Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα το σίγουρο είναι ότι η όλη κίνηση θα είναι κυρίως στα legendary (ειδικά από όταν τα buffάρουν), οπότε έχουμε πιθανότητες να βγάλουμε και εμείς τίποτα σε σχέση με τους gold farmers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρεπει να κανουμε και την διαδικασια που θελει το paypal για verify την καρτα σου?? αυτο που ζηταει ενα κωδικο απο την τραπεζα σου. το κανατε και αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα το σίγουρο είναι ότι η όλη κίνηση θα είναι κυρίως στα legendary (ειδικά από όταν τα buffάρουν), οπότε έχουμε πιθανότητες να βγάλουμε και εμείς τίποτα σε σχέση με τους gold farmers.

 

επί του θέματος ->

 

άντε όσο προλαβαίνουμε να τα ξεφορτωθούμε χοχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κανουμε και την διαδικασια που θελει το paypal για verify την καρτα σου?? αυτο που ζηταει ενα κωδικο απο την τραπεζα σου. το κανατε και αυτο?

Δεν είναι υποχρεωτικό αλλά αν δεν το κάνεις έχεις limit οπότε καλό είναι να το κάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, έβαλα και εγώ την καρτούλα μου - prepaid - και έβαλα και το andariel's (που είναι και καλό btw) πουληθεί...για να δούμε...

Ερώτηση πριν αρχίσω να ψάχνω. Αν πουληθεί, τα λεφτά θα πάνε στο blizzard balance και μετά από εκεί πώς τα στέλνω στην κάρτα; Χρειάζεται αναγκαστικά το paypal? Γιατί μέχρι στιγμής έχω βάλει μόνο την prepaid.

Πάω να ψάξω faq αλλά αν υπάρχει κάνα καλό παλικάρι, ας μας διαφωτίσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη παραγγειλα 2 authenticators απο την Blizzard και εχει γραφτει λαθος το επωνυμο μου στο shipping address ηθελα να ρωτησω οσους αγορασαν απο το site της blizzard, απο ποια χωρα τους ηρθε το πακετο, ποσο καιρο εκανε, ηταν σε φακελο η σε κουτι και αν τους ηρθε ειδοποιηση να πανε στο ταχυδρομειο να το παραλαβουν η το αφησε ο ταχυδρομος στην πορτα.

 

Το εχω παραγγειλει εδω και 15 μερες γι'αυτο ανυσηχω.

 

 

Αν μπορειτε βοηθηστε σας παρακαλω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή παίδες, όταν βάζετε πράγματα στο RMAH σας έχει επιλογή "Battle.Net Balance ή Paypal" αν το βάλετε στο Battle.net τότε τα λεφτά μένουν μόνο στην Blizzard (για να αγοράζετε παιχνίδια/subs/κλπ) μόνο όταν βάζετε Paypal θα πηγαίνουν στην debit card σας

 

Το abdariel's είναι με dex/int/str? Αν είναι με Dex βάλτο στα 250 και θα πουληθεί σίγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πρεπει να εχουμε ηδη φτιαξει paypall και να το συνδεσουμε με καποια καρτα; Δεν μπορουμε να το κανουμε αφου πουλησουμε καποια πραγματα πρωτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιδια πρεπει να εχουμε ηδη φτιαξει paypall και να το συνδεσουμε με καποια καρτα; Δεν μπορουμε να το κανουμε αφου πουλησουμε καποια πραγματα πρωτα;

 

και που θα "αποθηκεύονται" τα λεφτά? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο paypal. Μπορείς να κάνεις topup/withdraw σε αυτό. Αυτό με το initial 10ευρω ισχύει τελικά; Τώρα ανανέωσα κάρτες σκατά ματά στο paypal και ψάχνω να βρώ που το κάνω merge στο b.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ακούσει πουθενά για κανένα initial 10euro μόνο φήμη στο ινσόμνια ήταν, εγώ δεν έχει να πάρει τίποτα από το paypal (5ευρώ έχω μέσα μόνο) και δε μου πήρε οπότε δεν ισχύει (εκτός αν βγω λάθος αλλά μάλλον ραδιο αρβύλα ήταν και τίποτα άλλο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή παίδες, όταν βάζετε πράγματα στο RMAH σας έχει επιλογή "Battle.Net Balance ή Paypal" αν το βάλετε στο Battle.net τότε τα λεφτά μένουν μόνο στην Blizzard (για να αγοράζετε παιχνίδια/subs/κλπ) μόνο όταν βάζετε Paypal θα πηγαίνουν στην debit card σας

 

Το abdariel's είναι με dex/int/str? Αν είναι με Dex βάλτο στα 250 και θα πουληθεί σίγουρα

 

f@ck!

To έβαλα με bnet balance sta 230.

169 dex

58 vit

31 poison res

IAS 12%

CC 3%

Rege 93/s

 

god damn it!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

f@ck!

To έβαλα με bnet balance sta 230.

169 dex

58 vit

31 poison res

IAS 12%

CC 3%

Rege 93/s

 

god damn it!

 

Χμμμ θα πουληθεί αλλά ναι θα τα έχεις για να αγοράσεις όλα τα games της Blizzard και sub για το WoW :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...