Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και για οσους cinephil δεν το προσεξαν:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ov8LXbE0lCg

http://www.youtube.com/watch?v=Pm2Wum1ciHk

 

hannibal-chew-picture-001_1197966962.jpg Don't know, I don't know such stuff. I just do eyes, ju-, ju-, just eyes... just genetic design, just eyes. You Nexus, huh? I design your eyes.

lopan.jpg Shut up, Mr. Burton! You are not brought upon this world to get it!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια το hell ειναι δυνατον να βγει χωρις αγορες απο auction house? To nightmare που τελειωσα τα drops ηταν εντελως της πλακας, με εξαιρεση 1-2 items. Μπαινω διαρκως στον πειρασμο να αγορασω αλλα θεωρω πως δεν εχει νοημα να τα παιρνεις ετοιμα επειδη ενας πιο μεγαλου λεβελ τα πουλαει.

 

Στο nightmare ζοριστηκαμε λιγο στο δευτερο μισο του act 4 και δεν ξερουμε αν αξιζει να παιζουμε υπομονετικα ωστε να βρουμε καλο gear?

 

To ερωτημα λοιπον ειναι απλο, να τα παρουμε απο ah η θα μας επιβραβευσει (επιτελους) το game εστω στο hell...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την πρώτη στιγμή που τον άκουσα είπα ότι είναι σαν τον Lo Pan. :P

 

Δεν ήξερα ότι ήταν ο ίδιος όμως.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2YRAGyCW328

 

 

Ο James Hong ειναι θρυλος.

Blade Runner,BTILC,Mulan,Kung Fu Panda,Chinatown,Seinfeild,ο τυπος εχει παιξει στα παντα.

 

O Covetous Shen εχει βασιστει τοσο πολυ στο BTILC,ωστε θα μπορουσε να μιλαγαμε για D3/BTILC crossover.

To barrel achievement homage,το ονομα Shen απο τον Egg Shen,στους διαλογους αναφερει οτι δεν εχει παντρευτει ποτε πανω απο δυο φορες ταυτοχρονα,

πως ψαχνει την γυναικα με τα πρασινα ματια,οι χιουμοριστικες και φιλοσοφημενες συμβουλες που δινει,το hint οτι μπορει να ειναι στην πραγματικοτητα κινεζος Θεος

και φυσικα η φωνη του ιδιου του James Hong.

 

απο τους πιο διασκεδαστικους χαρακτηρες στο παιχνιδι.αυτος και ο Lyndon the Scoundrel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια και στα τελευταια 100 posts δεν ειδα καποια αναφορα, here goes:

Δεν εχω κανει login ολη τη βδομαδα και πριν απο λιγο ειπα να κατσω επιτελους να το απολαυσω. Κατεβασε ενα μικρο απ οτι ειδα patch, restart ο launcher και απο δω και περα crash το παιχνιδι καθε φορα που το ξεκιναω. Πρωτου αρχισω τα install/uninstall, εχει παρατηρηθει κατι τετοιο? (Windows 7 x64 pro)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

και εγώ απο το battlenet το ειχα κατεβάσει, ειχα να μπω καμια βδομαδα, μου εκανε update τωρα και δεν εχει κάποιο προβλημα σε win 7 x64 ultimate

Ευχαριστω για το feedback. Εαν κρινω απο σενα και στο οτι δεν ειδα κατι σχετικο στα προηγουμενα posts, μαλλον στη μερια μου θα ειναι το προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρήκα κάτι που να λέει για 10 ευρώ entrance fee πάντως γιατί αν ίσχυε θα είχε γίνει πανικός, δε νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο

 

Μέχρι στιγμής τα silent nerf είναι:

 

Tyrael: βαράει για 1.2Κ dmg μόνο

Royal Crypts: τα βάζα πλέον ρίχνουν ~2Κ gold (botting farming place) από 12-15Κ per run

Underbridge: πλέον δεν βγαίνει το χρυσό chest

Keep Depths 1: πλέον δεν βγαίνει το χρυσό chest

Act 2 Ancient Path: πλέον δεν βγαίνει το goblin

Zoltan Kulle: από 33Κ xp πλέον δίνει κάπου στα 7Κ xp

 

άμα βρω άλλα θα πω

 

To goblin βγαίνει ακόμα.

Επίσης σκατένιο νέρφ (που ντάξει καλά το κάνανε αλλα δε με άφησαν να το χαρώ) ήταν στο uknown depths hell με thorns/life regen/life per kill και gold find gear.

Έβρισκες 2 pillars που spawnαραν αράχνες δίπλα δίπλα. Έναν autoclicker κάθε 20 λεπτά για το idle και έβγαζες λεφτά στον ύπνο σου. Αγόρασα το gear και το έστησα χθές το βράδυ και σήμερα το πρωί το πήρε και αυτό η μπάλα μαζί με όλα τα υπόλοιπα -.-

 

Προς το παρόν μόνο με ~200gf Kill azmodan hell heart of arreat runs. ~15k per run. Ούτε repairs ούτε βλακείες. Each run περίπου 2-3min.

 

edit: Underbridge δε βγάζει τίποτα και whimshyshire βγάζει τις ίδιες αηδίες ακόμα και όταν σκάω σύννεφα με mf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To goblin βγαίνει ακόμα.

Επίσης σκατένιο νέρφ (που ντάξει καλά το κάνανε αλλα δε με άφησαν να το χαρώ) ήταν στο uknown depths hell με thorns/life regen/life per kill και gold find gear.

Έβρισκες 2 pillars που spawnαραν αράχνες δίπλα δίπλα. Έναν autoclicker κάθε 20 λεπτά για το idle και έβγαζες λεφτά στον ύπνο σου. Αγόρασα το gear και το έστησα χθές το βράδυ και σήμερα το πρωί το πήρε και αυτό η μπάλα μαζί με όλα τα υπόλοιπα -.-

 

Προς το παρόν μόνο με ~200gf Kill azmodan hell heart of arreat runs. ~15k per run. Ούτε repairs ούτε βλακείες. Each run περίπου 2-3min.

 

edit: Underbridge δε βγάζει τίποτα και whimshyshire βγάζει τις ίδιες αηδίες ακόμα και όταν σκάω σύννεφα με mf.

 

το έκανε φίλος χθες αυτό και ήταν στο 1m/h αλλά αντίο όπως είπες.... άρα μόνο azmo runs με gf gear?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω και γώ. Μόνο αυτό.. τα goblin runs και ίσως και το pony lvl βρίσκω viable αυτή τη στιγμή.

Αυτό που θέλω να μάθω όμως είναι σε ποιά κατηγορία ανήκει το pony lvl όσον αφορά τα ilvl και τα drop rates γιατί μέχρι τώρα δεν μου έχει πέσει τίποτα...

Μόνο σήμερα σε άσχετη φάση μου έπεσε ένα 2hand για barb με strength/lifesteal/life per hit 1250dmg και ελπίζω να φύγει καλά στο ah.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαλάκια τριχωτά. Δεν αξίζει για κανένα λόγο. Περισσότερα δίνω σε repairs παρά βγάζω με την ελπίδα των drops αλλα και απο αυτό τίποτα..

 

στην ερωτηση μου παει αυτο? πως δινεις περισσοτερα σε repairs? πεθαινεις ευκολα? αλλοι λενε οτι βγαζουν 50-80 k ανα run για αυτο ρωταω αν το κανετε κι εσεις εδω επιτυχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...