Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 5 [PS3]


Kadettoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες δοκίμασα 5.00 το πρωί και πάλι τίποτα, μετά προχθές 3.00 πριν από αυτό 17.00 απόγευμα...κάποια άλλη μέρα 10 το πρωί, τίποτα...θα με τρελάνει...σε ευχαριστώ φίλε θα συνεχίσω τον αγώνα χεχεχε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 746
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσες φορές δοκίμασα να παίξω on-line, μου βγάζει πως θέλει αναβάθμιση, αλλά έλα μου ντε που δεν την κάνει και σταματάει κάπου στα μισά! Κρίμα... on-line GT__γιοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσες φορές δοκίμασα να παίξω on-line, μου βγάζει πως θέλει αναβάθμιση, αλλά έλα μου ντε που δεν την κάνει και σταματάει κάπου στα μισά! Κρίμα... on-line GT__γιοκ.

το συγκεκριμενο ειναι πολυ σπαστικο, σε αλλους το κατεβαζει με την μια , σε αλλους χρειαστηκε μεχρι και 10 φορες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά σήμερα κατά 15.00 το update κατέβηκε μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα...και όλα οκ....υπομονή το έκανα να κάνει update 3 φορές και στην 3η έκατσε...μετά από πολλές προσπάθειες που προηγήθηκαν φυσικά, οπότε υπομονή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ξερω τι λετε αλλα το παιχνιδι που θα ξεχωρισει ειναι ενα http://xbox360.ign.com/articles/867/867805p1.html

Codemasters σε ολο της το μεγαλειο!!!!Ποια GT5 και Forza 2....Grid!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ξερω τι λετε αλλα το παιχνιδι που θα ξεχωρισει ειναι ενα http://xbox360.ign.com/articles/867/867805p1.html

Codemasters σε ολο της το μεγαλειο!!!!Ποια GT5 και Forza 2....Grid!!!!

 

Ναι θα ξεχωρίσει και αυτό σαν το DIRT.blur παντού, μέτριο framerate ,αυτοκίνητα που μοιάζουν να αιωρούνται και full στα bugs στα γραφικά. το grid φέρνει λίγο σε dirt μέχρι στιγμης.θα δούμε τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ξερω τι λετε αλλα το παιχνιδι που θα ξεχωρισει ειναι ενα http://xbox360.ign.com/articles/867/867805p1.html

Codemasters σε ολο της το μεγαλειο!!!!Ποια GT5 και Forza 2....Grid!!!!

 

Xαχα, εγώ πλέον για προιόντα της Codemasters ούτε καν το bandwidth μου δε χαραμίζω για torrents, όχι κιόλας να τα θεωρήσω σοβαρά racing games.:lol: Δυστυχώς πάει από το κακό στο χειρότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ είδα οτι το Gran Turismo 5 μπορεί τοιχόν να βγει και για pc και μακάρι να βγει σε pc γιατί πολλοί δεν έχουν playstation 3 και επιτέλους στο Gran Turismo 5 έχει να βλέπεις το τιμόνι και τα κοντέρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παιδια δυστυχως ακομα δν μπορω να κατεβασω το update...και εχω προσπαθησει αμετρητες φορες και μαλιστα και μερικες φορες μες τα μαυρα μεσανυχτα!!!αλλα δν κατεβαινει με τπτ το ρημαδι...:fear: μια φορα μονο εφτασε περιπου στο 80% και μετα μου εβγαλε το κλασικο error occured....αφηστε που τις τελευταιες 2 μερες δν ξεκιναει καν το download....τι μπορει να φταιει??:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ είδα οτι το Gran Turismo 5 μπορεί τοιχόν να βγει και για pc και μακάρι να βγει σε pc γιατί πολλοί δεν έχουν playstation 3 και επιτέλους στο Gran Turismo 5 έχει να βλέπεις το τιμόνι και τα κοντέρ.

 

 

 

 

 

Δεν υπαρχει καμμια εγκυρη πηγη που να υποστηριζει κατι τετοιο. Το Gran Turismo 5 ειναι Playstation 3 Exclusive αρα ειναι εντελως απιθανο.. Ασε που και οι απαιτησεις του θα ναι πολυ μεγαλες.. Ετσι κι αλλιως το Playstation δεν ειναι Xbox να λεει exclusive ενα game και να το βγαζει μετα για PC;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...