Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 5 [PS3]


Kadettoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το "Θα" δεν χρειάζεται, αφού ήδη μου τα λένε :lol:. Όταν είχα πει ότι άξιζε περισσότερο η αγορά ενός PS3 αν έχεις δυνατό PC μάντεψε τι με είπαν :P.

 

haters... :lol:

 

Τωρα για τα GB.Δεν διαφωνω καθολου στο οτι θα ειναι περισσοτερο χρησιμο στην επομενη γενια.Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα μπορουσε να καθιερωθει και σε αυτην(με λιγοτερη αξιοποιηση του σε συγκριση με την επομενη γενια).

Υπαρχει καποιο πλεονεκτημα οπως και να χει.Το Gow3 ειναι 40gb αν δεν κανω λαθος.Aπο κει και περα πολλοι ανεξαρτητοι devs κατα καιρους γκρινιαζουν για το dvd ή μιλουν για ευκολιες λογο blu ray.

Ανετα και στην προηγουμενη γενια θα ειχαμε cd(δες τα πρωτα παιχνιδια του ps2,πρεπει να ειναι πανω απο 200),αυτο δεν σημαινει οτι ηταν αχρηστο το dvd για την προηγουμενη γενια.

Αν το ps3 ειχε την επιτυχια του 2 σε συγκριση με τον ανταγωνισμο τοτε πιθανοτατα φανταζομαι οτι ανετα και στο pc θα ειχαμε blu ray(που ετσι και αλλιως δεν ειναι τπτ να το αναβαθμισεις).

 

To resistance 2 κανει νομιζω streaming τα textures με ιδιαιτερη επιτυχια(οπως και το uncharted 2 αν δεν κανω λαθος).:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 746
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά μου δημιουργήθηκε και μένα ένα πρόβλημα με το ps3 με το grand turismo 5 …. Αλλά δεν μου έβγαλε κάποιον κωδικό λάθους..το πρόβλημα που μου παρουσιάζει είναι στο πρώτο δίπλωμα στην 4 πίστα μόλις πατώ το κουμπί για να μπω να ξεκινήσω την πίστα μου κολαει και δεν κάνει τίποτα άλλο και αναγκαστικά πρέπει να βγω από το games και να ξαναμπώ..σκέφτηκα ότι ισως είναι το cd και γιαυτο πήγα και πήρα από έναν φίλο μου ένα άλλο cd αλλα και σε αυτο μου κολαει ακριβώς στο ίδιο σημείο χωρίς να μου βγάζει κάποιο κωδικό λάθους η κάτι αλλο απλός παγώνι η οθονη. γνωρίζει κανείς τι μπορεί να έχει το ps3..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να κανεις εγκατασταση με αλλο δισκακι,

Αν δεν βγαλει προβλημα με το αλλο δισκακι πρεπει να πας το δικο σου για αντικατασταση.

Μιλα με το καταστημα που το αγορασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμάσω αύριο να το Κάνο εγκατάσταση με το άλλο δισκάκι. Το ιντερνετ να το έχω οn?

Πώς το Κάνο απεγκατάσταση ? μην Κάνο και καμία βλακεία και σβήσω και τα save 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην κατηγορια games το πρωτο πρωτο πρεπει να ειναι (game data η κατι παρομοιο δεν θυμαμαι ακριβως)

τα saves ειναι σε αλλο φακελο,το λεει κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να Πάρω το save του φίλου μου που έχει τελείωση όλα τα διπλώματα και να συνεχίσω από κει?

Ετσι δεν θα χρειαστεί να το ξαναενκαταστισω αφού κολαει μόνο εκει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν έχει κάμερα από την καμπίνα του αυτοκινητου όταν τρέχεις σε αγώνες, ενώ την έχει κανονικά στα διπλώματα μονο? τώρα το ξεκίνησα έχει κάνα 2 μέρες και δε μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα...κυρίως λόγω της μεγάλης αναμονής.. δεν είναι άσχημο όμως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...