονή.Μεγάλο ξενέρωμα.

 

Η Microsoft πιο γρήγορα εξέλιξε τα νέα Windows 7.

 

Πάρτ απόφαση, δυστυχώς η εξέλιξη του Yamauchi είναι πιο αργή από την εξέλιξη του ανθρώπινου είδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...