Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 5 [PS3]


Kadettoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 746
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

... Το GT5P είναι το πιο ρεαλιστικό GT ever ...

 

Είναι παραπάνω από ότι θα έπρεπε για ένα παιχνίδι κονσόλας :-D

 

Και, όντως, αν αφαιρέσεις όλα τα βοηθήματα, τότε απλώς δεν παίζεται ούτε από... επαγγελματίες οδηγούς! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη μία προσπαθούν να μας το παρουσιάσουν σαν χάλι, από την άλλη ''καιρός ήταν να πουλήσει ένα παιχνίδι και το PS3''.Οks....

 

το πρωτο μου post ηταν σε αυτο το thread αν με εχεις δει να λεω χαλι, μαλλον υπαρχει προβλημα...

στο κατω κατω αδικο εχω??

αντε, θα ξαναπουλησει παιχνιδι το ps3...αλλα 2, ff και metal gear....:shock::shock::shock::shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έκανα quote το ποστ σου, ακριβώς για να μη νομίσεις ότι αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά.Απλά αυτό που ανέφερες για τις πωλήσεις(και ισχύει σε μεγάλο βαθμό) είναι κάτι που πολλά fanboys(φυσικά όχι εσύ) το ξεχνούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι παραπάνω από ότι θα έπρεπε για ένα παιχνίδι κονσόλας :-D

 

Και, όντως, αν αφαιρέσεις όλα τα βοηθήματα, τότε απλώς δεν παίζεται ούτε από... επαγγελματίες οδηγούς! :lol:

 

Aυτο ειναι αληθεια.Ειναι τρομερα δυσκολο,ειδικα οταν φτασεις στο S.Toτε ή θα σπασεις την TV και το ps3 ή θα βαλεις ολα τα βοηθηματα στο on:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω συνηθίσει να κρύβομαι πίσω από το δάκτυλό μου, και αν το κάνω, να είσαι σίγουρος ότι δε θα είναι για ανοησίες όπως είναι ο console war.

 

Κοινή λογική φίλε μου, το quote σημαίνει προσωπική αναφορά σε κάτι που έγραψες.Αυτό που είπα εγώ σχετίζεται με την αντίληψη των trolls και έχουμε γεμίσει εδώ μέσα.Αν εσυ αυτοθεωρήσαι troll, τότε ναι, αφορά και εσένα.Αν όχι, δεν ξέρεις τι διαβάζεις και σπαταλάς άδικα τον χρόνο σου/μου με ανύπαρκτα θέματα.

 

Α, και επειδή έχεις τάσεις παραισθήσεων, ΔΕΝ λέω ότι εσύ είσαι troll.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε χτεσινη συνεντευξη του γιαμαουτσι, που αναδημοσιευεται στο developmag, λεει οτι ειναι παρα πολυ πιθανον να βγει και σε pc το gt5.

 

καποιο σχετικο site για αυτη τη συνεντευξη :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν τόσα Need for Speed στο PC, τι να το κάνουμε το GT5? sport-smiley-5537.gif

 

Εν πάσει περιπτώσει...

 

Kazunori Yamauchi: "It is very very unlikely that GT will come out on another console. But perhaps it may come out on the PC."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν τόσα Need for Speed στο PC, τι να το κάνουμε το GT5? sport-smiley-5537.gif

 

Εν πάσει περιπτώσει...

 

Kazunori Yamauchi: "It is very very unlikely that GT will come out on another console. But perhaps it may come out on the PC."

 

Το gran tourismo είναι ένας καλός λόγος αγοράς για την κονσόλα σκεψου να βγει για PCs τι θα γινει!!! :shifty:

αλλά αν παλι βγει τέτοιος τίτλος για υπολογιστή δύσκολα θα ξαναπαίξουμε Need for Speed, αντε να τα τερματισουμε μια φωρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βέβαια, στις κονσόλες όμως δεν υπάρχουν simulators ενώ στα PC υπάρχουν ήδη άφθονα (μην αρχίσετε πάλι με τα γραφικά). Από την άλλη, η αγορά των racing sims είναι μάλλον μικρή οπότε δεν θα επηρεαστεί από μια ενδεχόμενη κυκλοφορία του GT5. Μακάρι να το βγάλουν και σε PC κάποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βέβαια, στις κονσόλες όμως δεν υπάρχουν simulators ενώ στα PC υπάρχουν ήδη άφθονα (μην αρχίσετε πάλι με τα γραφικά). Από την άλλη, η αγορά των racing sims είναι μάλλον μικρή οπότε δεν θα επηρεαστεί από μια ενδεχόμενη κυκλοφορία του GT5.

ΝΑΙ αλλα game με διπλώματα κ ποικιλία αυτοκίνητων-αναβαθμισεων

οπως αυτό δεν έχουν ασχοληθεί ν βγάλουν ακομα :rolleyes:

 

 

Μακάρι να το βγάλουν και σε PC κάποια στιγμή.

 

Μακάρι , αλλά η Sony έχει επενδύσει πολύ σε αυτό το game για να δώσει την άδεια παραγωγής στα pcs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη, η αγορά των racing sims είναι μάλλον μικρή οπότε δεν θα επηρεαστεί από μια ενδεχόμενη κυκλοφορία του GT5. Μακάρι να το βγάλουν και σε PC κάποια στιγμή.

 

Σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δε θα επηρεαστεί.Οσοι είναι εθισμένοι στα racing sims, τίποτα λιγότερο δεν τους καλύπτει.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...