Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εβαλα 2 legendary και μερικα καλα κιτρινα με all resistances ...τιμες buyout απο 3-5 ευρω εως 15 ευρω.

Προς το παρον οχι δεν εχει πουλησει κατι...

 

το ποιος αγοραζει ειναι μεγαλη κουβεντα..επειδη εμεις εδω μετραμε τα ευρω σαν κουκια..δεν σημαινει οτι κανει το ιδιο ο αγγλος γαλλος γερμανος κλπ....

 

Συμφωνω μαζι σου αλλα αλλο 10-15 που ακουγεται νορμαλ και για κατι πολυ σπεσιαλ κανα 50αρι αλλα 250 μου φαινεται υπερβολικο..Αλλα μακαρι να μπορουν να πουληθουν..

 

Και μη ξεχναμε οτι θα πεσει και πολυ buffarisma στα επομενα legenderies

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω μαζι σου αλλα αλλο 10-15 που ακουγεται νορμαλ και για κατι πολυ σπεσιαλ κανα 50αρι αλλα 250 μου φαινεται υπερβολικο..Αλλα μακαρι να μπορουν να πουληθουν..

 

Αυτοι πονταρουν στο γνωστο "ενας βλακας γεννιεται καθε λεπτο" :-)

 

ή οπως ειπε καποιος φιλος παραπανω , μπορει να ειναι "βαλτες" δημοπρασιες απο την μπλιζ. Ποτε δεν ξερεις...

 

Ειναι να σε θελει και η ρημαδα η τυχη ομως..πηγα πριν λιγο butcher/inferno φορωντας το MF gear (250% περιπου) ...+5 valor buff και εριξε 2 μαλακιες και μισες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η blizzard το εχει ξεκαθαρισει οτι δεν θα πουλαει εκεινη και μια μεγαλη εταιρια δε θα ρισκαρε να την πιασουν και να πεσουν μηνυσεις, οποτε ξεχαστε το να τα βαζουν αυτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η blizzard το εχει ξεκαθαρισει οτι δεν θα πουλαει εκεινη και μια μεγαλη εταιρια δε θα ρισκαρε να την πιασουν και να πεσουν μηνυσεις, οποτε ξεχαστε το να τα βαζουν αυτοι.

 

Ναι ειναι πολυ δυσκολο εργαζομενοι της μπλιζ να βαζουν δημοπρασιες....τι να σου πω :-)

 

Ποιος θα ελεγξει το συστημα της μπλιζ?Βλεπεις καπου τον πωλητη στην δημοπρασια? :-)

 

Αμα θελει το κανει , μην κοροιδευομαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβαινω το σκεπτικο σου και δε διαφωνω απλα εχω εμπιστοσυνη καλως η κακως σε μεγαλα ονοματα. τι να πω.

 

 

ειπα να παιξω λιγο με μονκ. πολυ δυκολος ρε παιδια. εχει παει κανεις μαζι του ινφερνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβαινω το σκεπτικο σου και δε διαφωνω απλα εχω εμπιστοσυνη καλως η κακως σε μεγαλα ονοματα. τι να πω.

 

 

ειπα να παιξω λιγο με μονκ. πολυ δυκολος ρε παιδια. εχει παει κανεις μαζι του ινφερνο?

 

εχω φιλο που παιζει μονκ και τανκαρε χτες τον βελιαλ για μενα.

ο μονκ στο ινφερνο το γυρναει σε τανκ. δηλ 1-Η και ασπιδα και επενδυει σε vitaly / resistances/armor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκίνησα για πλάκα μονκ και είμαι τώρα 51 στο hell τελειώνω το act I. Πολύ ενδιαφέρον περισσότερο τολμώ να πω απο τον demon hunter που είχα σα main. Πολύ διασκεδαστικό και το ωραίο είναι οτι έχεις χίλια δυο πράματα για να μην πεθάνεις, ασπίδες, heal, ένα άλλο πράμα που διώχνεις όλους όσους είναι πάνω σου και τους κάνεις και dmg. Ωραίος. Και βαράει αβέρτα. Πιο end game κι εγώ έτσι έχω διαβάσει οτι το damage του πέφτει οπότε όπως λέει ο φίλος ίσως έχει πιο ενδιαφέρον να το γυρίσεις σε ασπίδα και vitality

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ ενδιαφερον. εχω ηδη αρχισει για δευτερο demon hunter αλλα τον ψιλοβαρεθηκα και ηθελα κατι σε melee. ειμαι αναμεσα σε μονκ και βαρβαρο και παιζω ακτ 1 νορμαλ μπας και αποφασισω. θα ηθελα σιγουρα καποιον να βαραει γερα και να αντεχει στα χτυπηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια...

Υπαρχει site αντιστοιχο του wowhead;

 

Με forum' date='database,με builds για την καθε κλαση κτλ;

 

Ελληνικό ή ξένο

 

Sent from my LG-P990 using Insomnia[/quote']

 

Sent from my LG-P990 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πουλήθηκε το πρώτο αντικείμενο στο RMAH στο ποσό 4.99Ε. Περιττό να πω βέβαια ότι για έμενα τουλάχιστον ήταν σκουπίδι αυτό που είχα βάλει για πώληση.

 

 

post-207574-0-56243700-1339775801_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...